reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Phelania No ja na szczęście wiem że już wcześniej się zaraziłam ale tak jak stwierdziłyśmy - niepewność wisi w powietrzu. Przez to wszysko już mam schizy że wczoraj brzuch miałam twardszy a dzis juz normalny, pobolewa mnie.


Fefa :( bardzo przykro:(

Dziewczyny co się dzieje:( Dlaczego takie nieszczęście przypełzło :( Ja od początku ciąży plamię tak bardzo się boję :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
fefa1984, okrutnie mi przykro... :-( bądź silna!

kurcze, co za dzień złych wieści... zaczęłam się martwić o swoje dzieciątko... mam nadzieję, że wszystko u niego dobrze...
 
Fefa... cóż mogę napisać, żeby Cię podnieść na duchu... chyba nic takiego nie ma. Ściskam Cię mocno, ulę i trzymam kciuki, żeby już teraz przychodziły do Ciebie same dobre nowiny

I dobrze, że się nie poddałaś :D papayka. Tutaj to tak często ktoś coś nowego pisze, że czasem ciężko na wszystko zareagować :) Witamy serdecznie i uznaj, że zostałaś "dołączona" :)

Sergie możemy Cię prosić o umieszczenie na naszej liście dwóch aniołków fefy i aspirynki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też chciałam się pożegnać, moja dzidzia umarła tydzień temu (9 tydzień ciąży), wczoraj na usg się dowiedziałam. Byłam bardzo zaskoczona, ponieważ nie było żadnych złych objawów. Jutro idę do szpitala, w poniedziałek zabieg. Zdarzyło się to po raz drugi, ale tym razem trafiłam z polecenia na dobrego lekarza, który mam nadzieję pomoże nam odpowiednio przygotować się do następnej ciąży. Na wstępie robimy badania immunologiczne. Jestem wściekła, że po pierwszym poronieniu nie trafiłam na niego i muszę to drugi raz przeżywać. Częste badanie usg i tak nie pomoże, jak coś ma być źle. Może dziecko było chore i organizm je odrzucił. Mam nadzieję, że szybko z badań wyjdzie, co jest nie tak, troszkę czasu na ewentualne leczenie i w końcu doczekamy się zdrowego maleństwa. Życzę Wam szczęśliwych i zdrowych bobasków i przepraszam, bo już aspirynka Was zestresowała, teraz ja, ale musiałam się wygadać.

Kochana trzeba sie wygadac !!! po to tu jestesmy:tak: Napewno cos bylo nie tak z dzidzia ze organizm ja odrzucił ,lepiej jak to zrobił teraz niz w poznym okresie ciazy , lub tez jak bys miala urodzic chore dzieciatko.Przyjdzie twoja pora kochana zobaczysz, bedziesz szczesliwa mama:-)
Nie wiem kochane co to za dzien same złe wiadomosci az sie łezka w oku kręci:-:)-(
 
Powiedzicie mi czy to normalne ze brzuszek na dole jest twardszy niż na górze?:confused2:czy oddajcie mocz tak samo czesto jak w bardzo wczesnej ciazy ? jak duzo wypije to wtedy latam do łazienki , minąl mi ten okres ... nie wiem czy to dobry znak:-(
 
aspirynka i fefa bardzo bardzo mi przykro.Ja mam dzis ogolnie zly humor,jakis dol i wogole a tu jeszcze takie informacje.....jakas masakra.Badzcie silne dziewczyny:-(

Ja dzis jakas struta chodze,M mnie irytuje do granic mozliwosci.Na obiad tylko frytki,miesa nie tykam ehhh...do tego glowa mnie boli od samego rana. Niby sobota a mi sie nic nie chce....

Pozdrawiam i witam nowe dziewczyny na forum:-)
 
Jedziemy na tym samym wózku, też plamie cały czas od prawie 3 tygodni i lekarz nie widzi przyczyny. Można tyko siedzieć i czekać. Boje się strasznie a jeszcze 3 tygodnie do kolejnej wizyty u gina.


Phelania No ja na szczęście wiem że już wcześniej się zaraziłam ale tak jak stwierdziłyśmy - niepewność wisi w powietrzu. Przez to wszysko już mam schizy że wczoraj brzuch miałam twardszy a dzis juz normalny, pobolewa mnie.


Fefa :( bardzo przykro:(

Dziewczyny co się dzieje:( Dlaczego takie nieszczęście przypełzło :( Ja od początku ciąży plamię tak bardzo się boję :(
 
Fefa przykro mi...

Kurcze myślałam że jak większość z nas już przekroczyła 9-10 tydzień to takich wiadomości nie będzie, a tu takie złe info.
Ja dzisiaj zrezygnowałam z wizyty na urodzinach u znajomych, bo po sprzątaniu bolał mnie brzuch i mdłości mnie trochę męczą i stwierdziłam, że najważniejszy jest maluszek i chyba lepiej będzie jak się położę. Byle do piątku i oby wszystko było dobrze.
 
fefa.. bardzo wspolczuje...
dziewczyny, nie martwcie sie na zapas... stres jeszcze nikomu nie pomogl.
na niektore sprawy nie mamy wplywu i chyba trzeba sie z tym pogodzic. to brutalna selekcja naturalna..... :((
Mnie to stwierdzenie nieco pomoglo, bo po poronieniu winilam sie za to, ze cos zaniedbalam (tyle, ze nadal nie wiem co...)
Z ciekawostek wlasnie dowiedzialam sie, ze mam E.coli i Enterococcus fecalis :(((, ale musze poczkac do poniedzialku na kontakt z lekarzem...
 
reklama
fefa.. bardzo wspolczuje...
dziewczyny, nie martwcie sie na zapas... stres jeszcze nikomu nie pomogl.
na niektore sprawy nie mamy wplywu i chyba trzeba sie z tym pogodzic. to brutalna selekcja naturalna..... :((
Mnie to stwierdzenie nieco pomoglo, bo po poronieniu winilam sie za to, ze cos zaniedbalam (tyle, ze nadal nie wiem co...)
Z ciekawostek wlasnie dowiedzialam sie, ze mam E.coli i Enterococcus fecalis :(((, ale musze poczkac do poniedzialku na kontakt z lekarzem...

Watek dla Ciebie:-)przeczytaj i nie martw sie :-) takie bakterie sie zdarzaja dosc czesto w ciazy... https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/bakterie-w-pochwie-27615/
 
Do góry