reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Hej! Ja juz po wizycie. Wg usg poczatek 8 tyg a dzidzia ma całe 11 mm :) Najwazniejsze ze wszystko wporzadku i widzialam bijace serduszko :-)
Ale na wizycie stresa mialam przez moment ogromnego bo wyobrazcie sobie ze lekarz bada mnie na fotelu po czym zaprasza na usg no to ja na to czy moze wejsc maz zobaczyc a on ze najpierw sprawdzi czy wszystko dobrze a pozniej zaprosi. W tym momencie nogi mi sie ugieły i przez moment nie wiedzialam co sie ze mna dzieje. Odrazu najczarniejsze mysli ze pewnie wyczuł ze cos jest nie tak. Na szczescie po chwili pyta czy zapraszamy meza? Na to ja ze oczywiscie juz z usmiechem na twarzy. Dostałam L4 wiec juz sie bycze do rozwiazania.
Zdjecia macie wspaniałe :-) a u agniesi to juz widac zarys dziecka :-)
 
Gratulacje dla Ciebie Agness i dla wszystkich przyszlych mam.postanowiłam dopisać się do Waszego wątku, choć wstępny termin porodu wyzaczony mam na 14 stycznia. Obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży- zagrożonej, ponieważ jestem po konizacji szyjki macicy(zbieg maiłam 2 lata temu). Stąd od razy po pierwszej wizycie dostałam duphaston 3X i luteine dopochwowo i zalecenia do leżenia. Za dwa tygodnie kolejna wizyta u gin....zrobię wszystko ,żeby było dobrze, choć przy moim temperamencie, yo niełatwe.
Pozdrawiam
 
Hej! Ja juz po wizycie. Wg usg poczatek 8 tyg a dzidzia ma całe 11 mm :) Najwazniejsze ze wszystko wporzadku i widzialam bijace serduszko :-)
Ale na wizycie stresa mialam przez moment ogromnego bo wyobrazcie sobie ze lekarz bada mnie na fotelu po czym zaprasza na usg no to ja na to czy moze wejsc maz zobaczyc a on ze najpierw sprawdzi czy wszystko dobrze a pozniej zaprosi. W tym momencie nogi mi sie ugieły i przez moment nie wiedzialam co sie ze mna dzieje. Odrazu najczarniejsze mysli ze pewnie wyczuł ze cos jest nie tak. Na szczescie po chwili pyta czy zapraszamy meza? Na to ja ze oczywiscie juz z usmiechem na twarzy. Dostałam L4 wiec juz sie bycze do rozwiazania.
Zdjecia macie wspaniałe :-) a u agniesi to juz widac zarys dziecka :-)

ciekawa jestem ile moja fasola będzie miała jak pójdę do gina 26 maja. ponad tydzień temu miała 4 mm
Gratuluję!!!!!
 
a ja dziś umawiam się na USG prenatalne między 12 a 14 tc, muszę jechać do innego specjalisty poleconego przez moją gin, bo ona takich badań nie wykonuje. czy wy też macie zamiar takie badania wykonać?

PS. a mi dzisiaj wszystko śmierdzi...no normalnie wytrzymać już nie mogę
 
Ostatnia edycja:
a ja dziś umawiam się na USG prenatalne między 12 a 14 tc, muszę jechać do innego specjalisty poleconego przez moją gin, bo ona takich badań nie wykonuje. czy wy też macie zamiar takie badania wykonać?

ja na pewno tak ze względu chociażby na 3 nieudane próby in vitro.mam już dobrego specjalistę, który ma lekarkę u siebie w klinice co leczy wady serca u płodu jeśli takie wystąpią. tylko ,że ja do takiego badania to mam jeszcze troszkę czasu:)
 
ja na pewno tak ze względu chociażby na 3 nieudane próby in vitro.mam już dobrego specjalistę, który ma lekarkę u siebie w klinice co leczy wady serca u płodu jeśli takie wystąpią. tylko ,że ja do takiego badania to mam jeszcze troszkę czasu:)

ja mam mieć wizytę gdzieś na początku czerwca, więc też jeszcze trochę czasu, ale wolę się już zapisać, bo podobno trochę się czeka na wolny termin...
 
reklama
a_gala ja na to badanie idę do mojego lekarza, bo on to też robi. Termin mam na 23 i już się doczekać nie możemy :D
 
Do góry