reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

rojku właśnie rozmawiałam z lekarzem przez telefon i mam termin na 9-tego czerwca, kurczę i też już nie mogę się doczekać :-) wcześniej, bo 2 czerwca (pierwsza rocznica naszego ślubu) idę na comiesięczną wizytę do mojej ginki. mój mąż już nie może się doczekać, na ostatnią wizytę go nie zabrałam, bo jakoś się bałam złych wieści.... a swoją drogą ten lekarz od prenatalnych wydaję się być miłym i sympatycznym gościem, czytałam o nim opinie na necie i też babki go chwalą właśnie za fachowość i dobre usposobienie :-)
 
reklama
marchewka a jesteś już zapisana? bo to badanie należy zrobić między 12 a 14tc

jeszcze nie :) czekam do 26 maja bo wtedy mam wizytę u mojego gina i pewnie dopiero wtedy będę się zapisywać na dalsze badania.
jak na razie to chciałabym być już w 12 tc. te 4tygodnie to chyba mi się na psychice odbiją.
 
Witam,
Chciałabym dołączy do Waszego grona:) na poczatek sie może przedstawię:p
Mam na imie Monika, dopiero 23 lata i mimo tego ze jestem juz w 7 miesiacu ciąży, dowiedziałam się o niej jakiś tydzień temu:pP SZOK! Narazie jestem w tej całej, nowej sytuacji zagubiona, ale mam nadzieje, że bedzie wszytsko ok. Pozdrawiam:)
 
Hej kochane. Ja jestem wykończona po nocce... Nicole wczoraj była ze mną u mojej mamy,a tam środek remontu i mimo,że byłyśmy 30 minut to nawdychała się zapachu farby (co prawda ta farba miała taki delikatny zapach,nie śmierdziała jak większość) i w nocy mój zdechlaczek kochany dusił się co po chwilkę,musiałam podawać Jej Ventolin i Filixotide dodatkowo,żeby jakoś się wyciszyła,a że ma po mnie odruch wymiotny przy silnym kaszlu to poszłam spać z Małą w Jej łóżku i to była bardziej czujka niż sen...do 2 nie spałam,potem na czujcie,a na końcu o 6:30 pobudka i do przedszkola,z przedszkola do kumpeli na kawę potem do mamy pilnowac robotników,potem do przedszkola teraz robie obiad zanim Ł wróci z pracy...

Witam,
Chciałabym dołączy do Waszego grona:) na poczatek sie może przedstawię:p
Mam na imie Monika, dopiero 23 lata i mimo tego ze jestem juz w 7 miesiacu ciąży, dowiedziałam się o niej jakiś tydzień temu:pP SZOK! Narazie jestem w tej całej, nowej sytuacji zagubiona, ale mam nadzieje, że bedzie wszytsko ok. Pozdrawiam:)

To na kiedy Ty masz termin??? Gratuluję...co sie stało,że dopiero teraz dowiedziałaś sie o ciąży jesli można wiedzieć???
 
nikuss jak to jesteś juz w 7 miesiącu i dowiedziałaś się tydzień temu? nic nie podejrzewałaś wcześniej? napisz dokładnie jak to się stało? bo jakoś trudno mi w to uwierzyć....a termin masz na kiedy? na lipiec?
 
termin mam na 25 grudnia.
Problemy z miesiaczka miałam od samego poczatku i dlatego nawet nie spodziewałam sie jakiejś fasolki w moim brzuszku;p
 
reklama
Do góry