reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Pojutrze moja wizyta, początek 12 tygodnia, nie mogę się doczekać, jestem dobrej myśli, bo brzuszek rośnie :-) USG będzie "dowcipne", zastanawiam się nad obecnością męża, czy Wy zabieracie swoich ?
 
reklama
dagne- gratulacje, zdjęcie piekne, najważniejsze ze serduszko bije, ja tez sie wzruszyłam jak pierwszy raz usłyszałam
serduszko
ankarianna-gratulacje, to juz mały czlowieczek, ja jak spogladam na swoje zdjecie z sprzed tygodnia to widze małe nóżki i rączki
 
ANKARIANNA ale maleństwo ładniutko wygląda.... taki malutki człowieczek :-)
jak ja bardzo chce już swoje maleństwo zobaczyć, juz się doczekać nie mogę

U mnie mdłości o dziwo nie było, ale cały czas na ochotę na wszystko co można zjeść, ale jakoś dziwnie się czuję jak zjem coś smażonego i tłustego.

Dziewczynki wiem, że nie wolno pić napojów gazowanych ani napojów energetycznych, ale mam pytania.... można pić soki typu Kubuś lub Pysio??
 
kochana mnie kubuś pomaga na mdłości konkretnie brzoswiniowy.. pije choc wiadomo nie hektolitrami ...
 
Dlaczego nie pojawił się mój wpis, tylko info, że moderator dopiero zaakceptuje?

Ja nie piję Kubusiów, bo mam po tym dziadostwie zgagę i soki mają mnóstwo kalorii. Najlepsza jest niegazowana woda mineralna Żywiec Zdrój. Ostatnio też mam ogromną ochotę na pepsi z lodówki w puszce.

Mój mąż unika lekarzy, jednak widzę nieśmiałą chęć bycia ze mną na najbliższej wizycie. Boję się, że będzie miał jakąś traumę :-D, ale jak zobaczy na monitorze maleństwo, to nie będzie przejmował się pierdołami. Mimo wszystko trochę niezręczna sytuacja.

Kefir lub maślanka też są wypasione
 
Ostatnia edycja:
ANKARIANNA ale maleństwo ładniutko wygląda.... taki malutki człowieczek :-)
jak ja bardzo chce już swoje maleństwo zobaczyć, juz się doczekać nie mogę

U mnie mdłości o dziwo nie było, ale cały czas na ochotę na wszystko co można zjeść, ale jakoś dziwnie się czuję jak zjem coś smażonego i tłustego.

Dziewczynki wiem, że nie wolno pić napojów gazowanych ani napojów energetycznych, ale mam pytania.... można pić soki typu Kubuś lub Pysio??

A kiedy masz wizyte?
 
Witajcie!!
super zdjecia-juz takie normalne dzidziusie:):)
u mnie jeszcze fasolka tylko:)

u nas upal dzis straszny...pojechalam na prawie caly dzien do mamy i siory...czekalam az moj dołaczy do nas iiiii powiedzielismy razem o ciazy:):):):)
a one poprostu szok nie wiedzialy co powiedziec bo sie nie spodziewaly:)ale pozytywnie ogolnie tylko byscie widzialy ich miny:):)hehehe no i oczywiscie pozniej zglodnialam i mowie moze bysmy zamowily pizze:):)i zamowilysmy ale sie najadlam mniamniam:)a teraz siedze i nie wiem co mam zjesc na kolacje;/;/mysleee....
kurcze dziewczyny cos mnie lapie katar:(:(:(:(

co polecacie na katarek??
milego wieczoraskaaaaa
 
reklama
kurcze wczesniej napisałam posta ale nie wyświetlił się .. czeka do moderacji?? nie wiem o co kaman zobaczymt czy teraz przejdzie

wklejam fotkę z wczorajszej wizyty u gina... wizyta stresująca ale pozytywnie zakonczona
moja dzidzia: 3cm 10 tygodni zaczyna przypominać ludzka istotę:)

Nie mogę sie napatrzec na ten nasze bobasiątka. Cuda!
Pojutrze moja wizyta, początek 12 tygodnia, nie mogę się doczekać, jestem dobrej myśli, bo brzuszek rośnie :-) USG będzie "dowcipne", zastanawiam się nad obecnością męża, czy Wy zabieracie swoich ?
Ja ostatnio na dowcipnym miałam męża przy sobie. Z poczatku się czuł niezręcznie, ale zagadałam do lekarza, że pierwszy raz i sie stresuje, to on od razu zaczął dowcipkować, że też by się stresował jakby był u ginekologa pierwszy raz :) Ale zaraz pokazywal wszystko na monitorku. Wyjasnil co to cialko zoltkowe. Dziecko nam pofikało trochę. Mąż sie ucieszył i jak tylko wyszedł to powiedział, że teraz juz musi być na każdym. Ostatnio już jojczy, że sie nie może doczekac na następne :)
ANKARIANNA ale maleństwo ładniutko wygląda.... taki malutki człowieczek :-)
jak ja bardzo chce już swoje maleństwo zobaczyć, juz się doczekać nie mogę

U mnie mdłości o dziwo nie było, ale cały czas na ochotę na wszystko co można zjeść, ale jakoś dziwnie się czuję jak zjem coś smażonego i tłustego.

Dziewczynki wiem, że nie wolno pić napojów gazowanych ani napojów energetycznych, ale mam pytania.... można pić soki typu Kubuś lub Pysio??
Ja pijęi myślę, że można. To same owoce. Poza tym tez nimi dostarczam troche kalorii, bo w ciagu dnia nie jestem w stanie bardzo regularnie jesc, to chociaz cos takiego jak pysio czy kubus ich dostarczy.
Witajcie!!
super zdjecia-juz takie normalne dzidziusie:):)
u mnie jeszcze fasolka tylko:)

u nas upal dzis straszny...pojechalam na prawie caly dzien do mamy i siory...czekalam az moj dołaczy do nas iiiii powiedzielismy razem o ciazy:):):):)
a one poprostu szok nie wiedzialy co powiedziec bo sie nie spodziewaly:)ale pozytywnie ogolnie tylko byscie widzialy ich miny:):)hehehe no i oczywiscie pozniej zglodnialam i mowie moze bysmy zamowily pizze:):)i zamowilysmy ale sie najadlam mniamniam:)a teraz siedze i nie wiem co mam zjesc na kolacje;/;/mysleee....
kurcze dziewczyny cos mnie lapie katar:(:(:(:(

co polecacie na katarek??
milego wieczoraskaaaaa
No właśnie podobno raczej żadne krople ani nic takiego. lekarz polecił mi inhalacje, a że nie chce mi sie wisiec nad garnkiem z woda to zamowilam sobie inhalator/nebulizator.
 
Do góry