reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
dagne sliczny maluszek :-)

U mnie po staremu,oprocz tego ze do mdlosci dolaczyl od czasu do czasu paw :-D Dzisiaj mialam spokoj,ale wczoraj 2 razy kibelek zaliczylam,a wlasciwie zlew w kuchni bo do kibelka bym nie zdazyla ;-)
Dzisiaj sie zwazylam i jeszcze nic nie przytylam,a to pewnie dlatego,ze nie wszystko jem.Mdlosci nie pomagaja w zjedzeniu normalnego obiadu.Ogolnie zajadam sie owocami,arbuz i jablka.A na mdlosci wsowam teraz paluszki z sola:tak:

Pozdrawiam mamuski:-)
 
kurcze wczesniej napisałam posta ale nie wyświetlił się .. czeka do moderacji?? nie wiem o co kaman zobaczymt czy teraz przejdzie

wklejam fotkę z wczorajszej wizyty u gina... wizyta stresująca ale pozytywnie zakonczona
moja dzidzia: 3cm 10 tygodni zaczyna przypominać ludzka istotę:)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry