reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dziewczyny mam pytanko

Czy któraś miała jęczmień na powiece jak była w ciąży?

Jestem umówiona do okulisty jutro ale boję się że jeczmień może mieć wpływ na dzidzi

Miała któraś coś takiego w ciąży? Denerwuje sie:-(
 
reklama
Hej mamuśki ;-)

ja dzisiaj zdycham!!!! jest taki upał,że szok...a ja mam po prostu duszności,w autobusie mieszało mi się wszystko w tym brzuchu,słabo mi i ogólnie kiepskie samopoczucie... Ogólnie mam śmiechawę bo mój były mąż spodziewa się ze swoją nową Panią dzidziusia,liczę,że ma późniejszy termin niż ja,bo co jak co,ale niezręcznie bym się czuła leżąc z nią na jednym oddziale...w końcu przypadki chodzą po ludziach.

animeczko ja tam mówie na facetów,że to dziady bo mają swoje odchyły i czasem się tak zachowują...jak takie przysłowiowe dziady hehe wiadomo,że są kochani,ale ja uważam,że każdy ma coś z dziada ;-)

kota-behemota dziwna ta lekarka jakaś...ja od momentu jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży siedzę na L4...
 
witajcie kochane, ale ładna pogoda dziś u mnie :D

chyba znalazłam sposób na moje przeziębienie, na noc zrobiłam sobie "szota" sok z 1,5 cytryny wymieszany z 3 dużymi łyżkami miodu spadziowego i wypite duszkiem. ojjj ale rozgrzewa i wykrzywia, to sposób mojej mamy, rano obudziłam się nieco mniej zakatarzona i obolała, zrobiłam sobie rano jeszcze syrop z cebuli i z cukru i czekam, aż sok się wydzieli, zamierzam się nim raczyć cały dzień :-D

dziewczynki, jak Wy się czujecie? bo ja coraz lepiej, naprawdę, aż mnie to martwi... niby zbliżamy się do końca 1 trymestru, więc dolegliwości ustępują, ale jednak trochę się niepokoję. U Was też coraz lepiej?

Aha, przypomniało mi się, jak wczoraj lekarka pierwszego kontaktu mnie dziwnie potraktowała, przyszłam do niej z tym przeziębieniem okrutnym, mówię co i jak, że jestem w ciąży. A ona jak się dowiedziała, że 9 tydzień, to dosłownie na mnie prychnęła, że eee tam to jakby jeszcze nie ciąża... No wiecie co, w sumie dziwne jest to prawo, niby 3 pierwsze miesiące są najważniejsze dla rozwoju maluszka, a niektórzy traktują tak wczesną ciążę, jak nic.. przykre to jest i denerwujące! w ogóle była zaskoczona tym, że w pracy już zawiadomiłam, że jestem w ciąży i że na zwolnieniu chcę, żeby był kod B. Mam nadzieję, że więcej nie będę musiała do niej chodzić :dry:

Zlotko, moja kluseczka też jest nieco większa, niż powinna być, wg usg ciąża jest o tydzień "starsza" niż wynika z ostatniej miesiączki, no ale poczekajmy do końca trymestru i zobaczymy jak się maluszek rozwija, czy się wszystko wyrównało :tak:

Na co dziś macie ochotę? Ja na śniadanko zjadłam słodkiego maślanego rogalika z tuńczykiem z puszki w sosie pomidorowym - miodzio haha
I w końcu dałam radę po prawie 2 miesiącach wypić mała filiżankę mlecznej kawy i mnie nie odrzuciło :-)
Muszę ten Twój sposób wypróbować, bo jak na razie TantumVerde i leżenie nie pomaga na moje przeziębienie.

Ja czuję się świetnie, tylko teraz jestem dalej senna, ale to przez to przeziębienie. Poza tym dalej nie mogę patrzeć na ryby i kiełbasę :) Poza tym jestem jak nie w ciąży :) aha no i humorki mam, że hoho. Śmieje się i płaczę w jednym momencie i nie jestem w stanie wytłumaczyć nawet dlaczego.

Co do lekarza w przychodni to ja byłam u faceta i on był o dziwo bardzo miły, chociaz często miał humorki. Jak usłyszał, że jestem w ciąży to spytał tylko czy to pierwsza, dał zwolnienie i zapisał odpowiednie leki.

I wiecie co, martwiłąm się, że szybko będę tyć, a ja przez tą chorobę to nie mogę nic w siebie wdusić prawie, zmuszam się i zamiast tyć, to schudłam. Podobno do końca pierwszego trymestru powinnam przytyć 1,5-2 kg. Na razie to zrzuciłam, nie dzięki mdłościom tylko przez to paskudne przeziębienie i martwię się, czy wszystko tam kosmita ma co potrzebne.
 
Hej dziewczynki
Dzisiaj mam wizyte u lekarza. Trzymajcie prosze kciuki zeby wszystko bylo oki bo stresa mam ogromnego :-(
 
aga- ja nie wiem , nie pomogę, bo tego nie miałam
agnes- będzie dobrze !

Co do facetów to nooo są różni, ale mój małż akurat spisuje sie pięknie i prawdą jest że tata na medal to przede wszystkim dobry mąż. Ja swojego wymodliłam , wyżebrałam :) u św. Józefa (On jest patronem, opiekunem rodzin )
Pamiętam że w pierwszej ciąży małż całe 9m gadał "kochanie tobie sie nie wolno ruszać". Teraz już tak nie mówi, ale odkąd zaciążyłam przejął na siebie prawie wszystkie obowiązki sam od siebie i nie narzeka.
 
Witam kochane
Ja już po 3 godzinnym spacerze z córcią, samopoczucie super, gdzieś od 2 dni mdłości przestały mnie nękać mam nadzieję że to źle nie wróży, ale brzuszek mi zaczął rosnąć gdzieś od tygodnia i piersi też więc się nie przejmuję zbytnio.
Witajcie Kochane:-)
Tak czytam i czytam...i...czy są na naszym wąteczku już jakieś bliźniaki?;-)
Jak nie to przydały by się;-)Która chce?:tak:
No koniecznie by nam się na forum przydała chociaż jedna parka :)
mnie jednak przeraża dwójka ze względu na to że teściowa lub mama by się pchały na siłe do pomocy w opiece przez pierwsze miesiące ( bo jeszcze córcia 2 latka będzie wtedy miała więc byłoby ciężko samemu ale jakby były bliźniaki to jakoś bym dała rade) a dla mnie byłoby nie do wytrzymania jakby się mi za przeproszeniem wpier... do wszystkiego bo jestem raczej z tych co wolą sobie same ze wszystkim poradzić. Jak na razie na usg w 6 tc nic nie wyszło podwójnego ale czasem widać dopiero ok 12 tc więc na 100% będę wiedzieć 16go maja.

witam. Jestem tutaj nowa :) Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i się zmartwiłam ponieważ wg usg dziecko ma 8w2d i ma 1,68 cm a tak naprawde to jest to 7w5d i zmartwiłam się że dzidziuś szybko rośnie, lekarz stwierdził że jest troszke duże ale tak na początku ciązy bywa ale ja i tak się martwie. Co wy o tym myślicie?
Kochana nie przejmuj się u mnie córcia całą ciążę na usg była starsza o calutki tydzień - termin miałam na 16 grudnia 2009 a urodziłam 10 czyli tydzień wcześniej więc wynikałoby z tego że wcześniej zaszłam w ciążę i moje dni płodne były wcześniej niż w przeciętnym cyklu. Teraz moje dzidzi też na usg jest kilka dni starsze.
 
Hej dziewczynki
Dzisiaj mam wizyte u lekarza. Trzymajcie prosze kciuki zeby wszystko bylo oki bo stresa mam ogromnego :-(

będzie dobrze!!! trzymam mocno kciuki!!!

Co do facetów to nooo są różni, ale mój małż akurat spisuje sie pięknie i prawdą jest że tata na medal to przede wszystkim dobry mąż. Ja swojego wymodliłam , wyżebrałam :) u św. Józefa (On jest patronem, opiekunem rodzin )
Pamiętam że w pierwszej ciąży małż całe 9m gadał "kochanie tobie sie nie wolno ruszać". Teraz już tak nie mówi, ale odkąd zaciążyłam przejął na siebie prawie wszystkie obowiązki sam od siebie i nie narzeka.

mój mąż też jest cudowny, idealny! troszczy się o mnie niesamowicie, dzielnie znosi moje humory, jest bardzo opiekuńczy i kochany! każdej kobiecie życzę takiego dobrego faceta! :tak:
 
Agness1 - Tez dziś mam wizytę i trochę się stresuje mimo iż wczoraj widziałam dzidka w szpitalu to już się znowu nie mogę doczekać. Mam nadzieje że lekarka pozwoli być przy USG mojemu Mężowi by serducho zobaczył bijące :) GŁOWA DO GÓRY!!!

kotabehemota O tak! Woda z miodem i cytryną to jest to! Od dawna tak leczę pierwsze objawy przeziębienia - babcino-mamine sposoby są niezawodne :)

A moje dziecie jest młodsze od pęcherzyka o 4 dni. I ogólnie jest mniejsze niż na 6-7 tydz. bo ma 4mm. No i nie wiem co myśleć o serduszku bo ponoć w tym czasie powinno być 144 razy na min a mojej fasolce bije 130... duża różnica wg Was?
 
reklama
Do góry