reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

witam. Jestem tutaj nowa :) Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i się zmartwiłam ponieważ wg usg dziecko ma 8w2d i ma 1,68 cm a tak naprawde to jest to 7w5d i zmartwiłam się że dzidziuś szybko rośnie, lekarz stwierdził że jest troszke duże ale tak na początku ciązy bywa ale ja i tak się martwie. Co wy o tym myślicie?

Ty się nie martw tylko ciesz, że bobas tak Ci się pięknie rozwija, a poza tym mogłaś mieć wcześniej owulację i dlatego dzidzi jest większe :-)
 
reklama
Witam

Syna już do szkoły oddelegowałam i myślałam,że jeszcze zmrużę oko,ale nie :sorry2:
Za to młodszy śpi w najlepsze :tak:

firanko nie,nie mój mąż nie jest dziadem :szok::-D
Co jak co,ale tak go nie nazywam :sorry2:;-) dobry z niego chłopak,ja też mu pewnie nie raz za skórę zajdę,normalka w małżeństwach :tak:

zlotko27 witaj i ciesz się zdrową ciążą :-)

na zaparcia suszone śliwki (zalewamy wrzątkiem i rano zjadamy) i świeże jagody są dobre :tak: jabłka też są ok.
No i zrezygnowac z bananów bo zatwardzają :sorry2:

izi85 no ja mam termin na 26 grudnia,to już prawie końcówka :tak:

nic to idę lekką kawkę wypic ;-)
 
A ja często rano jem banana, bo gdzieś tam wyczytałam , że warto :szok: teraz wiem skąd zaparcia hah:baffled:

Jak z ochotą na sex? U MNIE SŁABIUTKO.......nie jest to obawa o dzidzię, po prostu zero ochoty, a jak jest to nie sprawia mi przyjemności....mam nadzieję, że to minie:confused:
 
zlotko.27- nie ma powodu do zmartwień, ja byłam ostatnio na usg i wg ostatniej miesiaczki był 8 tydz 6 d a dzidzi miało 2,33cm co odpowiadało 9 tydz i 2 d. Wszystko jest w porządku wczesniej było mniejsze o 2 dni nizby wynikało z ostatniej miesiączki a teraz nadgoniło. Nic tylko się cieszyć
 
A ja często rano jem banana, bo gdzieś tam wyczytałam , że warto :szok: teraz wiem skąd zaparcia hah:baffled:

Jak z ochotą na sex? U MNIE SŁABIUTKO.......nie jest to obawa o dzidzię, po prostu zero ochoty, a jak jest to nie sprawia mi przyjemności....mam nadzieję, że to minie:confused:

U mnie jest troszke odwrotnie:-)chęci mi naszły jak nigdy,moze pozniej przejda jak brzunio bedzie wiekszy i jedank bedzie ta obawa o maleństwo:-)
 
ojjj jeśli chodzi o sex to my już ponad miesiąc żyjemy w "celibacie", ochota jest i to ogromna, ale niestety z uwagi na moje przejścia, mamy zakaz do końca I szego trymestru...a później zobaczymy, jak to powiedziała moja ginka...
 
Ja jeszcze powróce do tych pasztetów. Przy pierwszym dziecku w ciąży też świrowałam, przesadnie uważając i dbając o siebie. Teraz w święta obżerałam sie swojskim pasztetem i kupie sobie taki mój ulubiony w puszce, bo mam ochotke na niego. Salami też jem bo mój małż robi przepyszne pizze gdzie w składzie salami.... Wczoraj miałam usg i z dzidzią wszystko ok, badania i ciśnienie też mam dobre....

Witam serdecznie nowe mamusie :-)
Sergeevna – mi też ostanio wchodzą płatki kukurydziane na mleku
Izi- my uroczyście powiedzieliśmy rodzinie w święta przy stole a termin ja miałam z Olą na 30 stycznia a urodziłam 26 stycznia. Spróbuj przetrzymać bejbika chodź do północy
Zlotko- ciesz się, moja fasolka też pare dni starsza i dumna jestem
 
witajcie kochane, ale ładna pogoda dziś u mnie :D

chyba znalazłam sposób na moje przeziębienie, na noc zrobiłam sobie "szota" sok z 1,5 cytryny wymieszany z 3 dużymi łyżkami miodu spadziowego i wypite duszkiem. ojjj ale rozgrzewa i wykrzywia, to sposób mojej mamy, rano obudziłam się nieco mniej zakatarzona i obolała, zrobiłam sobie rano jeszcze syrop z cebuli i z cukru i czekam, aż sok się wydzieli, zamierzam się nim raczyć cały dzień :-D dobrze, że mam L4, choć trochę szkoda, że to cudowne słońce za oknem tak mnie męczy, bo chętnie bym troszkę buźkę opaliła, taka blada jestem, że szok..

dziewczynki, jak Wy się czujecie? bo ja coraz lepiej, naprawdę, aż mnie to martwi... niby zbliżamy się do końca 1 trymestru, więc dolegliwości ustępują, ale jednak trochę się niepokoję. U Was też coraz lepiej?

Aha, przypomniało mi się, jak wczoraj lekarka pierwszego kontaktu mnie dziwnie potraktowała, przyszłam do niej z tym przeziębieniem okrutnym, mówię co i jak, że jestem w ciąży. A ona jak się dowiedziała, że 9 tydzień, to dosłownie na mnie prychnęła, że eee tam to jakby jeszcze nie ciąża... No wiecie co, w sumie dziwne jest to prawo, niby 3 pierwsze miesiące są najważniejsze dla rozwoju maluszka, a niektórzy traktują tak wczesną ciążę, jak nic.. przykre to jest i denerwujące! w ogóle była zaskoczona tym, że w pracy już zawiadomiłam, że jestem w ciąży i że na zwolnieniu chcę, żeby był kod B. Mam nadzieję, że więcej nie będę musiała do niej chodzić :dry:

Zlotko, moja kluseczka też jest nieco większa, niż powinna być, wg usg ciąża jest o tydzień "starsza" niż wynika z ostatniej miesiączki, no ale poczekajmy do końca trymestru i zobaczymy jak się maluszek rozwija, czy się wszystko wyrównało :tak:

Na co dziś macie ochotę? Ja na śniadanko zjadłam słodkiego maślanego rogalika z tuńczykiem z puszki w sosie pomidorowym - miodzio haha
I w końcu dałam radę po prawie 2 miesiącach wypić mała filiżankę mlecznej kawy i mnie nie odrzuciło :-)
 
reklama
Do góry