reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam sie i ja ale juz bez kawki bo wypilam ;-)

U mnie tez spokoj, lekkie skurcze nadal sa ale zaczely mnie nudzic wiec juz ich nie licze, jezeli zaczna sie porodowe to na pewno nie przegaoie :-D aczkolwiek spalo mi sie tragicznie! Az sie poplakalam bo biodro mnie tak zaczelo bolec, ze nie moglam sie obrocic :-(

Izi sto lat!!!
Agapa dobrze, ze sprawdzilas w szpitalu i faktycznie uparte te nasze dzieciatka :-D strasza tylko i nic wiecej :-D
Sergi jak wogole twoje sprawy firmowe? Dalas rade cos wywalczyc? Wogole zlozylas podanie o Sure Start Maternity Grant? Jezeli nie, to polecam bo daja przy pierwszym dziecku i zawsze kaska sie przyda :tak:
Mla ja nie wiem czy ty moja aluzje zrozumialas odnosnie wieku :-D;-)

Ide wstawic pranie i poprasowac kolejna sterte ciuszkow dla malego, za duzo tego chyba mam :baffled: zrobilam tez przeglad Zuzi ciuszkow i uszykowalam dwie wielkie torby dla znajomej :tak:

Miej soboty i nie robcie juz smaka na te mandarynki bo sama bym zjadla :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja :)
Byłam przekonana, że w końcu się coś ruszyło widząc podświetlony wątek a tu lipa.
U nas nocka w miarę ok.
Ja w domu mam jednego skorpiona, mój M i to wystarczy. Chociaż mi nie grozi raczej urodzić wcześniej, jak nic dotrwam pewnie do terminu. Tylko jak ja się będę kulać jak miesiąc został a mi już niemiłosiernie ciężko.

izi Wszystkiego Najlepszego, łatwego i szybkiego porodu!!!
 
Witam!!!
Ja Was dziewczyny podziwiam, za to, że w Was tyle energii. Jedna jedzie samochodem tyle km, kilka z Was jeszcze ma jakieś zajęcia na studiach, chodzicie do SR, a u mnie zupełny brak energii:-(. wczoraj zabrałam się za generalne porządki, oczywiście nie dałam rady tego skończyć, dzisiaj cd, a co chwilkę muszę usiąść i odsapnąć. Nocka w miarę, oczywiście wstawanko do wc, wszystko boli, a najgorsze nogi bo takie opuchnięte i na dodatek ta opuchlizna boli niemiłosiernie. Dzisiaj łóżeczko ubrane, czeka na małą Hanię....
W poniedziałek wizyta zaraz z rana u gin i ustalenie terminu cc. Mam nadzięję, że może uda się 23.11 bo ja już nie daję rady.

Izi - Wszystkiego najlepszego!!!! STO lAT>>>>
 
izi spełnienia marzeń:*

ja miałam dzisiaj ciężką noc do 4 nie spałam bo mój Michaszek jakieś harce urządził sobie w brzuszku, nawet się zastanawiałam czy on na pewno jest tam sam:p mój bokser malutki:) najpierw potężna czkawka, później odpychał się od żeber w stronę wyjścia no mówię wam cudy niewidy:) ja się nie dziwie, że mu się nie spieszy bo na to wychodzi, że on się u mamusi świetnie bawi:D:D miłego dzionka laleczki:***
 
mimozami, chyba wszystkim nam już ciężko, na pewno mamy mniej energii i siły, niż jeszcze miesiąc temu. ja też ostatnio całkiem oklapłam, dla przykładu dziś wyjęłam czyste naczynia ze zmywarki i tak się zaspałam i nastękałam przy tym, że M. przybiegł zobaczyć, czy ja przypadkiem nie rodzę! A uwierzcie, że on już rzadko kiedy reaguje na moje stękanie, czasem mi się wydaje, że go to bawi, jak się np. przewracam z boku na bok i wydaję dźwięki starej lokomotywy :/
 
Witam sie po 2 drzemce :) dospana i wogle:D

Sergie- zabije Cie za ta kawe! tak apetycznie wyglada, ze jezyk ucieka mi do d..:p

Izi- wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! [video=youtube_share;--LBI2PLjc0]http://youtu.be/--LBI2PLjc0[/video]
 
Witam i melduje się i ja


Nocka w miare, 2 razy wstawałam do toalety, ujdzie w tłoku.

Mimozami
-ja tez od kilku dni mam opuchlizne szczegolnie na nogach(kostek juz nie mam:-() i tez mnie to boli, juz buty rozmiar wieksze nosze, a wczoraj to nawet nie zawiązywalam ich,

Izi-wszystkiego naj, najlepszego z okazji urodzin, szybkiego porodu i zdrowego maluszka Ci życze

Agapa-widze ze jednak odesłali Cie do domku, ale dobrze ze pojechalas i sprawdzilas co i jak,

Kota-śnilaś mi sie dzisiaj:-D:tak:,nie wiem skąd mi sie taki sen wzial ale bylaś w szpitalu w ktorym zreszta ja i Agapa i Phelania bedziemy rodzić i mialaś juz Kubusia na ręku, a my jeszcze czekałyśmy na porod:zawstydzona/y:


Milego dzionka
 
witajcie mamuski!!! jestem tutaj nowa , jestem w ciazy i termin mam z USG na 16 grudzien ,mam juz jedno dziecko synka 2,5 roku prawie ma a teraz nosze prawdopodobnie coreczke;)))
 
Aga :) mam nadzieję, że jednak sny nie sprawdzają się na odwrót i że przeterminuję się totalnie :-D
ale by było fajnie, jakbyśmy wszystkie rodziły w jednym szpitalu haha


Zabkaq, witaj na forum :) gratuluję parki, pisz z nami duuużo!!!
 
reklama
Zabkaq- witamy :)

kota- fajnie by bylo, jak by nam założyli bb oddział i wsyztskie bysmy sie spotkały w szpitalu, chociaz stresu bylo by mnie a wsparcie jakie! :D
 
Do góry