reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
dzień dobry
ja dopiero co wstałam :szok: ale wczoraj męczyłam się do 2.
izi wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, spełnienia marzeń i morza cierpliwości przy dwójce szkrabów!!!!
zabkaq witamy na forum!
i kolejny fałszywy alarm na bb, szkoda bo już myślałam że coś się ruszy!!

co do skorpionów to ja i M jesteśmy i chcieliśmy też żeby nasze maleństwo było listopadowe no ale cóż, nie wyszło!! będzie grudniowe!! :tak::-)
 
Już to słyszę, jak pod drzwiami byśmy wszystkie stały i się darły "dajesz, dajesz, jeszcze trochę!!" :-D:-D
byłoby naprawdę wesoło no i wiadomo, że w TAKIM towarzystwie chyba w ogóle byśmy się nie stresowały, normalnie same porody na wesoło by były :)
 
nikuss to ja też kawcie poproszę taką mmmmm:-) 

hehe kota pracownicy szpitala to dopiero by mieli z nas polane:):) jakiś dzieciaczek by się urodził a my fanfary i wiwaty na oddziale:p:p

oczywiście również witam nową mamusie:):)
 
reklama
Do góry