reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Venus jasne :-)

cup.jpg


Komu jeszcze kawusi zrobić?... Hurtem polecę, żeby do kuchni nie biegać ciągle ;-)

Ankubator chyba skorpion się kończy 20 listopada ;-)
 
reklama
Venus, no własnie dlatego, ze Maxwell się udziela biedna nie ma czasu urodzić:-D
własnie fajnie tak, urodzinki i imieniny jednego dnia:-D Kiedyś proboszcz na kolędzie powiedział mi , że moja Nicole też ma imieniny 6 grudnia bo to żeńska odmiana Mikołaja... pierwsze słyszę;-)
 
Sergi, ja też chcę taką kawkę:-) Co do wyspania - Marysia dwa razy krzyczała o "mjeko", o 1.00 i o 5.00, na szczęście mój luby wstawał jej naszykować:-)
Venus - ja też tak myślę, że już trzeba by było..:-D Ciekawe w ogóle, co u Izu, Agniesii81r i Niuni1604 - one mają ciut szybciej termin;-)
 
Serg dzięki :-)
mamaOskarka masz racje, wszystkie będziemy siedziały na bb i żaden dzidziuś się do połowy 2012 nie urodzi ;-);-);-)A co do imienin to zawsze jeden prezent mniej w roku;-)Synuś napewno nie byłby zadowolony!!
Maxwell też jestem ciekawa:tak:
 
witam dziewczyny:)
oj oj i nic.. i zadnych nowych przybytków :(
u mnie nocka średnia ale w miarę bym sie wyspała gdyby nie to że moje dziecko juz od 6 wlasciwie ciagle pomrukiwal gadal itp itd i od 7 juz musialam sie z nim bawic.
Teraz sie wykompsalam zaraz spakuje kilka drobiazgow dla malego na 1 dzien i kolo 11 jedziemy na mecz mojego chrzesniaka a potem prosto w drogę do mojego mężula i nawiedzic nasz domek:)

hm... wiecie zastanawiam sie tylko czy brac na wszelki wypadek torbę szpitalną. Ale chyba pojde za przykladem maxwell jak jechala i wezme.

Izi
sto lat!!!! dużo zdrowia i pięknej córeczki:*
mamaOskarka hm.. wiesz tak mi się kojarzy z filmów św. że faktycznie Nicole może być żeńską formą Mikusia:)
 
ojejej dziewczyny!!!
Venus masz i racje może tu jest problem że czasu nie mamy bo na BB ciągle a na porodówkę nam nie śpieszno:baffled:

Sergi ja podłącze się do kawki bo tak zasiadłam w fotelu że ruszyć się nie mogę dupa boli :angry: a właściwie stare kości zaraz się chyba rozejdę tam:angry::angry::angry: to co mogę na kawkę liczyć cioteczki ????

a co do skorpiona to kończy się 21 albo 22 napewno bo mój tata z 21 i jeszcze skorpion aj ma ten charakterek!!!! ale i fajne skorpiony znam więc jak tam dzidzia postanowi choć ja na listę wpisana na środe bo we wtorek usg więc zobaczymy???? aczkolwiek bo dzisiejszej nocy to chyba długo mi nie zostało:angry::angry::angry:
 
Izi85 sto lat sto lat! I zdrowej kruszynki! i z racji tego ze sie raczymy torcikami ostatnio urodzinowymi to ode mnie tez jeden:
baby-cake-04.jpg

Ja dziś chyba z wrażenia, że Agape rodzi miałam w nocy jakieś bóle brzucha - może to skurcze? Zastanawiałam się, czy zacząć liczyć co ile są, ale stwierdziłam, że lepiej się wyspać i jak będą porodowe to mnie na pewno obudzą - nie obudziły i dopiero wstałam :) Zajadam się na śniadanko mandarynkami, którymi mnie zaraziłyście.

Co do znaku zodiaku, to z dwiema skorpionicami, to mój chłop miałby ciężko, ale on taki człowiek, że z każdym dobrze żyje, więc myślę, że nie byłoby problemu :tak:
 
Imię Mikołaj, czyli po grecku Nikolaos, zawiera rdzenie *nike* (zwycięstwo) i *laos* (lud). Do Nicoli tez pasuje :) No mamoO widzę, że Ci się szykuje podwójny prezent na mikołajki :D

sergi: 22 sie kończy ;p sprawdzałam i dni odliczam :D

M. wyprawiony do dentysty... o matko, czy tylko ja mam takie wrażenie, że poród to pikuś przy każdej chorobie mężczyzny? ( przynajmniej mojego ;p) już wiem czemu to kobiety rodzą ;D
 
reklama
Izi, stoooo laaaaat, stoooo laaaaat nieeeech żyyyyje naaaam!!!

Rojku
, ale torcika upiekłaś solenizantce boskiego, super :tak::-)

Sergi, ja poproszę też taką pyszną kawusię :)

Agapa, jak się wyśpisz to wskakuj na BB i zdawaj nam relację :) Biedaczko pewnie Cię ta nocka wymęczyła fizycznie i psychicznie, ale dobrze, że w szpitalu zrobili przegląd i że Cię puścili do domku. Trzymaj się!!


mi tak od wieczora daje w kość bolące spojenie i więzadła, że nic juz nie mówię. wpadłam sprawdzić, czy ktoś się przez noc rozpakował, no ale dzieciaczki jak widać mamy skrupulatne i chcą dotrzymać do grudnia, cóż to chyba dobrze, więc idę pod prysznic bo biegam w piżamce jeszcze :) i mój kochany M. wziął się za sprzątanie całego domku, więc poranek jest szczególnie miły.
 
Do góry