reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dzień Dobry dziewczynki :)

Widzę na sygnale podświetlony, ale dzieciaczków nie przybyło :)

Sergi, w domu mam stado baranów i wiesz co się dzieje jak się to upatre cholerstwo rozbeczy po chałupie?:-)
Tylko Nicole to ryby:-)
Agapa, masz upartego dzidziusia, sam zdecyduje kiedy chce wyskoczyć;-)

Ja tu czuję, zmowę tych naszych dzieciaków, może między sobą ustaliły, że urodzą się 6 grudnia ? Tak w sam raz po odbiór pierwszego prezentu;-)

A teraz idę sobie kawkę zrobić i zaraz do Was wracam;-)
 
reklama
Zaczyna się weekendowy ruch na BB?... ;-)
Cześć i czołem! :rofl2:

Agapa czyli jednak czekasz na mnie i Jos?... ;-) Dobrze, że pojechaliście sprawdzić co i jak... Czekam na relację. :tak:

MamaOskarka ja już z kawusią czekam :yes:
Kawa-używka.jpg



U mnie znowu noc do kitu - niewyspana! :dry:
 
Ostatnia edycja:
Hej brzuchatki!!
Wątek "na sygnale" podświetlony, ja podniecona, że kolejny dzieciaczek, a tu co??Lipa;-)
U mnie noc w miarę..troszkę skurczyków, ale lekkich. Dziś rano znów podpuchnięta, ale pewnie to z wyspania, hihih;-):-).
Izi85- kochana, wszystkiego najlepszego, 100 lat, spełnienia marzeń, no i szybkiego i lightowego porodu:-)
A tu torcik dla Ciebie;-)
Zobacz załącznik 409267
 
Kochane przez Was ja wcześniej urodzę, mimo, że jestem praktycznie ostatnia!! co wchodzę na wątek grudniówki, podświetla mi się znany ostatnio wszystkim temat:-p chyba zaczynam się stresować tak na poważnie porodem :baffled:
 
Maxwell Ty chyba powinnaś już urodzić:-D co wchodzę to Ty dalej się udzielasz jakby nigdy nic;-)
Serg załapię się na kawkę?;-)
MamaOskarka tylko żeby mojemu synkowi nie przyszło do głowy urodzić się 6 grudnia, mam mieć na imię Mikołaj, więc wrazie co powiem w szpitalu żeby mi go spowrotem włożyli na jeden dzień;-)
 
reklama
Agapa: nie strasz kochana! Bo ciotki BB zawału dostają! Ale zazdroszę Ci strasznie opanowania, że czekalaś na wody i jakoś tak...profesjonalnie podeszłaś do tematu. Ja siebie wyobrażam raczej biegającą w kólko i krzyczącą, że rodzę :D

Phelania, asieńka: ja też nie moge sie doczekać Mikołajka, chodzę po domu i tulę się do bodziaczków, az się M. dziwnie patrzy:-D

inka85: na pewno wyjda przepiękne! wrzuc zdjęcia jak już sie z nimi uporasz! no i WSZYSTKIEGO NAJ!!

sergi:
ja poproszę, dawno nie piłam :)
venus27: u nas tez będzie Mikołaj- zawsze chcialiśmy tak znawac Młodego- a termin ma równo na...6 :-)

U nas i tak będzie podwójnie ze znakami zodiaku. Albo dwa strzelce ( Bo ja też jestem z grudnia) albo dwa skorpiony. Mój M jest skorpion- o matko...ja się modlę, żeby tylko Mikolaj minął 22 grudnia, bo przy dwóch skorpionach to ja zwariuję:-D

Noc spokojna, lekko przeciekamy, ale chyba jeszcze nie nasz czas ;p M. z bolącym zębem więc ide szukac jakiegos dentysty, bo zaraz mi dom rozniesie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry