reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej moje kochane potrzebuje pomocy...jestem mega przeziębiona wręcz się duszę,leci mi z nosa jak z kranu,mam juz obszczypany nos i masakrycznie się czuję poradźcie co robić??? Porzebuję babcinych sposobów!!!! HELP ME!!!
 
reklama
Mi zawsze babcia robiła syrop z cebuli i mleko z miodem i czosnkiem :)
a na katar są dobre inhalacje naparem z przegotowanej wody z solą kuchenną :) mi pomaga (nachylam się nad miską dużą z tym mixem i nakrywam głowę ręcznikiem, i tak z 10 min wdycham 3 razy dziennie, czasem częściej jak katar jest uciążliwy). Przede wszystkim sporo pij płynów, np herbatki z dodatkiem żurawiny, oczyszczą organizm. Przeziębienie trzeba przeleżeć i nie wychodź z domu, a Broń Boże nie otwieraj okien bo będziesz w przeciągu co może pogorszyć.
Życzę powrotu do zdrowia :)
 
Ostatnia edycja:
witam

Ja mam dziś wisielczy humor,ale to nie za sprawą hormonów bo jakoś mi nie szaleją w ciąży tylko M.No ale pojechał z chłopakami na urodziny a ja sobie odpoczywam :-p
 
Ostatnia edycja:
anineczka jakim cudem mam urodzic w styczniu skoro jestem np. dluzej w ciazy niz Ty. Chodzi mi o to, ze jak ktos mial baardzo dlugie cykle, to nie mozna liczyc od miesiaczki, bo nie zgadza sie potem z malenswem. Opisze Ci dokladnie jaka jest moja sytuacja. Moje cykle trwaly 39 dni, ostatnia miesiaczke mialam 11.02. i bedac u lekarza powinnam byc wedlug liczenia ostatniego @ w 10 tygodniu. Ale lekarka po zobaczeniu maluszka powiedziala, ze to niemozliwe, ze jajeczko musialo sie znacznie pozniej pojawic i okreslila wiek fasolki na 6 lub 7 tydzien (chodzi o okres istnienia dziecka, a nie od miesiaczki) Wiec u mnie jest znacznie trudniej liczyc od ostatniego @, wiec trzymam sie tylko wieku maluszka. Ale ze te suwaczki sa nastawione, ze po 2 tygodniach po @ powinno byc jajeczko to poprostu musze te 2 tyg dodac do wieku mojego malenstwa, zeby bylo od ostatniego @. Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz co mialam na mysli.
 
tajenka napisałam a później się zastanowiłam he he i skasowałam :-D:-D;-)
everything is ok :cool2:
dziś słabo kontaktuje,sorki

Milva mi na zgagę pomagało przegryzanie migdałów ;-)
 
aha... to nie potrzebnie sie rozpisalam:-) ale dobrze ja to mysle, czy ja juz sie w tym poglobilam?? to pierwsza ciaza i naprawde trudno mi bylo to liczenie na poczatku polapac.

Milva ja nie mialam jeszcze zgagi, ale szwagierka mi mowila, ze jej pomagaly migdaly. Powodzenia.
 
reklama
anineczka jakim cudem mam urodzic w styczniu skoro jestem np. dluzej w ciazy niz Ty. Chodzi mi o to, ze jak ktos mial baardzo dlugie cykle, to nie mozna liczyc od miesiaczki, bo nie zgadza sie potem z malenswem. Opisze Ci dokladnie jaka jest moja sytuacja. Moje cykle trwaly 39 dni, ostatnia miesiaczke mialam 11.02. i bedac u lekarza powinnam byc wedlug liczenia ostatniego @ w 10 tygodniu. Ale lekarka po zobaczeniu maluszka powiedziala, ze to niemozliwe, ze jajeczko musialo sie znacznie pozniej pojawic i okreslila wiek fasolki na 6 lub 7 tydzien (chodzi o okres istnienia dziecka, a nie od miesiaczki) Wiec u mnie jest znacznie trudniej liczyc od ostatniego @, wiec trzymam sie tylko wieku maluszka. Ale ze te suwaczki sa nastawione, ze po 2 tygodniach po @ powinno byc jajeczko to poprostu musze te 2 tyg dodac do wieku mojego malenstwa, zeby bylo od ostatniego @. Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz co mialam na mysli.
Wiecie co ja sobie wpisalam na stronce - Kalkulator ciąży i porodu wszystkie dane. Tam bierze pod uwagę dłguość cyklu i wydaje mi się, że robi to w calkiem fajny sposób, ale nie wiem czy w takiej sytuacji tez dobrze policzy, bo to faktycznie dluuugi cykl :)
 
Do góry