reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

agapa- Ja w tamtym tygodniu jechałam 500 km. na wesele ... uwierz mi ,że totalna męczarnia . Więc współczuje jakiej kolwiek podróży .

Ten suwaczek chyba źle troszkę oblicza... mi obliczył... 9 tydz. i nie wiem sama już który mam sama się pogubiłam dowiem się 25... dopiero wszystkiego .

wymioty ?

Ps. Ale pyszny żurek ugotowałam mam takie ciśnienie na kwaśne .

:::::Któraś z was tam uczuelnie ma... a może wapno wypij ? !
mój weekend też domowy zapowiada się może jakiś spacer...
 
reklama
Hej kochane,
u mnie dziś nudy.. miało być tak pięknie na zewnątrz a tu 10 stopni i zimny wiatr :angry:
Mała mi nie chciała zasnąć w swojej normalnej porze spania (o 12) i zasnęła z trudem 20 min temu, obiadek zjedzony, a plany na weekend? - dzisiaj w domu a jutro do szkoły muszę jechać, a mąż przy okazji z małą jadą ze mną i zabiera ją do ZOO.
Co do smaków to mam podobnie jak nereida - kakao, pizza chodzą za mną prawie co dzień.
Co do czekania na dzidzię ja jakoś nie mam jakichś wymagań - cieszę się z każdego następnego dnia, mimo że mdłości i złe samopoczucie towarzyszy niemal non stop. Może to być moja ostatnia ciąża więc chcę ją przeżyć tak żeby jak najlepiej pamiętać. Co do ostatniego 9 miesiąca ja miałam to szczęście że urodziłam przed terminem w 38 tc a już z tydzień wcześniej czułam że to już na dniach będzie rozwiązanie.
 
Na początku było wszystko fajnie, no może oprócz cycuchów, bo mnie bardzo bolały, a teraz bóle mi przeszły, a mdłości przyszły.
Jutro idę na komunie i mam nadzieję, że dobrze będę się czuła i nie będę pierwszym goście, który wyjdzie.
mam niby duży apetyt, ale jak już coś zjem, to mam ochotę zwrócić...ahh te mdłości
 
Czesc dziewczyny :-)
A mnie nadal mecz mdlosci,jakas masakra normalnie.Ostatnio juz prawie witalam sie z kibelkiem,ale nie poszlo.Czasami sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo pawia puscic,niz tak sie caly dzien meczyc z mdlosciami i mulic:tak: Moja pani doktor bardzo sie ucieszyla ze zle sie czuje i stwierdzila -im gorzej ty sie czujesz,to tym lepiej dla dziecka:tak: Ja sie czuje masakrycznie,a maluch szaleje w brzuchu i ma sielanke;-) Wysysa ze mnie cala energie,lacznie z tym co zjem,bo ciagle musze podjadac:-D Rosnij rosnij Maluszku,tylko nie wiecej niz 3,5 kg;-)
No i ide cos przekasic....uffff,mam arbuza w lodowce;-)

Witam nowe mamuski na forym i pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
hehe:) widze, ze nie wszystkim sie dzien dobrze zaczol. U mnie bylo calkiem calkiem dopuki nie poszlam do ogrodka i z tego ciepla sie mi troszke slabo zrobilo. Wiec narazie siedze w domku az sie troszke ochlodzi. Akasiam powiadasz, ze u Ciebie 10 stopni, u mnie znacznie cieplej 30. Slonce prazy i tak sie zastanawiam, czy przez cale lato bede musiala siedziec przez to cieplo do popoludnia w domu:-( kiedys to uwielbialam slonce, opalanie, a teraz mi za cieplo....

olluchna jesli chodzi o te suwaczki, to on oblicza od ostatniej miesiaczki czyli musisz liczyc wiek dziecka plus 2 tyg. Moj maluszek tez ma dopiero 9 tyg, a suwaczek pokazuje 11. Mnie to czasem myli bo jedni obliczaja od zaplodnienia a inni od miesiaczki.
 
Ostatnia edycja:
Z tymi suwaczkami to u mnie jest to samo. Jestem w 7tc a suwaczek pokazuje mi 9. Równo 2 tyg. do tyłu

A jak liczysz wiek ciąży? bo tygodnie liczy sie od początku cyklu nie od zapłodnienia. Lekarze czasem podają wiek zarodka od zapłodnienia a wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia cyklu.
 
A jak liczysz wiek ciąży? bo tygodnie liczy sie od początku cyklu nie od zapłodnienia. Lekarze czasem podają wiek zarodka od zapłodnienia a wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia cyklu.

W/g OM to suwaczek pokazuje dobrze, ale w/g usg to jestem 2 tyg. do tyłu. W każdej ciąży oba terminy mi się pokrywały, a teraz nie dlatego bardziej się trzymam tego z usg.
 
Witam dziewczynki.
Ale tu produkcja!! Cieżko Was nadrobić po kilku dniach.

My już opanowaliśmy ospę młodego, było ciężko, ale już prawie zdrowy! Ja byłam u swojego lekarza rodzinnego i potwierdził mi, ze rzeczywiście kiedyś chorowałam na ospę, także już jestem spokojniejsza, że nie zaszkodzi to mojej kruszynce w brzuchu ;)

Ja mam propozycje, nie wiem czy Wam to będzie odpowiadać, ale może warto założyć osobny wątek np.
Wizyty lekarskie, usg, dolegliwości, badania itp
tam możemy pisac konkrety z tej właśnie dziedziny, łatwiej nam bedzie znaleźć potrzebne informacje, o których piszą inne użytkowniczki, wiecie o co mi chodzi??? :)

A na głównym zostaną ogólne dyskusje, taki otwarty topic. :) Co Wy na to?


No i włączyła mi się juz niecierpliwośc...w poniedziałek pierwsza wizyta u gina, pewnie usg będzie, termin i wogóle definitywne potwierdzenie ciąży, bo jak narazie o tym świadczy drugi miesiąć bez @ i dwa testy pozytywne...nie moge się już doczekać!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki.
Ale tu produkcja!! Cieżko Was nadrobić po kilku dniach.

My już opanowaliśmy ospę młodego, było ciężko, ale już prawie zdrowy! Ja byłam u swojego lekarza rodzinnego i potwierdził mi, ze rzeczywiście kiedyś chorowałam na ospę, także już jestem spokojniejsza, że nie zaszkodzi to mojej kruszynce w brzuchu ;)

Ja mam propozycje, nie wiem czy Wam to będzie odpowiadać, ale może warto założyć osobny wątek np.
Wizyty lekarskie, usg, dolegliwości, badania itp
tam możemy pisac konkrety z tej właśnie dziedziny, łatwiej nam bedzie znaleźć potrzebne informacje, o których piszą inne użytkowniczki, wiecie o co mi chodzi??? :)

A na głównym zostaną ogólne dyskusje, taki otwarty topic. :) Co Wy na to?


No i włączyła mi się juz niecierpliwośc...w poniedziałek pierwsza wizyta u gina, pewnie usg będzie, termin i wogóley pozytywne, definitywne potwierdzenie ciąży, bo jak narazie o tym świadczy drugi miesiąć bez @ i dwa test...nie moge się już doczekać!!!

Moim zdaniem to nie ma sensu zakładanie oddzielnego wątku, bo i tak któraś zawsze tu napisze że jej coś tam dolega czy np. była na usg i wizycie i zacznie opowiadać a inna jej odpisze itd. Jednak na główny się najczęściej wchodzi. Osobne wątki powinny być naprawdę z tematami które tu nie będą poruszane, a z tym chyba się nie uda, ale to jest tylko moje skromne zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać. :-D
 
Do góry