reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Też mam plamienia od jakiegoś 1,5 tygodnia. Od razu jak się pojawiły poszłam do gina. Kazał zwiększyć dawkę Luteiny dwukrotnie, ale nic to nie pomogło. Wczoraj plamienia stały się bardziej intensywne w sensie że więcej ich ale kolor cały czas ten sam ( kawa z mlekiem) znowu się przestraszyłam i pobiegłam do innego gina na usg. Okazało się, że z fasolką wszystko OK ma już 1,5 cm urosła przez te 1,5 tygodnia o 1 cm. Nadal nie wiem skąd te plamienia gin kazał leżeć i się oszczędzać, bo złotego środka nie ma. Dziś mam kolejną wizytę u swojego gina który prowadzi mnie od samego początku zobaczymy co powie?

Czuje się od tygodnia fatalnie całymi dniami mnie mdli ale już tak że mam wszystko na końcu języka i walczę żeby nie spotkać się z kibelkiem, bo nie chcę wymiotować lekami które jem. Non stop pobolewa mnie głowa i nie mam na nic siły. Oby dotrwać do końca I trymestru.
też plamiłam i okazało się,że mam krwiaka,musisz się oszczędzać jesli plamisz.Co do mdłości odkąd biorę luteinę też je mam prawie non stop
 
reklama
mamcia2- To Ty cały tydzień plamiłaś... ? to ja np. wczoraj wieczorem troszenke... minimalnie...
i może jeszcze z 2 tyg temu to samo... nie żeby dzien w dzień .
Napisz co ci powiedział twój ginekolog.
Oszczedzać to ja robię.. lecz dużo się denerwuje.
Ps. Na kiedy termin Ci ustalił ?


A mam grudniowych przybywa i przybywa...

nie chcę nikogo martwić,ale też plamiłam głównie na brązowo i myślałam to nic takiego.Potem mi się zdarzyło ze 3 razy(nie codziennie)że było parę kropelek krwi i okazało się,że miałam krwiaka.Nie twierdzę,że u ciebie też tak jest,ale tego nie bagatelizuj
 
hej dziewczyny ja dzis poszłam do swojego gina po l4 i kurcze wzioł mnie zbadał...
stwierdził ze mam jakis stan zapalny bardzo sie boje musze wykupic dzis takie tableki dopochwowe masakra a w dodatku dostałam skierwanie na badanie prenatalne bo obraz USG nie był czytelny maskara jakas ja juz wyobrazam sobie niewiadomo co i strasznie sie martwie ... no ale jakos to musi byc ...
ogólnie to po za tym całkiem niezle brzuchol nam rosnie apety tez
pozdrofkaaaa
kochana nie martw się stany zapalne są częste u kobiet w ciąży i jeśli lekarz uważa,że trzeba leczyć to widocznie tak jest.Nie martw się będzie dobrze na usg
 
Hej! Ale nas już naprawdę dużo...
Ja po wizycie:-) serduszko bije i to najważniejsze:-D
Teraz spać bo padam...
 
nie chcę nikogo martwić,ale też plamiłam głównie na brązowo i myślałam to nic takiego.Potem mi się zdarzyło ze 3 razy(nie codziennie)że było parę kropelek krwi i okazało się,że miałam krwiaka.Nie twierdzę,że u ciebie też tak jest,ale tego nie bagatelizuj


Byłam dziś u gina na wizycie i on nic nie widzi żeby coś było nie tak. USG ok i cała reszta też. Nie wiadomo skąd te plamienia i to mnie najbardziej martwi. Wolałabym wiedzieć że to np krwiaczek albo kosmówka się odkleja a na usg nic takiego nie ma.
 
a ja dziś byłam zrobić badania w laboratorium,w sumie mi pobrali ze 3 strzykawki,wszystko było ok,a później chciałam zapytać o coś w rejestracji i zemdlałam :szok: normalnie szok.Dobranoc
 
Zemdlałaś... tzn ze zmęczenia czy jak... biedna :*

mamcia2- Kurczę... no to ja też nie mam pojęcia co to jest ... ja narazie nie plamie...
pojawiła się minimalna ilość może z 2 razy.

też tą luteine biore i nie wiem czy coś daje ? !

aktualnie wcinam jabłko tarte a jak wasze smaki ?

Ps. dopiero mam wizyte 25... jak późnoooo mam nadzieje ,że wszystko mi powie.
Co i jak
 
Ewka- gratulacje ! to cudownie :)

Jeżeli chodzi o jedzenie to ja mogłabym codziennie jeść zupe kapuśniak. Taka kwaśnica dobrze mi robi. Moge wciągnąć 4 miski prawie na raz :)
 
reklama
Witajcie,
Cały wczorajszy dzień byłam poza domem dlatego pisze dopiero dziś.
Wczoraj byłam u lekarza
powiedział ze te moje plamienia to juz nie są plamienia tylko wydalająca sie kiedys tam krew. I wiecie co? Nie wierze w to ale na przybliżeniu widziałam takie małe kołoczące serduszko:) Takie maleństwo a serce jak dzwon!!!:)Troszke mi sie lepiej zrobiło ale z drugiej str bardziej się boje o te maleństwo jak tylko coś zakuje zaboli to ja gotowa w panikę wpadać:)

A jeśli chodzi o jedzenie to ja bym ciągle tylko jadła te bułeczki mleczne i kakao i pizze:p - złe nawyki:p
 
Do góry