reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

mam dwa pytania- po pierwsze gdzie wkleic kod suwaczka niuniacka żeby był widoczny bo coś śniegi mnie zastaną przy tej operacji...;) a drugie - gdzie można wysłac ubraka po dzidzi dla powodzian?????????Bardzo proszę o podpowiedz- może BB robi jakieś zbiórki? dzięki:)
 
reklama
No jak wiadomo jak coś zrobic to od razu łatwiej;) Mieszkamy z Małgonią w Ursusie, tatuś woli na Woli....Ja tyram na pół etatu, na szczęście z niuniackiem siedzi babcia ( która uwielbia doprowadzac mnie do pasji uwagami do niuni typu:co ta durna matka na Ciebie nałożyła...) Małgonia wagowo trzyma 50 centyl a długa na 70cm;)- wzrostu na siatkach nie sprawdzam, bardziej po ubrankach- teraz kupujemy na roczek:) 3 zęby na górze 2 na dole i trzeci od wczoraj świeci spod dziąsełka;) i właśnie płacze.pozdrawiam
 
No jak wiadomo jak coś zrobic to od razu łatwiej;) Mieszkamy z Małgonią w Ursusie, tatuś woli na Woli....Ja tyram na pół etatu, na szczęście z niuniackiem siedzi babcia ( która uwielbia doprowadzac mnie do pasji uwagami do niuni typu:co ta durna matka na Ciebie nałożyła...) Małgonia wagowo trzyma 50 centyl a długa na 70cm;)- wzrostu na siatkach nie sprawdzam, bardziej po ubrankach- teraz kupujemy na roczek:) 3 zęby na górze 2 na dole i trzeci od wczoraj świeci spod dziąsełka;) i właśnie płacze.pozdrawiam

witaj wesola Elko :)
niezle zebata Twoja dziewczynka,
moja Emka ma tylko dwa dolne zebole, ale z ubrankami podobnie,
nie posci, okraglutka mi sie robi ;)

hmmm nie wiem o co chodzi ale podejrzewam :)
ostatnio zauwazylam, ze na forum grudnioweczek spokojnie mimo, ze wiekszosc ze stalych bywalczyn jest obecna,
czy przenioslyscie sie calkiem na zamkniety?
 
Ostatnia edycja:
A jakie masz zabezpieczenie do wózka ?
Kochana ja mam zabezpieczenie do łóżka ;-) bo chyba o to Ci chodziło.
Mam takie ,tylko,że różowe :-)
g09845m.jpg

madziara super :-) nasze dzieciaczki są prawie rówieśnikami :-)
Ja zaczęłam akcję porodową 22 a mała 23 o 5.45 była już z nami ;-)
spieszyło jej się na Święta,hehehe :tak:
a mnie wkurzyl maz :angry:
wyobrazcie sobie, ze sie uparl, zeby mala dzis wziac do kosciola,
syf, zimno, spi, niewazne,
no i jak sie obudzila to szybko ja ubieral a mala zdenerowowana no bo dziecko nie lubi jak sie gwaltownie cos robi a on szybko, zeby sie do kosciola nie spoznic,
niewazne, ze teraz powinna jesc,
bedzie glodna i zla wydzierac sie pewnie w kosciele przez madrego tatusia,
normalnieeeee ja mu cos kiedys zrobie
nie mam ochoty sie klocic, ale uwazam, ze przegina jak sobie cos postanowi to musi tak byc niewazne co sie dzieje, nie bede sie odzywac bo i tak pewnie malenka mu zrobi jesien sredniowiecza w kosciele niech ma za swoje grr :realmad:
Oj Kochana u mnie to by nie przeszło.
W życiu nie puściłabym niegdzie małej na szybko szybko bo tatuś tak chce.
Mógł przecież isc na późniejsza mszę skoro tak bardzo chciał.
Ale rozumiem Twoje wkurzenie.Mój też zupełnie nie myśli o tym czy mała właśnie się obudziła,a może śpiąca,a może głodna...od tego jestem ja :-)

Mamo stacha moja mała też czasem ma kwałeczki niestrawionego jedzonka w kupce,ale właśnie dlatego,że czegoś dobrze nie pogryzła.
Myślę,że gdyby cos obciążało żołądek to byśmy o tym wiedziały,dzieciaczki dałyby nam znac,że brzusio boli ;-)

witam nową mamusię ;-)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie Fenix ;) o zabezpieczenie do łóżka mi chodziło. I co sprawdza się ? bo mam zamiar kupić, jejku już wszystkim małą obkładam a i tak mam straszne noce bo ciągle się budze i ją przytulam, żeby nie spadła :)
 
Witam się i tu:-D

Co do tego zabezpieczenia do łóżka....hi hi ja dałam zwykłą deske i tez zdaje egzamin:-) Teraz jak już Tomek dużo się rusza to obłożyłam ją poduszkami!
W dodatku ciężką pracą doszlismy do tego że śpi do 6 w swoim łóżeczku:tak:
 
Moje dziecko pewnie jako jedyne śpi jeszcze w kołysce.Kołyska stoi w rogu pokoju.Więc od jednej strony jest ściana od drugiej łóżko nasze (w którym śpię sama...)Czasami z małą .Czy składałyście może same łóżeczko czy to jest trudne?Ciężkie jak diabli i nie wiem czy dam radę wnieść na pierwsze piętro z piwnicy.Boję się jednak o małą a co do męża to...lepiej wolałabym się tu nie wypowiadać.szkoda słów.
 
reklama
Misio ŁOŁ! :szok: rzeczywiście chyba Gabryśka bije nasze wielkoludy na głowę hihi :)
Składanie łóżka nie jest trudne, ale i tak T to robił i lepiej zmontować je na miejscu, bo ciężko się wnosi ;-)

Marta co u Ciebie?

Ja rzadko tu zaglądam :-( wybaczcie.
Moje dziecko już raczkuje, wstaje i dziś wyszły mu dwie górne jedynki :-) Czyli ma już 3 nabytki ;-)
Ja sama w domu, bo facet w delegacji. Już połowa za mną...wraca w październiku na chrzciny swojego przyszłego chrześniaka :-) Jego pierwszy ;-)
 
Do góry