reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
nie ... te tez widzialam i one sa juz takie "wypchane" juz nie tak wygodne ;(

to zdjecie co pokazywalam to wlasnie dziewczynom z forum kupowalam bo nigdzie nie da sie ich znalezc !! ja i po necie szukalam i dupa ...

Oj to dobrze, że mówisz, bo pewnie bym kupiła takie wypchane.

To ja na dniach się do Ciebie zgłoszę na priva, z chęcią kupiłabym takie rogale.
 
powinny powinny,ale moja też nie je,bo ostatnimi czasy to w ogole ciezko jej obiadek wcisnąc...a jak zje to ew. deserek a do niego raczej żółtka nie dodam.

mea a można takiego rogala kupic na allegro??

o matko.wspolczuje.
dobrze,ze nic sie ie stalo.
ale powiem Ci,ze niezly agencik Ci rosnie :-) ;-)
oj jest maly rozrabiaka;) tylko kompletnie nie spodziewalam sie ze tak daleko podpelznie- on nie nawidzi lezec na brzuchu i zadko kiedy pelza wiecej niz 1 m ;P , ale robienie mamie na zlosc motywuje do takich wysilkow;)
 
laski jak pielegnujecie zabki waszych maluchow??
ja kupilam swojej szczoteczke i owszem lubi sie nia bawic,ale umyc mi zabkow nie da.
czytam artykul na ten temat i widze,ze sa nawet pasty dla dzieci od 6 m-ca zycia.
moja mała ma juz 6 zabkow i ida kolejne dwa,wiec kurcze musze jakos zaczac dbac o ich higiene.tymbardziej,ze dostaje juz normalne jedzonko.

oj jest maly rozrabiaka;) tylko kompletnie nie spodziewalam sie ze tak daleko podpelznie- on nie nawidzi lezec na brzuchu i zadko kiedy pelza wiecej niz 1 m ;P , ale robienie mamie na zlosc motywuje do takich wysilkow;)
no Kochana.robienie mamie na zlosc to najlepsza rzecz na swiecie rowniez i dla mojej małej ;-)
 
laski jak pielegnujecie zabki waszych maluchow??
ja kupilam swojej szczoteczke i owszem lubi sie nia bawic,ale umyc mi zabkow nie da.
czytam artykul na ten temat i widze,ze sa nawet pasty dla dzieci od 6 m-ca zycia.
moja mała ma juz 6 zabkow i ida kolejne dwa,wiec kurcze musze jakos zaczac dbac o ich higiene.tymbardziej,ze dostaje juz normalne jedzonko.


no Kochana.robienie mamie na zlosc to najlepsza rzecz na swiecie rowniez i dla mojej małej ;-)

Oglądałam kiedyś w DDTVN wypowiadali się stomatolodzy na ten temat - mówili, że po pojawieniu się pierwszych ząbków powinno się pojawić ze smerfem u dentysty, który udzieli informacji o właściwej pielęgnacji. I że trzeba myć ząbki, żeby przede wszystkim wyrabiać nawyk, samo mycie już mniej ważne.
Stasio ma jednego zęba, ale ja nie wiem czy szorowanie pastą jednego ma sens, tym bardziej, że oni jedzą w nocy ze dwa razy ;)
 
laski jak pielegnujecie zabki waszych maluchow??
ja kupilam swojej szczoteczke i owszem lubi sie nia bawic,ale umyc mi zabkow nie da.
czytam artykul na ten temat i widze,ze sa nawet pasty dla dzieci od 6 m-ca zycia.
moja mała ma juz 6 zabkow i ida kolejne dwa,wiec kurcze musze jakos zaczac dbac o ich higiene.tymbardziej,ze dostaje juz normalne jedzonko.


no Kochana.robienie mamie na zlosc to najlepsza rzecz na swiecie rowniez i dla mojej małej ;-)
:)wow, 6 zebolkow- szybko u Was kielkuja;) my jestesmy jeszcze bezzebni, ale slyszalam, ze wystarczy przetrzec zabki i dziaselka wacikiem ( gaza) z woda, albo taka nakladka silikonowa umyc zebole:)a co do tych past- nie slyszalam o takich dla 6 miesiecznych dzieciaczkow, ale na zdrowy rozsadek- przeciez paste po umyciu sie wypluwa i plucze buzie a takie male dzieci przeciez tego polecenia nie wykonaja..
 
:)wow, 6 zebolkow- szybko u Was kielkuja;) my jestesmy jeszcze bezzebni, ale slyszalam, ze wystarczy przetrzec zabki i dziaselka wacikiem ( gaza) z woda, albo taka nakladka silikonowa umyc zebole:)a co do tych past- nie slyszalam o takich dla 6 miesiecznych dzieciaczkow, ale na zdrowy rozsadek- przeciez paste po umyciu sie wypluwa i plucze buzie a takie male dzieci przeciez tego polecenia nie wykonaja..
Jak umyć zęby niemowlęciu i małemu dziecku? | Pielęgnacja | NIEMOWLĘ
wiem o co Ci chodzi i szczerze mowiac tez sie zdziwiłam jak to przeczytałam.
co do kiełkowania ząbkow to mi tam to wcale nia pasuje,że małej się tak spieszy,ale co zrobic.
ma radoche bo ma juz czym mame ugryzc :-)
 
reklama
ja ostatnio tez ciagle jestem zmeczona! i rowniez zdazalo mi sie przysypiac , ale po ostatnim "dowcipie" mojego synka juz sie chyba nigdy nie poloze spac razem z nim! skubaniec zasnal na kocu na podlodze, ja polozylam sie obok niego , a kiedy sie obudzilam ( po jakis 30 min) Rudzika nie bylo okok mnie ani wogole w pokoju:szok: myslalam ze na zawal zejde! a ten skubaniec zasnal sobie pod stolem, jak go wkoncu znalazlam to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac;)
kochana Rudzik jest niemozliwy:D to zrobil mamie niezly kawal:) a tak swoja droga to juz sie martwilam o ciebie:)
 
Do góry