reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
STO LAT DLA SOLENIZANTÓW!!!

Wiecie co to juz jest szczyt DEBILIZMU:tak:widac ze ktos ma nie rowno pod sufitem,dziwie sie tylko jej mężowi i córce:tak:mają WARIATKE pod swoim dachem:tak:

Hej laski. Jestem juz w swoim mieszkanku i jest bosko:) Tesknimy za forum. Alus tez juz kapal sie w baseniku, powolutku raczkuje... wszystkiego najlepszego dla solenizantow. Buziaki

Fajnie ze jestes:-)no i ciesze sie ze w koncu na swoim;-)
 
kurcze, moje dziecko zasnęło 20 min temu obiecałam sobie nie zaglądac na forum zanim nie posprzątam domu , ale to prawie jak uzaleznienie;) ale nic biore tyłek w troki i najpierw zrobię to co mam a potem zajrzę;)
 
mój na szczęscie etap marudzenia i skrzeczenia ma za sobą;) oby to szybko nie wróciło, bo jak Filip zaczyna ciąg marudzenia to mam ochote z domu wyemigrowac ;) chociaz dalej mamy etap mamo nie wychodź z pokoju beze mnie ;)

no u mnie tez ciezko wyjsc,zazwyczaj wychodze jak sie czyms zajmie:D tyle dobrze ze nocki mi przestypia:) tylko ja mam gorzej ze snem bo jak sie klade to bol w krzyzu nie daje zasnac:/
 
reklama
Do góry