reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
i ja składam życzenia - te spóźnione i te dzisiejsze :-) sto lat maluszki!

wiecie co, mam dość już tej wariatki i chyba uderzę tam gdzie trzeba - po pierwsze za kradzież i przywłaszczanie sobie cudzych zdjęć. wiesz Marzenko, że to karalne? może odwiedź jakieś forum prawne (bo widzę, że bardzo Ci się nudzi) to się dowiesz...
 
Wszytskiego Najlepszego dla dzisieszych maluszkow !:)

wiecie co? ja mysle ze najlepiej bedzie nie reagowac na nowe osoby! trudno przez taka wariatke mamy ktore beda faktycznie prawdziwe szybko tu sie dobrze nie poczuja bo zawsze beda podejrzane!
bedziemy sprawdzac IP! i nie reagujmy w ogole! w koncu musi jej sie to znudzic!
 
reklama
Wszytskiego Najlepszego dla dzisieszych maluszkow !:)

wiecie co? ja mysle ze najlepiej bedzie nie reagowac na nowe osoby! trudno przez taka wariatke mamy ktore beda faktycznie prawdziwe szybko tu sie dobrze nie poczuja bo zawsze beda podejrzane!
bedziemy sprawdzac IP! i nie reagujmy w ogole! w koncu musi jej sie to znudzic!
Ja też przesyłam buziaczki solenizantom:-D

Co do reszty to się całkiem zgadzam, masz rację Dafii:tak:
 
Do góry