reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Kopciuszek2107 Big Star jest caly czas, lata juz.
Wybierasz sie na gielde samochodowa? Moj maz takze. On mowi, ze jest co niedziele.
A dojechac z Błaszek to najlepiej kierować się na Ostrów Wielkopolski albo na media markt bo to jest bardzo blisko siebie.
Zeby zas na gielde dojechac to trzeba sie na Grabow kierowac.

O zadnej aferze nie jestem poinformowana na tyle aby udzielac glosu. Nie wtracam sie w dyskusje jezeli nic o niej nie wiem:) Tyle na temat pytania ktorejs z Mamus.

Za to mam pytanie do Was czy ktoras ma dla dziecka kojec? Sprawdza sie? Moja corka maty nie toleruje, znudzila sie jej ostatnio, w lozeczku jak ja klade to nie wylezy wiecej niz minute, siedzi w krzeselku do karmienia sporo to tyle dobrze bo inaczej nic bym przy niej nie zrobila.

Uciekam do corek bo Julka wlasnie wlazla do swojego baseniku na balkonie o zgrozo:)

Mam nadzieje, ze widac zdjecia, dalam do zalacznika:) Jak sie podobaja coreczki? Podobno Julka do mnie bardzo podobna:)
Witam nową mamusie :-)
Ja mam kojec i sobie nawet chwalę, ale zbyt długo to tam nie posiedzi, ale przynajmniej jestem pewna, że nie ucieknie np. pod stolik kawowy ;-)


O wow, jaki miałaś mały brzuszek w listopadzie i to na dwa tygodnie przed porodem :szok: ile przytyłaś w ciąży?
 
Nie dawalam, no co Ty:) Cenie prywatnosc.

Bede zakladac konto na naszej klasie tylko powiedzcie mi o co chodzi z tym, ze nagle wiele osob kasuje te konta? brat opowiadal mi o tym bo on ma konto, ale nie rozumiem go:)

dam sobie głowę uciąć że już gdzieś ją widziałam. no ale mniejsza z tym...
 
Dziewczyny zakladam sobie konto na naszej klasie to potem dam namiary:) chcecie?
Ja przytylam duzo niestety. 15kg. Wczesniej to ja mialam 46kg:) Tylko do wysokich nie naleze bo mam 165cm. Po pierwszej ciazy jakos wygladalam, teraz jest gorzej ze zrzuceniem kg
 
Cherie no watpie aby mi ktos ukradl to zdjecie i gdzies wstawil bo ja nie panosze sie ze zdjeciami na lewo i prawo. Moj maz ma fiola na tym punkcie i z niechecia pokazal mi jak sie tu wstawia zdjecia. Mam nadzieje, ze uszanujecie i zaczekacie na moje konto na naszej klasie.
 
Dziewczyny zakladam sobie konto na naszej klasie to potem dam namiary:) chcecie?
Ja przytylam duzo niestety. 15kg. Wczesniej to ja mialam 46kg:) Tylko do wysokich nie naleze bo mam 165cm. Po pierwszej ciazy jakos wygladalam, teraz jest gorzej ze zrzuceniem kg
a ja przytulam 14 kg:) i mialam o wiele wiekszy brzuszek ale moze dlatego ze wiekszych gabarhytow jestem:D
 
Dziewczyny zakladam sobie konto na naszej klasie to potem dam namiary:) chcecie?
Ja przytylam duzo niestety. 15kg. Wczesniej to ja mialam 46kg:) Tylko do wysokich nie naleze bo mam 165cm. Po pierwszej ciazy jakos wygladalam, teraz jest gorzej ze zrzuceniem kg

no cos ty, ja w ciąży przytyła chyba z 18 kg (teraz już dokładnie nie pamiętam :baffled:), ale brzuszek miałam konkret :-) a ile ważyła oliwka? A pochwalisz się swoją wagą na dzień dzisiejszy? :-)
 
reklama
Ale ja mialam duzy brzuch! koniecznie musicie zobaczyc potem na naszej klasie. Teraz waze 57kg
Oliwia urodzila sie majac 56cm i 3kg wazyla
 
Do góry