reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ula i cherie a ja bym znowu nie byla taka pewna! moze sie myle ale conieco nauczylam sie! nie ufac! bo sie zawiodlam a stalam murem za nia!
Anna gruszka nie chce cie oceniac ale.. jak mi udowodnisz ze jestes autentyczna to ci uwierze:-)
 
Hej Mamuski. Nameczylam sie by Was nadrobic, nie wiedzialam, ze tyle mozna pisac. Chcialam tylko napisac, ze chyba za stara jestem na jakies udowadnianie tozsamosci. Przepraszam, no sadzilam, ze to jest forum na ktorym kazdy moze napisac cos swobodnie.

W gwoli wyjasnienia - z Internetem mam stycznosc juz lata, ale odkad mieszkamy w bloku osobno (bez moich rodzicow) to dopiero od 2 miesiecy mam Internet.
Nie pamietam co jeszcze pisalyscie, zagubilam sie. Jarek pomogl mi rozpracowac to forum i wiem jak sie wkleja zdjecia. Zrobie to jak znajde czas.
 
Daffi ale chyba ją zniechęciłyśmy na dobre...:sad: wcale się nie dziwię, tak tu zaczęłyśmy po niej jechać, że jak dziś to czytałam raz jeszcze to masakra...
 
Cherie oby bylo jak piszesz..

Anna moze jestes za stara na udowadnianie ale my tu mialysmy stycznosc z trollem ktory mial 3 lub wiecej wtarzy i uwierz mi ze zanim zaufamy to minie dlugo dlugo!
przez ta 1 osobke mnoestwo osob sie poklocilo i mnostwo odeszlo wiecej na to nie pozwolimy!
 
reklama
Hej Mamuski. Nameczylam sie by Was nadrobic, nie wiedzialam, ze tyle mozna pisac. Chcialam tylko napisac, ze chyba za stara jestem na jakies udowadnianie tozsamosci. Przepraszam, no sadzilam, ze to jest forum na ktorym kazdy moze napisac cos swobodnie.

W gwoli wyjasnienia - z Internetem mam stycznosc juz lata, ale odkad mieszkamy w bloku osobno (bez moich rodzicow) to dopiero od 2 miesiecy mam Internet.
Nie pamietam co jeszcze pisalyscie, zagubilam sie. Jarek pomogl mi rozpracowac to forum i wiem jak sie wkleja zdjecia. Zrobie to jak znajde czas.

Ooo a ja niedobra zapomnialam sie wczoraj przywitac...tak wiec witam nowa mamusie:)
 
Do góry