reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja mam tako jumera:D no parasolki nie bardzio mi sie podobaja ale maja mega + sa leciutki,z moja kolubryna w busa nie wsiade takze musze kupic parasolke ale na przyszla wiosne dopiero:)
ja tez zmienie wozeczek dopiero na wiosne i mysle tez o parasolce ze wzgledu na wage i cene rowniez. Ja mam mikado boston i jestem bardzo zadowolona z niego (jak na razie) odpukac!
 
reklama
kurcze a mi sie nie podobaja takie wózki i te parasolki również..mam za swoje i tacham mojego x-landera:)
mi równiez nie :no: są bardzo sztywne , nie maja amortyzatorów, pamiętam jak woziłam swoją chrześniaczkę w nim- katastrofa, trzęsie w nim nawet na najmniejszych wybojach. Ale to fakt- jedyny plus to taki, ze jest lekki. choć mój do tych najcięższych też nie należy :)
 
ja nie daje zwyklej herbaty, ale chyba ktos dawał, może akozka? taka z której tam tłoczenia, że tak powiem..zobacze na necie. a co młody gardzi napojami?
 
ja nie daje zwyklej herbaty, ale chyba ktos dawał, może akozka? taka z której tam tłoczenia, że tak powiem..zobacze na necie. a co młody gardzi napojami?

Ma biegunke bo zęby idą górne i mam odstawic wszelkie owoce i soki oraz herbatki a wode srednio chce pić a lekarz kazał podawać zwykłą herbatke co mnie troche dziwi
 
reklama
Do góry