reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Najzdrowsze napoje dla maluchów - Dzieci.pl
Herbatki i kakao Dzieciom do siódmego roku życia nie zaleca się picia czarnej herbaty. Mogą ją znakomicie zastąpić herbatki ziołowe i owocowe. Tym bardziej, że niektóre z nich mają w swoim składzie czynniki zapobiegające lub łagodzące częste u niemowląt kolki. Dobrze gasi pragnienie również rozcieńczona i schłodzona mięta. Maluchowi można też podawać napar z rumianku.
 
reklama
Czy któraś z was ma konto w PKO BP z możliwością zrobienia debetu? Czy to prawda że jak sie ma konto z debetem to nawet jak wejdą jakieś pieniądze to trzeba spłacić debet aby je wypłacić?
 
ja mam. U mnie jest tak ze nie moge przekroczyc debetu ale jak normalnie moge wyplacac pieniadze,po prostu jezeli nie splaci sie debetu to cos tam potracaja,tak mi babka tlumaczyla.
 
Martynia cudnie stoi jak się czegoś trzyma:) Kto ma moje konto na nk to dałam zdjęcia:) Ale fajnie:)
U nas też upałek, mam okazję się poopalać kiedy Perła śpi lub kiedy rano tatuś się nią zajmuje bo ma w tym tyg od 14 pracę.
Mała wzbogaca co chwilę swój słownik, dziś doszło 'papa':)
 
reklama
Do góry