reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No nie wygląda, ale jak trzeba go na rękach nosić to mi kręgosłup w łydki włazi :D

Coraz ciężej te dzieciaczki nosić ... przynajmniej mi bo ja szczypior jestem :)
nic mi nie mów.mi już od dawna kręgosłup daje się we znaki,ale co zrobic.
za dużo rąk do noszenia to się dziecko przyzwyczaiło.
tymbardziej,że teraz ciekawa świata jest i ani myśli siedziec w bujaczku czy w łóżeczku.
wszystkiego chce dotknąc,obejrzec...ciesze sie,ze taka aktywna i ciekawa jest,ale na Boga kiedys się zegnę i już nie wyprostuję :crazy:

U nas nocka minęła w miarę spokojnie.
Tylko ja się nie wyspałam jakoś.
Od rana boli mnie brzuch,że ledwo chodzę,także noszenie Kini na rękach to dzisiaj męka.
Mała od rana marudzi niesamowicie.Tak jakby czuła,że ja się źle czuje i daje mi do wiwatu.no co za wredota mała ,mówię wam.
Pogoda do d...od rana pada,także dzień stracony.
Co ja z nią w domu będę robic,hmm...
 
reklama
Mea - wszystkiego najlepszego dla Agatki z okazji wczorajszego pol roczku!!! Spoznione ale szczere!

Paulus, lajtway - wszystkiego najlepszego dla waszych dziesiejszych pol roczniakow: Aleksa i Lidii:)
 
Dlaczego niektóre nie lubią ceratki na siedzisku? :eek: (Nie mówię Mea o Tobie). Przecież to błogosławieństwo :tak: Jedzenie, rozlane mleko, wszystko ładnie schodzi :tak: Mi się Alek jeszcze nie spocił w nim :no:



Gratulacje :-) My pewnie zostaniemy bezzębni najdłużej :-D




Hehe Alek nosi 86 :-D


kochana spoooooko my tez bezzebne i sie chyba nie zapowiada na zabki- przynajmniej mi sie tak wydaje ze nie w najblizszym czasie:):))

a rozmiarowki... ech,,, moje dziecko nosi 80!!!! chociaz ecale na taki rozmiar nie wyglada... a w 74 to juz jak podkasaniec maly... strasznie dlugie to moje dziecie.. ile wazy tego nie wiem,,, w tym tyg na szczepienie idziemy to sie pewnie dowiem,,, obstawiam jakies 8kg,,,+/- 20dkg


i WSZYSTKIEGO NAJ DLA DZISIEJSZYCH JUBILATOW:)
 
kochana spoooooko my tez bezzebne i sie chyba nie zapowiada na zabki- przynajmniej mi sie tak wydaje ze nie w najblizszym czasie:):))

a rozmiarowki... ech,,, moje dziecko nosi 80!!!! chociaz ecale na taki rozmiar nie wyglada... a w 74 to juz jak podkasaniec maly... strasznie dlugie to moje dziecie.. ile wazy tego nie wiem,,, w tym tyg na szczepienie idziemy to sie pewnie dowiem,,, obstawiam jakies 8kg,,,+/- 20dkg


i WSZYSTKIEGO NAJ DLA DZISIEJSZYCH JUBILATOW:)

Ale wszyscy mi w kółko powtarzają, że to dobre dla dziecka :eek: że im później, tym lepiej...nie wiem czemu...
Dla Agatki Mei, Alusia Pauluś i Lidki Lajtway - MNÓSTWO BUZIACZKÓW :)
 
witam serdecznie a ja dziś do dentysty z Alankiem takie tu sa wymogi że jak ząbki zaczynają wychodzic to dentysta musi je zobaczyć a u Alanka 2 dni temu pokazał się drugi na dole
ogólnie to mój synek fika teraz takie koziołki że hej jak zasypiał dzis w południe to ja w drzwiach jego pokoiu stałam bo się bałam że z łóżeczka wypadnie co chwile nogi zadzierał i się podciągał no i obroty na brzuch koniecznie jak mąż wróci z pracy to musi mi łóżeczko opuścić
no i jak leży na brzuszku to tak girki podciąga i łapki prostuje że na czworaka kuca
a ja w środe do Polski....NARESZCZE...tylko ja i Alanek mąż zostaje troche się boje podrózy bo ja sie samolotami boję latać a tu jeszcze dziecko muszę się jeszcze spakowac
troszkę mi szkoda meża bo widze że mu przykro teraz spędza maksimum czasu z Alankiem żeby sie nim nacieszyć bo nie będzie nas 3 tygodnie boi się że jak wrócimy to alanek będzie się go bał
 
witam serdecznie a ja dziś do dentysty z Alankiem takie tu sa wymogi że jak ząbki zaczynają wychodzic to dentysta musi je zobaczyć a u Alanka 2 dni temu pokazał się drugi na dole
ogólnie to mój synek fika teraz takie koziołki że hej jak zasypiał dzis w południe to ja w drzwiach jego pokoiu stałam bo się bałam że z łóżeczka wypadnie co chwile nogi zadzierał i się podciągał no i obroty na brzuch koniecznie jak mąż wróci z pracy to musi mi łóżeczko opuścić
no i jak leży na brzuszku to tak girki podciąga i łapki prostuje że na czworaka kuca
a ja w środe do Polski....NARESZCZE...tylko ja i Alanek mąż zostaje troche się boje podrózy bo ja sie samolotami boję latać a tu jeszcze dziecko muszę się jeszcze spakowac
troszkę mi szkoda meża bo widze że mu przykro teraz spędza maksimum czasu z Alankiem żeby sie nim nacieszyć bo nie będzie nas 3 tygodnie boi się że jak wrócimy to alanek będzie się go bał

Ojej no to fakt szkoda meza:( ale 3 tyg. zleci w moment...on jeszcze pewnie pracuje to juz w ogole, a teraz sa mistrzostwa to moze mu sie nie bedzie tak nudzilo:)
Oczywiscie tobie i Alusiowi zyczymy udanego pobytu.
Kurcze a ten wymog zebowy to chyba tylko w szkocji??? bo ja w Anglii mieszkam i mi tylko myc kazali jak sie tylko pojawia o zadnym dentyscie nie bylo mowy...
 
reklama
kochana spoooooko my tez bezzebne i sie chyba nie zapowiada na zabki- przynajmniej mi sie tak wydaje ze nie w najblizszym czasie:):))

a rozmiarowki... ech,,, moje dziecko nosi 80!!!! chociaz ecale na taki rozmiar nie wyglada... a w 74 to juz jak podkasaniec maly... strasznie dlugie to moje dziecie.. ile wazy tego nie wiem,,, w tym tyg na szczepienie idziemy to sie pewnie dowiem,,, obstawiam jakies 8kg,,,+/- 20dkg


i WSZYSTKIEGO NAJ DLA DZISIEJSZYCH JUBILATOW:)
my też bez zębólków ;)
 
Do góry