reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A moja Jula nigdy z nami nie spała, zawsze w swoim łóżeczku:-Dale łóżeczko stoi tuż przy naszym łóżku więc nawet nie musze wstawać żeby ją po główce pogłaskać:-D
 
reklama
hehe dokladnie, olek to lubi sobie o 6 rano podyskutowac a ze ja do rannnych ptaszkow nie naleze to dyskutuje- sam ze soba:p
:D:D:D ja również lubię sobie dłużej pospac, szkoda że młody się za mna nie wdał;P a dialog sam ze soba (monolog) rozwija kreatywnośc -np Filip po burzliwej debcie sam na sam zaczyna sie rozbierać, skarpetki, spodenki a potem do pampka sie dobiera :)
 
A moja Jula nigdy z nami nie spała, zawsze w swoim łóżeczku:-Dale łóżeczko stoi tuż przy naszym łóżku więc nawet nie musze wstawać żeby ją po główce pogłaskać:-D
to bardzo dobre rozwiązanie, napoczątku też tak chciałam, ale nie wzięłam pod uwage tego, że mój mąz strasznie głośno chrapie, przez co mały czasem sie budzi, więc musiałam zwiększyć odległość;)
 
ja dzis zrobilam to samo, ale mala zaczela mnie łapać rączkami za nos i policzki no i tyle ze spania... kiedys jeszcze spala przy mnie objeta reka a teraz to juz sie nie da tylko by sie bawila
mnie też łapie...i ciągnie za włosy...odwracam się wtedy w drugą strone i chowam pod poduszkę ;-) ...ale zazwyczaj zasypia jeszcze :tak:
 
dlaczego maluchy tak wczesnie wstaja?:D ale dzis spalismy do 9 i to tez zle bo jak zadlugo spie to pojzniej taka dziwna w dzien jestem,jak by caly czas ospala:)
 
reklama
Do góry