reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mojemu to nawet nie chciałoby sie tego wszystkiego czytać;-)

Luuuuzna a co ja mam powiedzieć, ile ja mam postów!!!

Aga Wszystkiego Najlepszego!!!

No i witam nowe Mamusie!!;-)
 
reklama
Luuzna! detektywem powinnaś zostaĆ!

Buszuję ,buszuję ... z coffee w ręcu ;)

Młody wstał mi dzisiaj 1 raz!!!! Boszzz .... toż ja od 3 dni zaliczałam po 13 pobudek jego! Teraz to ja jak ten ''młody Bóg'' ;) się czuję ... żyć się chce ....

Wczoraj mój mąż sobie w końcu przypomniał, że jak byłam w ciąży (5 mc) to prosiłam go by mi worek sako z pufą zakupił i co ?
Dopiero załapał - na piątek powinnam już mieć ;)

Kochane czy Wasze dzieci też wymagają ciągłej uwagi ?? tak, że nie można małego terrorysty samego sobie ( z zabawkami) zostawić nawet na 10 min bo ryk ?:)
Witam się:) ja właśnie tak mam od jakiegoś czasu, cały czas mały wymaga mojej uwagi, kręci się, wierci, sam już nie poleży, wszystko w biegu robię, teraz zasypia, więc zaraz śmigam z pieskiem...
 
Mojemu to nawet nie chciałoby sie tego wszystkiego czytać;-)

Luuuuzna a co ja mam powiedzieć, ile ja mam postów!!!

Aga Wszystkiego Najlepszego!!!

No i witam nowe Mamusie!!;-)

A moj sobie moze czytac - i tak nie zrozumie hihi
Witam sie i ja
i witam nowe mamusie.
Zadko zagladam na glowny odkad mamy zamkniety
pewnie dlatego ze mi czasu brakuje na ogarniecie wszystkich watkow :)
 
Luuzna! detektywem powinnaś zostaĆ!

Buszuję ,buszuję ... z coffee w ręcu ;)

Młody wstał mi dzisiaj 1 raz!!!! Boszzz .... toż ja od 3 dni zaliczałam po 13 pobudek jego! Teraz to ja jak ten ''młody Bóg'' ;) się czuję ... żyć się chce ....

Wczoraj mój mąż sobie w końcu przypomniał, że jak byłam w ciąży (5 mc) to prosiłam go by mi worek sako z pufą zakupił i co ?
Dopiero załapał - na piątek powinnam już mieć ;)

Kochane czy Wasze dzieci też wymagają ciągłej uwagi ?? tak, że nie można małego terrorysty samego sobie ( z zabawkami) zostawić nawet na 10 min bo ryk ?:)

U mnie tez jest terrorysta:tak::-Dale ja sie nie poddaje;-)

Hahaha :-D

Dobra uśpiłam śpiocha...drzemka o 7 musi być!
Śniadanko jem ;-)
Musze posprzątać, bo mam dziś forumowego gościa :-)

A kogo???

Zapomniałabym dodać, co Aluś wczoraj robił - w piłke grał :-D
Jak zobaczył ją u chrzestnego, to dostał drgawek i ataku pisku :-D:-D
Podtrzymywałam go w powietrzu przy podłodze, a on zamachy robił nogami (pokracznie ale jak słodko) na piłę i kopał :szok: nie wiedzialam, że ma tyle siły w tych serdelkach jego :szok: i mu się po czasie zaczęło udawać! A chichrał się w nieboglosy, aż faceci rzucili robotę i zebrali się koło nas :-D
Za bramkę służyła ciężarna ciotka :-D
Aż się mama zmeczyła tym trzymaniem (niedługo zacznę podnosić hantle jak Pudzian :-D), to go podniosłam - takiego ryku dawno nie słyszałam :szok: a raczej w ogole, bo prawie ogłuchłam i muisiałam wrócić do zabawy...oszaleję!
Nie zapomnę tej jego zaciętej miny przy próbach kopania i radochy z lecącej piłki :-D Dopiero wtedy zauważyłam, że na 100 % nie wróci ten maleńki Aluś...

Moze maly piłkarz ci rosnie?:-)

ale on siedzi na fotelu a ja mam kompa w rogu a pozniej jest lozeczko i mam baladachim na lozeczku i zza niego nic nie zobaczy!
tylko wiecie co? ja robie blad bo zawsze mam automatyczne logowanie ze otwieram w historii babyboom sa strony te do zamknietego itp.. poki co malz nie korzysta z kompa w ogole b ma zakaz ode mnie hehehe i sie nawet slucha ale wiesz.. nie podejrzewam go o szperanie ale czasem ciekaowsc jest silniejsza!

Ja tez tak mam,nie mam tajemnic przed moim chlopem;-)a jak przeczytalby czasami cos co na niego bym napisala to nic by nie bylo bo on wie co ja mysle:tak:jedynie co to moze by go troche zabolalo uzalanie sie na tesciowa ale on zdaje sobie sprawe z tego jak ona czasami potrafi mnie wkur...:-D

AGA wszystkiego najlepszego!!!

Blizniakom sto lat!!!
 
Zapomniałabym dodać, co Aluś wczoraj robił - w piłke grał :-D
Jak zobaczył ją u chrzestnego, to dostał drgawek i ataku pisku :-D:-D
Podtrzymywałam go w powietrzu przy podłodze, a on zamachy robił nogami (pokracznie ale jak słodko) na piłę i kopał :szok: nie wiedzialam, że ma tyle siły w tych serdelkach jego :szok: i mu się po czasie zaczęło udawać! A chichrał się w nieboglosy, aż faceci rzucili robotę i zebrali się koło nas :-D
Za bramkę służyła ciężarna ciotka :-D
Aż się mama zmeczyła tym trzymaniem (niedługo zacznę podnosić hantle jak Pudzian :-D), to go podniosłam - takiego ryku dawno nie słyszałam :szok: a raczej w ogole, bo prawie ogłuchłam i muisiałam wrócić do zabawy...oszaleję!
Nie zapomnę tej jego zaciętej miny przy próbach kopania i radochy z lecącej piłki :-D Dopiero wtedy zauważyłam, że na 100 % nie wróci ten maleńki Aluś...

:) Nawet ja sobie to wyobrazam i te jego miny :)
Ale faktycznie - czas leci szybko i z kazdym dniem znikaja nasze maluszki a ich miejsce zajmuja chlopaczki i dzieczynki rownie wspaniale ale teskno troszke za bobaskami.
 
reklama
Do góry