reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

My też zakładamy czapkę po kąpieli- taką cieniutką. Podobno najwięcej ciepła ucieka przez główkę, więc na razie to praktykujemy, tym bardziej, że u nas już nie grzeją.
ja zakladam bo ma dlugie wlosy ale tak po ok pol godz jak mu wlosy wyschna zdejmuje bo sie poci...

Dziewczyny zakładacie swoim pociechom już buciki? Bo ja nakupilam tych bucików w rozm. 3-6 miesięcy ale mojej małej spadają z nóżki. Niby ma długość 10 cm ale wszystkie na nią za duże i za szerokie:szok: i na razie zakładam takie materiałowe.:-D
no ja zakladam:) Rysiek nosi rozmiar 19:)

Dziewczyny wiadomość od Pauluś taka, że są w szpitalu. w rejestracji już mieli problemy (czekali 2 godz :szok:), ale mąż Pauluś się wnerwił i w końcu przyjęli Aleksa! Mieli problem z pobraniem krwi małego, bo była gęsta, a żyły kruche :-( Teraz są w izolatce, Paula śpi na podłodze! :-( Tz czuwa cały czas. Aluś dostał już dwie kroplówy, ale mogą wyjść dziś, jak się polepszy Alusiowi.
kurde mialam nadzieje ze ich to ominie!!
oby szybko wrocil do domu zdrowiutcy!!
 
reklama
no stuacja opanowana...ale wszystko mokre...:)
ja sie witam:) pije kawke i zaraz biore sie za robote..
musze posprzatac caly dom i ugotowac drugie bo zupe mam z wczoraj...


Rsyeik zaczal mi pokaslywac..;/myslicie ze moge mu dac wit C bez konsultacji z lekarzem??



w niedziele jade do dziadka na wies...a potem do rodzicow.. takze jak wroce to zostani mi tylko 3 tyg tu:) i wypad do krakowa:) jupi:)!!!!

witamine C daj obowiazkowo !!
 
Dziewczyny wiadomość od Pauluś taka, że są w szpitalu. w rejestracji już mieli problemy (czekali 2 godz :szok:), ale mąż Pauluś się wnerwił i w końcu przyjęli Aleksa! Mieli problem z pobraniem krwi małego, bo była gęsta, a żyły kruche :-( Teraz są w izolatce, Paula śpi na podłodze! :-( Tz czuwa cały czas. Aluś dostał już dwie kroplówy, ale mogą wyjść dziś, jak się polepszy Alusiowi.

Trzymam kciuki za szybki powrót!!!
 
Dzień dobry:) my już po pobraniu krwi. O dziwo mój synek nie płakał, nawet nie marudził przy wkłuciu:) w szoku byłam, bo zazwyczaj płacze nawet jak go lekarz bada. Pewnie dlatego że siedział u mamy na kolanach;) wyniki w poniedzialek, mam nadzieję, że będzie ok...
 
Dzień dobry:) my już po pobraniu krwi. O dziwo mój synek nie płakał, nawet nie marudził przy wkłuciu:) w szoku byłam, bo zazwyczaj płacze nawet jak go lekarz bada. Pewnie dlatego że siedział u mamy na kolanach;) wyniki w poniedzialek, mam nadzieję, że będzie ok...

No to dzielny chłopak!! Mój to jeszcze śpi leniwiec jeden :)
 
A tak w ogole to chcialam zapytac czy wasze dzieci tez maja jazde na punkcie mamy wlosow?
Julka ciagnie mnie za wlosy non stop - uwielbia to. Nawet jak w kitke zwiaze to i tak zdola sobie powyciagac i puscic nie chce:(

Mój próbuje łapać mnie za włosy, ale tylko czasami, nie ma na tym punkcie bzika;) woli rozciągać moje bluzki;)
 
Witam,
rraaaaannnyyyy, jaką miałam jęczącą noc, najgorzej było w okolicach 4. Ale już wyczuwam palcem ząbek, więc liczę, że najgorsze mamy za sobą. Gdybym wiedziała to bym mu viburcol podała, a tak się nie wyspałam.
A tak w ogole to chcialam zapytac czy wasze dzieci tez maja jazde na punkcie mamy wlosow?
Julka ciagnie mnie za wlosy non stop - uwielbia to. Nawet jak w kitke zwiaze to i tak zdola sobie powyciagac i puscic nie chce:(
Mnie Francesco ciągnie bez krempacji, nawet jak krzyczę, że boli. Dobrze, że nie uważa tego za świetną zabawę, bo Stasiek to się jeszcze chichrał.
Rsyeik zaczal mi pokaslywac..;/myslicie ze moge mu dac wit C bez konsultacji z lekarzem?
Ja bym się nie zastanawiała, nam lekarka ostatnio mówi, że w razie czego dawać 2xdziennie po 6 kropelek. Ja daję nawet jak nie ma żadnych objawów a np. Stasiek jest podejrzany.
 
reklama
paulus trzymamy kciuki !! oby alus szybko do zdrowia wracal !!

a mnie zaraz trafi ... pogoda jest koszmarna !! dziecko mi sie przed 7 obudzilo i o8.30 usnela ... ciekawe co bedzie pozniej !!
SLONCA MI TRZEBA!!!!!!!!!!!!
 
Do góry