reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zapytać chyba mogę... Dziewczyny, czy Wy teraz piszecie tak ogólnie na tym Waszym zamkniętym? Jakoś wydaje mi się tu pusto...

weekend :D
a co do pogody to powiem ze BEDZIE LEPEIJ !! przynajmniej mam taka nadzieje ...

ale wiesz czego ci anno zazdroszcze ... ze masz morze w zasiegu reki ... czasem tak sobie mysle ze najchetniej usiadlabym noca na plazy i posluchala szumu morza ... ech a ja nad baltyk raz na 10 lat jade ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No tak, ja aktualnie sama, więc wieczory mam wolne;) u mnie 2 dzień pada cały czas, jeśli jutro znowu będzie padać załapię doła jak nic!
Ja od poniedzialku bede sama wiec dolacze do Ciebie ale wiosne mamy maluchy starsze wyjsc mozna na zakupy na spacer w porownaniu z tym co ja mialam ostatnio jak T wyjechal to teraz miod cud i orzeszki :))))))
 
MEA ale ja nie mam jak i kiedy nadrabiac dwoch watkow,zamknietego i tego a chcialabym byc z wami wszystkimi na bierzaco:tak:az mi sie ryczec chce,czemyu musi byc podzial:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:w holere takie pisanie,co mam pisac tam i tu to samo:wściekła/y:nie no ja juz nie wyrabiam:-:)-:)-:)-(
NO ja to mam otwarte 2 karty obok siebie i tylko skacze z jednej na druga i odswierzam hehe ale fakt na 1 byloby latwiej:)
 
Ja od poniedzialku bede sama wiec dolacze do Ciebie ale wiosne mamy maluchy starsze wyjsc mozna na zakupy na spacer w porownaniu z tym co ja mialam ostatnio jak T wyjechal to teraz miod cud i orzeszki :))))))
doskonale Cię rozumiem, dlatego dwa dni ciągłego deszczu mnie dobijają. Jak jest ładna pogoda to pół dnia spędzam na spacerkach, albo tylko z małym, albo zabieram jeszcze psa i śmigamy:)
 
doskonale Cię rozumiem, dlatego dwa dni ciągłego deszczu mnie dobijają. Jak jest ładna pogoda to pół dnia spędzam na spacerkach, albo tylko z małym, albo zabieram jeszcze psa i śmigamy:)
No teraz to jest luzik na maxa ja ostatnio to chyba 3 tygodnie nie wychodzilam z domu na krok a raczej ze szpitala ale nie wracam juz do tego okresu teraz bedzie zupelnie inaczej tyle tylko ze nie mam z kim na spacerki chodzic mama w swinoujsciu tesciowa w slupsku mam paru znajomych ale pracuja no i nie mam tu zadnej rodziny troche mi smutno jak ale na pewno na 2 tyg pojade do mamy nad morze szybko zleci a T bedzie z nami calutkie wakacje wiec nie bede :)narzekac dam rade:)
 
reklama
No teraz to jest luzik na maxa ja ostatnio to chyba 3 tygodnie nie wychodzilam z domu na krok a raczej ze szpitala ale nie wracam juz do tego okresu teraz bedzie zupelnie inaczej tyle tylko ze nie mam z kim na spacerki chodzic mama w swinoujsciu tesciowa w slupsku mam paru znajomych ale pracuja no i nie mam tu zadnej rodziny troche mi smutno jak ale na pewno na 2 tyg pojade do mamy nad morze szybko zleci a T bedzie z nami calutkie wakacje wiec nie bede :)narzekac dam rade:)

ja też zazwyczaj spaceruję sama, wszyscy znajomi i rodzina pracują. Dla mnie też pocieszeniem jest fakt wspólnych całych wakacji:)
 
Do góry