reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dzieeeeń dobry bardzo!!!
Agatka, Aluś, Lidzia wszystkiego najlepszego od e-cioci i młodszej e-koleżanki Amelki!!!!
Chorym dzieciaczkom życzymy zdrówka!!!!
U nas wsio okej żadnych zębów i skoku niema na horyzoncie hihiihi...
Wczoraj byłam u kosmetyczki-zapisałam się na 10 zabiegów ujędrniająco-wyszczuplających se poszalejem!!! W tym czasie Mała była u babci-znowu dała jej popalić bo nic nie spała i marudziła... w końcu mama do mnie dzwoniła, że mam se już to moje zmierzłe dziecko zabrać....
 
reklama

Ja mam x- landera x2 też 3 kołowy identyczny jak x4
Super się po lesie i piachu popyla. Nad tym też myślałam ale 3 mieś temu były po 320 zł :-O
wiecie co...
zamówiłam sobie pas poporodowy tummy trimmer...
i jestem w szoku, brzuch mi zniknął i mam w nim 5 cm mniej w talii :laugh2::laugh2::laugh2:

Daj linka jak możesz.

Własnie przeczytałam Mea Twoją wczorajszą przygode.... współczuje, dobrze ze uważny z Ciebie kierowca.
ja wczoraj tez przygodę z kominem miałam:-( mąż porządny ochrzan ode mnie dostał, bowiedział, że trzeba komin wyczyścić a tego nie zrobił, wczoraj rozpaliłam w piecu i mi się smoła zapaliła w komienie, masakra, cały dach, okna na górze, wszystko jest w czarnym pyle a z komina płomien buchał. Dobrze, że nic sie nie stało.

No pięknie a iec to poważna sprawa niestety i mogło buchnąć do środka a nie z komina i wtedy było by ,mniej zabawnie :-/
 
dziękujemy przyda się :tak:


Tylko żebym miała w domu...a nie mam z kim Alusia zostawić...eh jak nie urok to sraczka

No to nastepnym razem byc zabezpieczona:tak:bo wiesz zawsze lepiej miec takie cos w domu:tak:

kopciuszku no właśnie ja też mam taką nadzieję że pomoże, ale na szpital nic nie da. Bo byliśmy w poniedziałek i dziś o 15 idziemy. Teraz mogę się tylko modlić, ale ona świszczy więc pewnie wrucimy na oddział :-(

:-:)-:)-(


Mi sie on wlasciwie nie podoba bo ma taka ta rame cienka:-(
Mi sie bardziej podoba ten
CHICCO Ct 04 SPACERÓWKA WERSJA WZBOGACONA OKAZJA! (1012252806) - Aukcje internetowe Allegro

A co do tego 3 kolowca z Haucka to to mi wyglada jak rower:-Dnie podoba mi sie,no ale kazdy ma inny gust
 
A co do spacerowego ubioru to wczoraj (20 stopni, brak wiatru, słoneczko) Maciek miał tylko body z krótkim rękawkiem i koszulkę bawełnianą z długim, cienkie spodenki, skarpetki i cieniutką czapeczkę... na wieczornym spacerku (wiatr) mąż nakrył wózek dodatkowo pladeką ;-)
Dzisiaj założę mu jeszcze bluzę bo pogoda się skiepściła :wściekła/y:
 
wiecie co...
zamówiłam sobie pas poporodowy tummy trimmer...
i jestem w szoku, brzuch mi zniknął i mam w nim 5 cm mniej w talii :laugh2::laugh2::laugh2:
ja mam takie galoty z gorsetem, ale jakoś dziwnie na tyłku to wygląda, bo się wpija! kurcze dupsko mi mega urosło po tej ciąży!

Własnie przeczytałam Mea Twoją wczorajszą przygode.... współczuje, dobrze ze uważny z Ciebie kierowca.
ja wczoraj tez przygodę z kominem miałam:-( mąż porządny ochrzan ode mnie dostał, bowiedział, że trzeba komin wyczyścić a tego nie zrobił, wczoraj rozpaliłam w piecu i mi się smoła zapaliła w komienie, masakra, cały dach, okna na górze, wszystko jest w czarnym pyle a z komina płomien buchał. Dobrze, że nic sie nie stało.
my mielismy kiedys domek letniskowy 148 m2 cały drewniany z kominkiem właśnie, ale niestety nie nacieszylismy sie nim długo, bo ok 3 miesiace..u nas komin był nieszczelny i niestety dome poszedł z dymem..byliśmy wtedy w środku. cud, że sie obudziłam (była to 4 nad ranem) wyciagnełam kota, tate i ucieklismy. straszne to było..teraz mam fioła na punkcie ognia, potrafie sie wrócić do domu z trasy i sprawdzic czy np wyłaczyłam prostownice, żelazko chociaz przed wyjściem sprawdzałam kilka razy. teraz mówie, J pamietaj, że jest odłaczone wszystko.

nasz maluszek zasnał, ja robie rosół a na drugie zrobie mojemu wątróbkę, nie jadam tego, nigdy tego nie przygotowywałam, więc dziś mój debiut:) jedyne to wiem jak psom to ugotować z makaronek i marchewą:p ale myślę, że takie danie by J nie usatysfakcjonowało;) muszę znaleść jakiś przepis.
 
serio? mnie by padł kręgosłup jakbym miała go na łóżku przebierać :-D jakoś mi wygodniej na przewijaku
e020.gif
mi tez by siadł kregosłup...poza tym uwazam,ze przewijanie na łóżku jest mega niepraktyczne...raz mój R przewinął i Mała akurat sie ssikała :D a na koniec wymazali pościel linomagie :/ ...jak dla mnie beznadzieja ;))) przewijak to dla mnie rewelacyjne urządzenie :tak:
no i juz zaczyna się kwękanie...ide się bawić :)
 
Ostatnia edycja:
DLA 4 MIESIECZNIAKOW STÓWKA :) DZISIEJSZYCH :-):-):-)

luuuzna to Ty pedz do lekarza... jesli chodzi o przewijak to moj misio sie miesci bo my mamy przewijak 80 cm ;) ten wiekszy kupilam a co he :-) pomyslalam z tamtego szybko mi wyrosnie bedzie za maly wiec trzeba wiekszy odrazu i juz :rofl2:

mika no tak jakos 20 +3 to 23 mi wychodzilo hehe :-D

marta100 na tej stronie sie trzeba zalogowac zeby ceny zobaczyc :confused2: a zeby sie zalogowac to chyba firme trzeba miec buuuu:baffled: a chcialam ceny popatrzec i moze na chrzciny zamowic:tak:

No i kupilam misiowi puzzlee juz wstawie linka jakie :tak:

RA BabyOno Puzle podłogowe 6 elementów Pojazdy (1012109675) - Aukcje internetowe Allegro

a o takie z pojazdami :-) dla mojego chłopacka :-D

U nas poszczepieniu jak zwykle 0 placzu na kuj kuj zero objawów poszczepiennych ciesze sie ze zdecydowalam sie na ta szczepionke :-) wogole nie odczuwamy szczepien poki co :)

A i misio zdrowy pediatra pytala czy bylismy u alergologa mowie zen tak zbadala malego i powiedziala tak racja nie jest zadnym alergikiem prosze dalej dawac mu bebiko to ja nierozumiem jak wczesniej kazala zmienic mlekko ma skaze i juz :szok::szok::szok: dobrze ze Igorek ma mądra mame:-D i poslychalam sie swojej matczynej intuicji:tak: i w sumie dalam mu ze 3 razy ale odsawilam i dobrze :) Niech pije swoje ukochane Bebiko :)

Monia wspaniałe wiesci cudownie ciesze sie strasznie :-):-):-) ucaluj mała :)
 
reklama
co do davidkowych sloiczkow to podaje mu gerbera albo bobo-vite najbardziej lubi szpinak z ziemniakami a z deserkow to najbardziej te w kolorach czerwonych...:)
 
Do góry