reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
zaraz dam nowe na nk bo wlasnie zrzucam z aparatu
chodzi mi do auta bo miesiac temu zmienialismy blachy i mamy poki co miekki dowod ale widzialam ze twardy jest juz do odebrania i zastanawiam sie ile ta przyjemnosc moze mnie kosztowac
Jak twardy? Hm... Czyżby jakieś nowości wprowadzili? Ja odbierałam we wrześniu ale za Chiny ludowe nie pamiętam ile zapłaciłam... Same tablice 80zł, nalepka na szybę około 12 i chyba coś koło 50 za dowód
 
Jak twardy? Hm... Czyżby jakieś nowości wprowadzili? Ja odbierałam we wrześniu ale za Chiny ludowe nie pamiętam ile zapłaciłam... Same tablice 80zł, nalepka na szybę około 12 i chyba coś koło 50 za dowód
jak rejestrujesz auto to dostajesz dowód miękki-tymczasowy
a po miesiącu dostajesz tzw twardy dowód:tak:
 
Czesc !!!!!

Nadrobilam kilka stron od wczoraj i ostatnia z dzisiaj. Wiecej mi sie nie chce :)
Komentuje wiec co mi sie udalo wylapac.

Ad1.
hahah a to dobre:):):):)
Ad2.
A skąd masz ten bebilon AR?? to na receptę jest?Można dostać w Irlandii/UK ? Czy masz z PL?

O tym bebilonie pisalam juz na menu naszych pociech z Kala.
Niestety na wyspach tego bebilonu nie ma. Aptamil jest odpowiednikiem bebilonu i istnieje aptamil AR niestety tez niedostepny na rynku brytyjskim i irlandzkim. Tak wiec teraz nie mam mleka Ar i max znow ulewa. :( Musze sobie sciagnac z polski. Wiem ,ze Kala zamowila w polskim sklepie i jej przywioza.

dziewczyny mój antek od paru dni jak ciagnie z butelki to w pewnym momencie przestaje i zaczyna nie ciagnac lecz gryzc smoczek i robi to bardzo intensywnie a jak mu zabieram to krzyczy i wygina sie w kazda str kurcze nie wiem czy to zabki??? jak mu moge pomoc??? bo biedak sie meczy i nie zjada juz tyle co wczesniej bo to go dezorientuje!!!

To mze masuj mu dziaselka palcem z nalozona pieluszka tetrowa. Byleby mu nie zadrapac :)

Wszystkiego Najlepszego dla Agatki(Mei) z okazji 4 miesiecznicy:-)



452.png

Dolaczamy sie z maxem do zyczen :) cmok cmok

nie dziwie sie! tez bym zjadla wszystko!
moj maz za moje zaciecie i to ze 4 kg zrcuilam kupil mi wczoraj w nagrode KEBABA:-)

Ej no. Toz to powinno byc karalne :)

a dlaczego? bo gardło?

Czalam ostatnio. Nie mozna zamrazac bo nie dosc ,ze dzidzius lapki sobie odmrozic moze to jeszcze powaznie uszkodzic komorki tkanek w dziaslach. Generalnie poodmraza sie. Ma przeciez delikatne tkanki.
 
Przy każdym wodnym gryzaku pisze, że chłodzić a nie zamrażać, nie wiem czemu pewnie strach, żeby nie odmroził warg np gdy długo by w buzi trzymał

Czalam ostatnio. Nie mozna zamrazac bo nie dosc ,ze dzidzius lapki sobie odmrozic moze to jeszcze powaznie uszkodzic komorki tkanek w dziaslach. Generalnie poodmraza sie. Ma przeciez delikatne tkanki.

dzięki dziewczyny!!
emwu twoja odpowiedź mnie lekko przeraziła!!
kurcze ale ten gryzak z fishera nie zamnraża sie nawet w zamrażalniku, moze ma w środku jakiś żel, a nie wode.
 
dzięki dziewczyny!!
emwu twoja odpowiedź mnie lekko przeraziła!!
kurcze ale ten gryzak z fishera nie zamnraża sie nawet w zamrażalniku, moze ma w środku jakiś żel, a nie wode.

Tak niska temp może być niebezpieczna dla maluszka, a konkretnie dla jego delikatnej skórki. Temp w chłodziarce to ok +4 do +8 a w zamrażalce -18
 
reklama
Do góry