reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
wystarczy foty wrzucac i komentowac.. mozesz mnie i marte skomentowac nawet zwyklego :* wpisac i to komenatrz a ja mam 40 zdj wiec juz masz 40pkt hehhe
czekaj bo wkrzucilam pierwsze foto ,juz mam 2punkty :-D:-D:-D
Kurde fajna ta stronka duzo mozna na niej zrobic ,cos pokombinowac ! Zaraz sie wkrece i nastukam te 200 punktow ahhahah !
A jak ciebie znalezc?
Qurwa sie gubie na niej jeszcze hahahah !:nerd:
 
cześć!

i ja się witam po długiej przerwie. Troszkę was podczytytwałam, ale na pisanie to już braku czas :-D. U nas niestety jakoś tak wszystko na raz się dzieje. Kupiliśmy większe mieszkanko i dzisiaj mieliśmy u natariusza sprzedać nasze, ale się okazało, że jeszce jakieś zaświadczenie chce notariusz, na które trzeba czekać tydzień (a dzisiaj kupcy zadzwonili :no:). No nic poczekają trochę.
Starszak miał trzynastego 4 urodziny, a młody wczoraj skończył antybiotyk. Od 1 lutego jeździliśmy codziennie na kontrolę, bo miał infekcję górnych dróg oddechowych i niestety przeszło na oskrzela. I już niewiem czy jak byliśmy na wizycie kontrolnej w przychodni, czy to mój przedszkolak go zaraził, bo oczywiście zasmarkany już od miesiąca. Jak na razie dalej kaszle i kontolę mamy za tydzień. Nawet nie zdążyliśmy małego zaszczepić, ale już teraz to napewno szczepię małego na pneumokoki. Starszak będzie co chwilę coś przynosić z przedszkola., a ja już mam dość lekarzy :zawstydzona/y:.

i niestety muszę kończyć, bo już się obudził :tak:
 
Hej laski ja właśnie wróciłam z wizyty u gina:) używa, któraś tabletek Azalia? Bo powiedziałam mu, żę jeszcze próbuje karmić i takie tabsy mi przepisał
 
Hej laseczki mam pytanko na powitanie jutro mamy szczepienie kupilam ta 5 w 1 i pierwsza dawke rotawirusow i babka w aptece mi powiedziala ze jednoczesnie nie mozna w tym samym dniu tego podac a mi kazali przyniesc i jedno i drugie wasze dzieciaczki mialy te szczepionki oddzielnie czy tez razem bo juz nie wiem?
 
Cześć dziewczyny :-)
My już po spacerku ;-) Troszkę zimno, ale chodniki już lepiej odśnieżone :-p
Maciejka wieczorem mi się zbuntował i zasnął ostatecznie o 21.30 po 2 dotankowywaniach :wściekła/y: Coś mi się dziecię rozstroiło :-(

Wiecie jestem wściekła, jakie zawistne są niektóre osoby, fotka Antosia wystawiona była w konkursie, wyobraźcie sobie, ze inne mamusie głosują tak, żeby inne fotki niż ich dzieci nie wygrały, Kilka takich mamuś zamiast oceny 5 postawiło mi 3, więc z wygranej nici. :-( Co za chamstwo!
To właśnie jest taka polska zawiść :wściekła/y: Nie przejmuj się marta ;-)

no wiec 2 dni z rzedu dziecko mi zasnelo samo wieczorem ... ech oby tak juz zostalo ... ale na cuda nie licze ...
Super mea:tak:

Hej laski ja właśnie wróciłam z wizyty u gina:) używa, któraś tabletek Azalia? Bo powiedziałam mu, żę jeszcze próbuje karmić i takie tabsy mi przepisał
Ja ;-) I też karmię piersią :-) Należy pamiętać o max czasie 'zapomnienia' 3h :zawstydzona/y:
 
reklama
Ja ;-) I też karmię piersią :-) Należy pamiętać o max czasie 'zapomnienia' 3h :zawstydzona/y:
I jak na ciebie działa? Co sądziz o tych tabletkach?

A i jeszcze pyt dla dziewczyn, które karmią Bebiko-u was też są takie skoki cen? Ostatnio kosztowało w Tesco 10.90 a dziś 11.99.
A i co sądzicie o chusteczkach Huggies Pure albo z serii Dada z Biedronki
 
Do góry