reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
lepiej niech sprawdzi to ginekolog ,zeby to nie byla opryszczka!
a teraz najlepiej przecierac to czyms dezynfekujacym

No jutro pomyśle o wizycie bo dzisiaj to już nie za bardzo... jeżeli opryszczka w takim miejscu wygląda jak opryszczka na ustach to na pewno to nie jest opryszczka. To bardziej przypomina pryszcza.
A opryszczka może być groźna jeżeli wcześniej już miałam z kilkanaście razy na ustach? Czy opryszczka na wardze sromowej jest powodowana tym samym wirusem co ta na ustach?
 
Ale żeście nastukały postów jak spałam:szok:
beata2710 rozstępny na szczęście nie duże i nie mocno widoczne, ale juz tak się cieszyłam że nie pokękałam, zwłaszcza że przytyłam prawie 20 kg. I tak mam gorsze rozstępy z okresu jak dojrzewałam.

Idę piec pierniczki o ile znajdę wszystkie składniki.

A co do wagi dzidziusia to ja miałam w 37 tyg wagę szacowaną na 3800 wiec bede walczyć o tytuł najtłustszego bobasa:-D
 
A ja znowu, zamiast ruszyć tyłek i chociaż włożyć naczynia do zmywarki , siedzę przed kompem i poczytuję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A synka uczę, najpierw obowiązki a potem przyjemności, i co synek, żeby mamusia spokojnie mogła poczytać forum - gra na kompie zamiast robić lekcje:no::no::no:
 
mnie te skurcze tylko kłują i ciągną do dołu bardziej objawiają sie twardnieniem brzuszka ale dzis tetno malej bylo ok najnizej 100 a najwiecej niecale 160 takze ok ale wykres skurczy to mam dzis bardzo artystyczny:-) jeszcze takiego ladnego nigdy nie widziałam.
tetno 100 :szok: przeciez min. to jest 120:szok: przy tak niskim natychmiast cesarke robia ! moze zlapalo na chwile Twoje ,bo to az nie mozliwe zeby bylo 100 i lekarz nie zareagowal ! norma to jest 120-160...u mnie jak bylo powuzej 160 natychmiast mnie do szpitala przewiezli specjalistyczego ,bo przy tak wysokim trzeba natychmiast ciac ...to samo jest przy tak niskim-dziewczyne cieli w 24tc jak dziecku tak spadlo...to musialo na Twoje przeskoczyc na serio...
 
reklama
A czym dokładnie bo się tak zastanawiałam i nie wiem czy jakąś maścią go potraktować, czy szałwią, rumiankiem ?? Jak masz coś sprawdzonego to prosze poradź. Z góry ślicznie dziękuję


Zwariowałaś takie ciężary nosić! Porodu Ci to raczej nie przyspieszy a tylko powikłania możesz potem mieć... poczekaj na męża bo szkoda zdrowia.
A tak po za tym to koleżanka rzeczywiście ma szczęście niesamowite.

tak sie skalda ze meza do tej pory nie ma a ja to zdazylam przytargac i zwierzakowi porzadek zrobic bo biedny by mi smierdzial a moj maz to nawet o zwierzatko nie umie zadbac ktore o nic nie prosi tylko by porzadek mialo... a sklep juz zamkniety bo do 17 wiec zdazylam ostatnim rzutem na tasme. jak kiedys chwalilam meza tak teraz nie moge tego zrobic!!! muse liczyc na siebie albo na swoich rdzicow czy braci!!!
 
Do góry