reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No jutro pomyśle o wizycie bo dzisiaj to już nie za bardzo... jeżeli opryszczka w takim miejscu wygląda jak opryszczka na ustach to na pewno to nie jest opryszczka. To bardziej przypomina pryszcza.
A opryszczka może być groźna jeżeli wcześniej już miałam z kilkanaście razy na ustach? Czy opryszczka na wardze sromowej jest powodowana tym samym wirusem co ta na ustach?
ja chorowalam na opryszczke na ustach pozniej nie swiadomie przenioslam tam i wstydzilam sie komukolwiek powiedzie to bylo 3 lata temu jak poszlam do lek .to moja pipka byla juz bardzo chora narobilam sobie sama klopotu (tydzien czekalam az samao zniknie zamiast isc do lekarza)na poczatku mialam krostke przypominajaca pryszcza z bialym czóbkiem po 3 dniach pękl i sie zaczeło dlatego idz jutro do lekarza lepiej dmuchac na zimne a dzis poprostu czyms na spirytusie przemywaj bedzie dobrze:tak::tak::tak:
 
reklama
daffi - normalnie jestem w szoku jezeli chodzi o twoja kolezankeeeeeeee ! mama mija 4 dzieci :-D:-D:-D wspolczoje ;-)....I mam nadzieje ze u ciebie tez juz cos sie ruszy !!!!!!!!!I ani sie waz dzwigac takie ciezary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:

no kolezanka ma co sie po glowie drapac etraz... musi wszystko miec razy 4:-p
wybacz mnusialam ten ciezar przytargac na szczescie sklep 200m od domu.
 
tetno 100 :szok: przeciez min. to jest 120:szok: przy tak niskim natychmiast cesarke robia ! moze zlapalo na chwile Twoje ,bo to az nie mozliwe zeby bylo 100 i lekarz nie zareagowal ! norma to jest 120-160...u mnie jak bylo powuzej 160 natychmiast mnie do szpitala przewiezli specjalistyczego ,bo przy tak wysokim trzeba natychmiast ciac ...to samo jest przy tak niskim-dziewczyne cieli w 24tc jak dziecku tak spadlo...to musialo na Twoje przeskoczyc na serio...

w poniedzialek bylo 80... u mojej bratowej spadlo do 30 nawet.. ale to widocznie nie znaczylo nic powaznego bo lekarze nie byli zszokowani...
ufam im i wierze ze wszystko jest ok.
 
O widzę, że mam koleżankę na swoim poziomie, miło mi Monika jestem;-), też sporo czasu zajęło mi stworzenie suwaczka, a wgrywania zdjęć do kompa do tej pory nie opanowałam:-D:-D:-D:-D
miło poznać ja chyba juz nie opanuje nic:rofl2::rofl2::rofl2:
co do tego zasiade to jakies glupoty mi wychodza i nie moge nic zdzialac :sorry::sorry::sorry:

ale ciesze sie ze jestem tu z Wami i zawsze mozna sie kogos poradzic i zapytać:tak:
 
najlepiej facetom conieco podwiazać po co truc sie tabletkami czy innymi wynalazkami ktore bardziej szkodza niz to warte:tak::tak:
zeby moj to uslyszal to .......gumus dupus by bylo:-D:-D:-D
no własnie ja nie wiem co wymysle z tym zabezpieczeniem:confused: mam dosc brania tablet...zreszta przez 1,5roku w ciaze nie moglam zajsc po nich i mi caly cykl rozwalily, wiec juz dziekuje:no: pozniej myslalam o spirali ,ale skoro mam miec cesarke to odpada...poza tym co i raz slysze,ze ktos w ciaze zaszedl z ta spirala ,wiec chyba bym temu nie ufala:no: nie wiem sama...zobaczymy:confused: trzba bedzie powaznie podjac temat z lekarzem po urodzeniu, bo bron Boze w ciaze nie chce zajsc w najblizszym czasie;-) mam:tak: dość
 
No jutro pomyśle o wizycie bo dzisiaj to już nie za bardzo... jeżeli opryszczka w takim miejscu wygląda jak opryszczka na ustach to na pewno to nie jest opryszczka. To bardziej przypomina pryszcza.
A opryszczka może być groźna jeżeli wcześniej już miałam z kilkanaście razy na ustach? Czy opryszczka na wardze sromowej jest powodowana tym samym wirusem co ta na ustach?

z tego co wiem to ten sam wirus ...

z tym suwaczkiem i zapisaniem sie do listy probowalam ale cos mi nie wychodzi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: az wstyd sie przyznac

gdzies na koncu listy jest specjalny post o tym jak zrobic suwaczek !!
 
w poniedzialek bylo 80... u mojej bratowej spadlo do 30 nawet.. ale to widocznie nie znaczylo nic powaznego bo lekarze nie byli zszokowani...
ufam im i wierze ze wszystko jest ok.

Jak lekarz nic nie mowil to na bank na Twoje musialao przeskoczyc bo to nie mozliwe...czesto sie tak dzieje zreszta ...szczegolnie jak dzidzia sie kreci...zreszta nawet ktores z dziewczyn z forum mialy cesarke robiona z powodu takich spatkow tetna u maleństwa..
 
no własnie ja nie wiem co wymysle z tym zabezpieczeniem:confused: mam dosc brania tablet...zreszta przez 1,5roku w ciaze nie moglam zajsc po nich i mi caly cykl rozwalily, wiec juz dziekuje:no: pozniej myslalam o spirali ,ale skoro mam miec cesarke to odpada...poza tym co i raz slysze,ze ktos w ciaze zaszedl z ta spirala ,wiec chyba bym temu nie ufala:no: nie wiem sama...zobaczymy:confused: trzba bedzie powaznie podjac temat z lekarzem po urodzeniu, bo bron Boze w ciaze nie chce zajsc w najblizszym czasie;-) mam:tak: dość
popieram -tabletki sa szkodliwe a poza tym mojej kumpeli po pol roku wasy urosły:cool:
 
reklama
Do góry