reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zanim zaczne was nadrabiac to napisze wszystko co sie dzis wydarzylo.

Luuuzna jutro zostanie mama z rana ma jako pierwszą zaplanowaną cesarkę!!! mocno trzymam kciuki za nia:-)

Moja kolezanka wlasnie oznajmila mi bo sie dowiedziala ze jest w ciazy!!!:-) Ale mało tego miaała 5-cioraczki z tym ze jeden zarodek obumarl i sie wchlonal ale tamte 4 wydaja sie byc wporzadku... jej chlopak jak sie dowiedzial to biedny zemdlał:-)

Co do KTG to wreszcie jakiś postęp!!! Skurczybyki są jak cholera i bardzo brzuch sie stawia!!!! z tym ze nie sa regularne ale lekarz dzis az robil wpis jakis do ksiazeczki nie znam sie na tych ich oznaczeniach bo KTG wyszlo dosc ciekawe i powiedzial ze porod juz tuz tuz. mam oczekiwac bo w kazdej chwili moze to nastapic i chyba ma racje bo caly czas czuje te skurcze... co chwile mnie chwytaja ale wcale nie sa takie bolesne:-)
Same super wieści:-) Co do skurczybyków też mnie co chwilę łapią, ale nie wiem czy są regularne, muszę chyba je mierzyć czasowo.
 
reklama
NO to trzymamy kciukasy za luuuzna :-D:-D i nastepna bedzie tulic swojego skarbeczka :)

a ja mam lenia jak cholera ,zawsze wstaje z ambitnymi planami ,mialam posprzatac w garderobie bo qurwa ciuchy z polek spadaja same ahhahaha ,ale wzielam sie za kuchnie posprzatalam sobie nawet okno na szybkiego umylam w kuchni i tyle !!! Do garderoby nawet nie weszlam ,podlogi mialam poodkurzac i pozmywac i zrobic porzadek w papierach i dokumentach bo jak trzeba cos tam znalezc to pol dnia sie spedza bo misz masz ! NO aleeeeeee oporzadzilam TYLKO kuchnie ! i juz senna jestem jak cholera ! aha i 2 prania zrobilam :-):-):-)

MOwie Jarkowi przez telefon ze cos sie zorganizowac nie moge a on ze i tak duzo zrobilam dzisiaj i zeby nie przesadzala ze jutro zrobie cos znowu i tak pokolei ....moze i ma racje !:cool2:
 
daffi - normalnie jestem w szoku jezeli chodzi o twoja kolezankeeeeeeee ! mama mija 4 dzieci :-D:-D:-D wspolczoje ;-)....I mam nadzieje ze u ciebie tez juz cos sie ruszy !!!!!!!!!I ani sie waz dzwigac takie ciezary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
 
mnie te skurcze tylko kłują i ciągną do dołu bardziej objawiają sie twardnieniem brzuszka ale dzis tetno malej bylo ok najnizej 100 a najwiecej niecale 160 takze ok ale wykres skurczy to mam dzis bardzo artystyczny:-) jeszcze takiego ladnego nigdy nie widziałam.
Mnie jak łapią to brzuszek twardy i czuję lekkie kłucie/ciągnięcie w podbrzuszu. Czasem je nawet czuję w pupie:sorry:
 
ja bym sie nei przejmowala ... ja nie raz na wargach sromowych mialam pojedynczego pryszcza - przypadkiem go nie ruszaj bo sie moze wdac zakarzenie!! on sie sam zagoi :) mozesz go jedynie przemywac delikatnie czyms dezynfekujacym !!
Też miałam, jakoś miech temu, ale po paru dniach zniknął. Ale był strasznie upierdliwy bo czy przy podmywaniu czy przy dotykaniu to bolało.
 
czyli synek jest w Collegium plywackim?
Moj tam zaczynal dawno temu ale co roku jezdzi na obozy szkoleniowe z Collegium wlasnie :).

Mój chodził do collegium jak był w przedszkolu i zajęcia miał na małym basenie na WDSie, a teraz ma basen ze szkoły- wożą go na pomorzany ale nie na orawska tylko do gimnazjum w uliczce ( nie wiem jak się nazywa) zaraz za byłym TRANSem
 
reklama
A ja zaczynam watpić w antykoncepcje, koleżanka sie dowiedziała, ze jest w ciąży, na szczescie wszystko ok a włożona ma spiralkę...
Az zaczełam sie zastanawiac czy moze nie poprosic gina jakbym miała cc, zeby wyciął cos tam i ówdzie, antykoncepcja do konca zycia ehhehe tylko szkoda, ze to nielegalne.

właśnei słyszałam,ze te spiralki coś nie teges są ,bo co i raz ktoś w ciąży :wściekła/y:
 
Do góry