reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
popieram -tabletki sa szkodliwe a poza tym mojej kumpeli po pol roku wasy urosły:cool:

he he to nieciakwie...ja nie powiem- jak je bralam bylo super, tym bardziej,ze wczesniej mialam b.bolesne miesiaczki i w zasadzie z tego powodu lekarz mi je przepisal:tak: i tak bralam przez 5 lat- wszytsko ustapilo a i wygodna z nimi byla i bezpiecznie sie czulam:tak:...gorzej jak odstawilam...wszystko mi sie tak porabalo,ze miesiaczke potrafilam miec 2tyg. nie mowiac juz o regularnosci (wczesniej takich problemow nie mialam) no i wyladowalam u endokrynologa ,bo tak mi sie hormony porabaly...na szczescie nie zdazylizmy podjac leczenia a zaszlam w ciaze...ale jakby nie patrzec trwalo to 1,5roku:tak:
 
he he to nieciakwie...ja nie powiem- jak je bralam bylo super, tym bardziej,ze wczesniej mialam b.bolesne miesiaczki i w zasadzie z tego powodu lekarz mi je przepisal:tak: i tak bralam przez 5 lat- wszytsko ustapilo a i wygodna z nimi byla i bezpiecznie sie czulam:tak:...gorzej jak odstawilam...wszystko mi sie tak porabalo,ze miesiaczke potrafilam miec 2tyg. nie mowiac juz o regularnosci (wczesniej takich problemow nie mialam) no i wyladowalam u endokrynologa ,bo tak mi sie hormony porabaly...na szczescie nie zdazylizmy podjac leczenia a zaszlam w ciaze...ale jakby nie patrzec trwalo to 1,5roku:tak:
Taka sama historia ze mna i tez po odstawieniu zaczely sie cyrki nie wspomne juz ze nie moglam zjasc w ciaze !!!!!! Tabletki to najwiekszy syf i niewiem co ja teraz zrobie jak sie bede zabezpieczac :eek:
 
Jak odróznić sączenie się wód płodowych od zwykłego bezbarwnego śluzu ?

Na bieliznie mam sporą mokra plamę :-( i mocno parcie na stolec .....
 
Taka sama historia ze mna i tez po odstawieniu zaczely sie cyrki nie wspomne juz ze nie moglam zjasc w ciaze !!!!!! Tabletki to najwiekszy syf i niewiem co ja teraz zrobie jak sie bede zabezpieczac :eek:
to wszystkie mamy ten sam problem,nasze organizmy uzalezniły sie wtedy od tych tabletek a pozniej nie umialy sobie poradzić z odstawieniem.tabletki hormonalne maja chyba najwiecej skutków ubocznych!!! mogliby wymyslec cos dla facetow dlaczego to my musimy zawsze byc w pewnym stopniu poszkodowane :tak::tak::tak:
 
Witam.
Podczytuję Was na bieżąco :-)

to wszystkie mamy ten sam problem,nasze organizmy uzalezniły sie wtedy od tych tabletek a pozniej nie umialy sobie poradzić z odstawieniem.tabletki hormonalne maja chyba najwiecej skutków ubocznych!!! mogliby wymyslec cos dla facetow dlaczego to my musimy zawsze byc w pewnym stopniu poszkodowane :tak::tak::tak:

u mnie było tak, że najpierw nie mogłam się przyzwyczaić do hormonów (kilka rodzajów tabletek, plastry...) i miałam ciągle plamienia
a jak odstawiłam to też nie było dobrze, bo znowu bóle owulacyjne i plamienia na kilka dni przed okresem, chociaż przedtem tego nie miałam!
mam nadzieję, że po ciąży będzie jakaś zmiana i może wszystko mi się jakoś unormuje
ale popieram - tabletki czy plastry to syf, nie każda może je stosować i okazuje się, że skutków ubocznych jest więcej niż się wydaje
 
reklama
Mnie jak łapią to brzuszek twardy i czuję lekkie kłucie/ciągnięcie w podbrzuszu. Czasem je nawet czuję w pupie:sorry:

U mnie dodatkowo to jeszcze boli krzyż....:eek:
I mam kazdego wieczoru regularne skurcze co 8 minut czasami co 7 minut...:eek: Trwają od 19-00 do 23-00 potem STOP...:wściekła/y: i zasypiam a od 4-00 znowu....:wściekła/y::wściekła/y:
wez tu coś zaplanuj....:szok::szok::szok:
Jeszcze te mdłosci...:eek:

vill też mam na plusie 21kg... ;-)już mi zwisa czy mam rozstępy czy nie. Póki co nie ma- ale mogą się pojawić.
 
Do góry