reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam siie i ja;-)
mnie meczylo wczoraj do polnocy potem usnelam i dzis narazie spokoj oprocz klucia przy chodzeniu...

kurde jakas zamulona jestem..
trzebaby sie wziac za pisanie mgr a jakos od tygodnia nie moge sie do tego zebrac...;/
 
reklama
Witam z rana;/a ja nie spie juz od ok4ej super nie?;/ zdarzylam obejrzec wszystkie bajki;/az zaczela mnie glowa bolec i mdli od samego rana i zgaga meczy wiec sie juz nawet nie klade; tragicznie sie ten dzien zaczyna....;((

Bidulko skąd ja to znam:-)
widzę ze 3 grudnia rozpoczynamy razem tak samo fascynująco!!!:szok::wściekła/y: i jesteśmy na tym samym etapie ciąży:-D
ja na zgagę to już sobie nawet nie pomagam bo nie mam jak!!! nic na mnie nie działa... nudności raczej też nie zatrzymamy.
Ja jedynie ciut dłużej pospałam bo do 5...
 
witam siie i ja;-)
mnie meczylo wczoraj do polnocy potem usnelam i dzis narazie spokoj oprocz klucia przy chodzeniu...

kurde jakas zamulona jestem..
trzebaby sie wziac za pisanie mgr a jakos od tygodnia nie moge sie do tego zebrac...;/

no to dobrze ze juz jestes bo jak wczoraj napisalas na koniec wiadomosc to sie martwilam o Ciebie ze cos niedobrego sie dzieje.
 
nie wiem co to wczoraj bylo...

ale jestem pewna ze cos sie wczoraj ruszylo...bo moje dziecko wali raczkami po kosci lonowej...
musze jechac zrobic badania elektrolity i hcv...
bo brakuje mi tych dwoch wynikow do szpitala...
a nie chce mi sie jak....;-)
 
nie wiem co to wczoraj bylo...

ale jestem pewna ze cos sie wczoraj ruszylo...bo moje dziecko wali raczkami po kosci lonowej...
musze jechac zrobic badania elektrolity i hcv...
bo brakuje mi tych dwoch wynikow do szpitala...
a nie chce mi sie jak....;-)

ja wiecej zadnych badan nie musze robic!!! nic lekarz ode mnie nie chce... ale hcv mialam na samym poczatku ciazy!! ciesze sie ze juz nie musze latac do laboratorium.. musisz sie jakos zmotywowac. moze dzidzia Twoja wczoraj postanowila przepchnac sie dalej i cos sie zacznie na dniach.. nie wiem czemu ale przy tym jak Ty sie meczysz to mam czuja ze na week cos sie rozkreci...
 
ja wiecej zadnych badan nie musze robic!!! nic lekarz ode mnie nie chce... ale hcv mialam na samym poczatku ciazy!! ciesze sie ze juz nie musze latac do laboratorium.. musisz sie jakos zmotywowac. moze dzidzia Twoja wczoraj postanowila przepchnac sie dalej i cos sie zacznie na dniach.. nie wiem czemu ale przy tym jak Ty sie meczysz to mam czuja ze na week cos sie rozkreci...
hehe obys miala racje;-)
bo juz nie moge....
ale wiecie co??
wczoraj mnie juz tak wieczorem bolaly te skurcze ze nie wyobrazam sobie jak boli porod...:szok:
bede chyba plywala tam w,pocie...
 
hehe obys miala racje;-)
bo juz nie moge....
ale wiecie co??
wczoraj mnie juz tak wieczorem bolaly te skurcze ze nie wyobrazam sobie jak boli porod...:szok:
bede chyba plywala tam w,pocie...

O to samo się obawiam.. że bóli porodowych nie zniosę.. jak to dziewczyny jeszcze opisują ze boli jak przy miesiaczce tylko mocniej to ja dziekuje bo ja mialam takie bolesne miesiaczki ze Ketonal na nie bralam!!! wiec nie wiem co to bedzie porod... ale wole sie po meczyc i juz ze spojeniem miec spokoj....

ps w ogole rąbią mi się tak sny... dziś mi się śniło że bawiłam się z moim szynszylkiem i on słodko wpatrywał się w moje oczy po czym słodziutko zaczął się uśmiechać:-) byście musiały widzieć miał minę jak "stewart malutki":-)
 
reklama
O to samo się obawiam.. że bóli porodowych nie zniosę.. jak to dziewczyny jeszcze opisują ze boli jak przy miesiaczce tylko mocniej to ja dziekuje bo ja mialam takie bolesne miesiaczki ze Ketonal na nie bralam!!! wiec nie wiem co to bedzie porod... ale wole sie po meczyc i juz ze spojeniem miec spokoj....

ps w ogole rąbią mi się tak sny... dziś mi się śniło że bawiłam się z moim szynszylkiem i on słodko wpatrywał się w moje oczy po czym słodziutko zaczął się uśmiechać:-) byście musiały widzieć miał minę jak "stewart malutki":-)
hehe od hormonow to sie moze w glowie poprzewracac...
mi juz przeszlyy...
ale misiac temu mialam takie sny ze wstyd opowiadac:-D


ja tez mialam bardzo bolesne..i wczoraj bolalo jak najgorszy bol przy okresie...
do tego krzyz...
a mi ktos kiedys powiedzial ze jak sie mialo bolesne miesiaczki to ze porod bedzie latwy...
oby mial racje...

ja tez bralan zawsze ketonal abo zastrzyki z pabialginy...
 
Do góry