reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja sie powinnam juz spakowac i dzis do szpitala polozyc z tym rozjezdzaniem spojenia ...ale postanowilam ze jesli do poniedzialku sie nie poprawi to wtedy pojde, nie wiem czy dobrze robie,,,,ale leze i jest ok

mi sie cos zdaje ze pan doktor troche poszedl po bandzie z tym szpitalem z powodu bolacego spojenia !! no chyba ze nalezy do panikarzy !! ale skoro co druga z nas tak ma to co w tym nadzwyczajnego ?? boli bo MA BOLEC !! spojenie sie rozchodzi zeby kanal rodny byl szerszy !! bedzie latwiej urodzic - tak bynajmniej mowi moj gin !!

acha jeszcze wam nie pisalam ze dzwonil do mnie kolo 13.30 i wypytal o wyniki !! i oczywiscie "czy cos sie dzieje" na co mu odpowiedzialam ze zasadniczo tak - ja leze, obiad sie gotuje ... wiec w sumie COS SIE DZIEJE !! dostalam tylko opierdziel za glupie gadanie i sie rozlaczyl :) oczywiscie z tekstem "byle do piatku potem cie ubije!!" - nie ma jak miec kochajacego doktorka :D:cool::cool::cool::happy:
 
reklama
Jeszcze 10 stron mi zostało i będę na bieżąco w miarę!

Dziewczyny "szpitalne" - nie dajcie się! A z drugiej strony to Wam trochę zazdroszczę, bo jesteście pod opieką. U mnie cokolwiek się dzieje to słyszę, że tak ma być i tyle. Nawet nie wiem czy coś jest nie tak czy po prostu faktycznie tak ma być. Więc jak tylko macie możliwość pozytywnie wpływać na ciążę i dzieciaczki to róbcie to! Nie zaszkodzi a pomoże!

Eliza - z Tatą może być różnie, ale nie poddawaj się. Ciesz się każdą chwilą, jaką z nim możesz jeszcze spędzić. Mi do tej pory jest niesamowicie żal, że gdy mój Dziadek umierał to nie pozwolili mi przy nim być na kilka tygodni przed. Też miał raka, długo z nim walczył, ciągle mówili, że to lada chwila koniec a on się nie poddawał i ciągnął to chyba z 10 lat. Przegrał z zapaleniem płuc. To było 17 lat temu a ja cały czas czuję Jego obecność i ochronę - dobrzy i kochani ludzie zostają przy nas żeby nam pomóc, przynajmniej ja w to wierzę :-)

Co do Cherie - serio chłopak?! No to ja się zaczynam stresować - może Misia to nie Misia a Ignaś? Teściowa się na filmiku dopatrzyła jajek, ale spece od USG widzieli dziewczynkę... Na szczęście mam tylko jedną sukienkę i kilka ciuszków w różu, reszta uniwersalna :-p

Allitka - z facetami tak już bywa, czasem są zbyt zaaferowani sobą, żeby dostrzec co się dzieje wokół. Mój też chwilowo (mam nadzieję) żyje wyjazdem do Szwajcarii, który być może będzie miał miejsce za jakieś pół roku. I nie jest ważne co ja o tym sądzę czy co zrobimy z dzieckiem w tym czasie... Ważne, że on jedzie i on będzie zdobywał doświadczenie... Po porodzie pewnie im przejdzie, jak zobaczą Maleństwa :-)

No dobra, wstawiam pranie, podszykuję sushi i wracam doczytać dalej!
 
proponuje leżeć z dosyć duża poduszką miedzy kolanami,a czemu chcą Cie położyć do szpitala????

Chce mnie polozyc bo
1. Po 5 chyba dniach szpital dostaje refundacje :)
2. Podejrzewa ze to jest rozejscie sie spojenia- czyli cos gorszego niz zwykle poszerzenie do porodu, jak sie za duzo rozejdzie to pozniej lezy sie w jakis pasach czy szynach, potrzebna jest rehabilitacja
3. Jesli to by serio bylo to rozchodzenie spojenia, to na zapas daja skierowanie na cc,bo podczas sn takie rozchodzace spojenie moze peknąc,,,,
Facet jest ginem 25 lat wiec ma duze doswiadczenie, powiedzial ze jak przyjde to sie mna zajmie ortopeda, bo to ich dzialka...
 
Hehe, a ja tak z innej beczki :p
Właśnie wydałam 655 zł ! :) I odhaczyłam 45 punktów na liście wyprawkowej! :>
Jeszcze 15 podpunktów, łóżeczko, wózek, fotelik, wanienka i bujaczek i będzie wszystko, hehehe :>
 
Hej Śliczne ;-) ja znow tylko na chwilke bo do łózia zaraz a teraz jestem po lekarzu i mała pcha sie okropnie na ten swiat. Lekarz powiedział ze jak 3 tyg wytrzymam to dobrze juz bedzie leki podwojone rozwarcie jest glowka sie pcha na szczescie wody mi nie uciekaja :-) tylko skurcze wstrzymywac i zaciskac nogi mi przyszlo:tak:
 
Chce mnie polozyc bo
1. Po 5 chyba dniach szpital dostaje refundacje :)
2. Podejrzewa ze to jest rozejscie sie spojenia- czyli cos gorszego niz zwykle poszerzenie do porodu, jak sie za duzo rozejdzie to pozniej lezy sie w jakis pasach czy szynach, potrzebna jest rehabilitacja
3. Jesli to by serio bylo to rozchodzenie spojenia, to na zapas daja skierowanie na cc,bo podczas sn takie rozchodzace spojenie moze peknąc,,,,
Facet jest ginem 25 lat wiec ma duze doswiadczenie, powiedzial ze jak przyjde to sie mna zajmie ortopeda, bo to ich dzialka...

jak uwazasz ze tak jest dobrze to wracaj po tych 5 dniach do nas :) ja bym tu jednak dyskutowala czy nie chodzi glownie o ten pkt 1...
 
Czesc ja po zakupach, wyglodniala wpadlam do domu. Niedobrze na zakupy jechac nie najedznym, bo mozna caly sklep wykupic;-)
Zjadlam juz zupe pomidorowa z ryzem z wczoraj a teraz jemy z Alkiem pizze i milo mi sie was czyta, bo wcale nei nastukalscie za wiele:tak:

no ja dziewczynki uekasie szzouczyc czegos- jak sie da :-)i zbieram sie powoli.... niby egz na 16:30 ale jeszcze trzeba jakies "pomoce naukowe" zmontowac.... pamiec bywa zawodna :):-D

To czego zyczyc? Czy moze lepiej nic nie zyczyc??? Nie wiem jak tam wiara w zabobony:-D Chyba kopniaczek w tyleczek na szczescie mataka. Chwal sie nam zaraz po egzamie:tak:

Co do tych spodni po szpitalu, to ja tak sobie mysle, ze ciazowe beda wisialy na brzuchu nie?? Ja w kazdym razie mam takie nakladane na brzuch obydwie pary. Tak czy siak przezyjemy to wyjscie ze szpitala:-D

Bo lekarze czesciej myla sie w ta strone ,jajka mogly sie schowac itp ....mamusie chlopcow moga byc spokojniejsze ...choc zawsze moze byc ZONK ahahahah

Ty kurde Asia nie starsz, bo ja sie juz na dziewczynke napalilam. Fakt z Alkiem od 14 tyg. bylo, ze chlopak i to napewno nei ze wzgledu na jajka (bo te zstepuja do moszny duzo pozniej) tylko ze wzgledu na fiutka. Teraz sama widzialam cipuszke i zero ptaszka, mam wiec nadzieje, ze ta silkulka to nie jajka byly.

Hej to mowicie, ze 8 miech sie zaczyna razem z 31 tyg?? mi sie wydawalo, ze z 32..... tzn ze ja juz jestem w 8 miechu:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

To ja juz chyba jakos blisko dziewiatego jestem. Musze sprawdzic od ktorego tyg sie zaczyna. Jako, ze mam termin na 1 grudnia to w sumie od niedzieli tak ostatni miesiac by wypadal.

Ale mi smaka narobiłaś:tak:
Ja bymzoatwiła te rozstępy:tak: po Antku kilka miałam i po jakims czasie stały sie niewidoczne, teraz co prawda nowych nie mam ale te stare sie porozchodziły.

A czy Wy tez czujecie sie jak słonice??

Na rozstepy i blizny wszelkiej masci dobry jest bio oil nie wiem czy juz dostepny w PL:nerd: Napewno mozna go stosowac w trakcie i po ciazy i na swieze i stare rozstepy. Pewnie lepiej na swieze.

Ja sie czuje jak slonica tylko wtedy jak mam sie po cos schylic i jak sie przewracam z boku na bok. Tak poza tym to ja mam sam brzuchol tylko i to wywalony ku przodowi.
 
Hej Śliczne ;-) ja znow tylko na chwilke bo do łózia zaraz a teraz jestem po lekarzu i mała pcha sie okropnie na ten swiat. Lekarz powiedział ze jak 3 tyg wytrzymam to dobrze juz bedzie leki podwojone rozwarcie jest glowka sie pcha na szczescie wody mi nie uciekaja :-) tylko skurcze wstrzymywac i zaciskac nogi mi przyszlo:tak:

no nie nastepna ... a ty jestes juz w krakowie z mezem czy u tesciow ??
 
reklama
Do góry