reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej mamuski,
No wiec u mnie po wczorejszej wizycie sprawa wyglada nastepujaco. Szyjka nadal trzyma i jest twarda leki nadal przyjmuje z tym ze dostalam juz skierowanie do szpitala moj gin powiedzial ze najpozniej za 2 tyg musze sie zglosic a jakbym sie zle czula wczesniej to mam jechac jak uznam za stosowne. Tak wiec plan jest na 36tydzien.Tylko dalej sie ze mna drazni ze bedzie porod naturalny pomimo ze jeden malec jest miednicowo.Wagi mi nie podal bo powiedzial ze sa juz duzi i nie ma potrzeby najwazniejsze ze widac ze wszystkie przeplywy prawidlowe i wszystko oki. Tylko wspomnialam mu o tym ze mnie gardlo boli a ten mi antybiotyk nidgy wczesniej nie byl raczej sklonny do dawania nadmiernej ilosci lekow a tu antybiotyk i kurde zastanawiam sie czy to brac (a moze dal mi zeby usunac wszystkie bakterie z organizmu przed ciaza slyszalam ze tez tak robia). Co do lezenia to mi powiedzila ze nie musze a wrecz przeciwnie mam chodzic.

Dziewczynki nie martwcie się tak dzidzie sa już na tyle duze ze nawet jakby się cos dzialo to dadza rade a wasze nerwy robia im tylko gorzej.Tak wiec glowy do gory nasze maluchy wiedza najlepiej kiedy wyjsc a jak ma wam to pomoc to lezcie lezcie i jeszcze raz lezcie.
 
Hej mamuski,
No wiec u mnie po wczorejszej wizycie sprawa wyglada nastepujaco. Szyjka nadal trzyma i jest twarda leki nadal przyjmuje z tym ze dostalam juz skierowanie do szpitala moj gin powiedzial ze najpozniej za 2 tyg musze sie zglosic a jakbym sie zle czula wczesniej to mam jechac jak uznam za stosowne. Tak wiec plan jest na 36tydzien.Tylko dalej sie ze mna drazni ze bedzie porod naturalny pomimo ze jeden malec jest miednicowo.Wagi mi nie podal bo powiedzial ze sa juz duzi i nie ma potrzeby najwazniejsze ze widac ze wszystkie przeplywy prawidlowe i wszystko oki. Tylko wspomnialam mu o tym ze mnie gardlo boli a ten mi antybiotyk nidgy wczesniej nie byl raczej sklonny do dawania nadmiernej ilosci lekow a tu antybiotyk i kurde zastanawiam sie czy to brac (a moze dal mi zeby usunac wszystkie bakterie z organizmu przed ciaza slyszalam ze tez tak robia). Co do lezenia to mi powiedzila ze nie musze a wrecz przeciwnie mam chodzic.

Dziewczynki nie martwcie się tak dzidzie sa już na tyle duze ze nawet jakby się cos dzialo to dadza rade a wasze nerwy robia im tylko gorzej.Tak wiec glowy do gory nasze maluchy wiedza najlepiej kiedy wyjsc a jak ma wam to pomoc to lezcie lezcie i jeszcze raz lezcie.

to super, że u Was wszystko dobrze! :tak:
 
Dawaj linka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Ja wlasnie siadam tez do allegro :)

Tylko musialam zaopatrzyc sie w jakies przegryzki ahhahahahah !!!!! ale co by nie bylo wzielam sobie maz zakupil co by wiecej w dupe chyba mi nie szlo ! Pano - pieczywo chrupkie lekkie zytnie !!!!!!!!!!!!!:cool::cool::cool:

Powiem wam ze dobre ale jak maz przyniosl oczywiscie byl foch bo ze niby co zagruba jestem ? albo ze ja mam sie tym najesc?

ale Jarek do mnie mowi "niunia to tak na przegryzke tylko "

to przegryzam !

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Hej mamuski,
No wiec u mnie po wczorejszej wizycie sprawa wyglada nastepujaco. Szyjka nadal trzyma i jest twarda leki nadal przyjmuje z tym ze dostalam juz skierowanie do szpitala moj gin powiedzial ze najpozniej za 2 tyg musze sie zglosic a jakbym sie zle czula wczesniej to mam jechac jak uznam za stosowne. Tak wiec plan jest na 36tydzien.Tylko dalej sie ze mna drazni ze bedzie porod naturalny pomimo ze jeden malec jest miednicowo.Wagi mi nie podal bo powiedzial ze sa juz duzi i nie ma potrzeby najwazniejsze ze widac ze wszystkie przeplywy prawidlowe i wszystko oki. Tylko wspomnialam mu o tym ze mnie gardlo boli a ten mi antybiotyk nidgy wczesniej nie byl raczej sklonny do dawania nadmiernej ilosci lekow a tu antybiotyk i kurde zastanawiam sie czy to brac (a moze dal mi zeby usunac wszystkie bakterie z organizmu przed ciaza slyszalam ze tez tak robia). Co do lezenia to mi powiedzila ze nie musze a wrecz przeciwnie mam chodzic.

Dziewczynki nie martwcie się tak dzidzie sa już na tyle duze ze nawet jakby się cos dzialo to dadza rade a wasze nerwy robia im tylko gorzej.Tak wiec glowy do gory nasze maluchy wiedza najlepiej kiedy wyjsc a jak ma wam to pomoc to lezcie lezcie i jeszcze raz lezcie.
super wiesci !!!!!!!!!!!!!! :) oby do przodu !
 
reklama
Do góry