reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a ja jeszcze o czyms pomyslalam ... bedziecie chrzcic dziecko w beciku jakims czy tylko samo na rekach ?? bo mi sie bardzo podobaja te narzutki na beciki i zastanawiam sie czy sobie takiego czegos nie uszyc !! potrzebne by mi bylo do tego troche koronek i material ... i chyba sobie taka zmajstruje :)
Kurcze moja będzie miała 4 miesiące jak ją chrzcić będziemy czy nawet 5, zależy czy zdecydujemy się na kwiecień czy na maj, tak więc wątpię aby do becika wskoczyła:-):-)
 
reklama
Ja prywatnie. I pokolei:
1. Sprawdza mi wyniki badań, zapisuje w karcie, jak jest potrzeba to daje mi skierowanie na jakieś badania.
2. Sprawdza mi ciśnienie.
3. Waży mnie.
4. Sprawdza tętno Malutkiej.
5. Robi ze mną wywiad, jak się czuję, itp. Jak mam pytania to zadaję.
6. Bada mnie dopochwowo, sprawdza stan szyjki, czy są infekcje, sprawdza wys. macicy.
7. USG:))))))))
I tak na każdej wizycie. Płacę zawsze 100zł. Ale jestem mega zadowolona.
Aha i dostaję co miesiąc paczki z gazetkami, prezentami, próbkami różnymi.
Aha i zawsze mam fotkę/i z USG.

odnosnie tego co pisalam wczesniej jak wygladaja moje wizyty zapomnialam dodac ze na kazdej bada moje nogi i rece i sprawdza jak ta opuchlizna moja sie miewa bo mam z nią małe problemy.
 
odnosnie tego co pisalam wczesniej jak wygladaja moje wizyty zapomnialam dodac ze na kazdej bada moje nogi i rece i sprawdza jak ta opuchlizna moja sie miewa bo mam z nią małe problemy.
Mi moja też patrzy na nogi podczas badania na fotelu, ale nie mam żadnych problemów z opuchliznami, żadnych żylaków, notuje mi to w karcie ciąży.
 
:-)
a ja jeszcze o czyms pomyslalam ... bedziecie chrzcic dziecko w beciku jakims czy tylko samo na rekach ?? bo mi sie bardzo podobaja te narzutki na beciki i zastanawiam sie czy sobie takiego czegos nie uszyc !! potrzebne by mi bylo do tego troche koronek i material ... i chyba sobie taka zmajstruje :)


No wlasnie zalezy kiedy kto bedzie chrzcił bo jak 4 czy 5 m dziecko to raczej nie w beciku chyba ze jeszcze w zimie to tak ...... ja tez chyba planuje na kwiecien na swieta jak bedzie troszke wieksze i cieplo juz bedzie :-)



AAA I DZIEWCZYNY JUZ ZNALAZLAM NAMIAR NA NOWA ponoc superrrrrr ginke i juz sie zapisałam na listopad :):):) !!!!!!!!! i bede wiedziec cos wiecej niz jakie mam cisnienie jupiiiiii hehe :-Dczemu ja wczesniej jej nie zmienilam :crazy::confused2::angry:!!!!!!!
 
reklama
Tez sie ciesze i juz sie doczekac nie moge a to dzieki wam bo rzeczywiscie nawet na ostatnia chwile lepiej zmienic:):-);-) Dzieki laseczki..........

ide tylko wyniki odebrac wszystkie (oby mi je oddała) i spadam z tamtad......... do innej :)
 
Do góry