reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja staję na wagę tylko z rana, dżin tak kazała , bo w ciągu dnia zbiera się woda i każdy człowiek niezaleznie od ciąży może być o 1, lub nawet 2 kg cięższy :)
 
Wow od wczoraj niezle nastukalyscie dopiero doczytalam:) Ja cos tez nie moglam zasnac brzuch mnie pobolewal ale jak juz zasnelam to jak skala do rana. Musialam skoczyc po chleb bo jak zwykle nie mialam nic na sniadanie i po maszynke bo mi sie stepila a dzis wizyta u gina i golenie jejuuuuuuuu ale mi sie nie chce nienosze sie golic w tej ciazy hehe porazka jakas. Pogoda u mnie piekna sloneczko swieci:)
 
NO i wrocilam - wiecie co do bani jest chodzic na zakupy jak sie jest glodnym ,wsio bym zjadla ,doslownie połykałam i mialam olbrzymia ochote ne slodkie hahahahha
tak se nabralam ,ze szok .....najlepsze ze zamulilam sie 2 paczkami i juz mi sie wogole slodkiego nie chce !:eek:
Bez coli ani rusz ,zas puszeczke wzielam ,jak bym wziela 2 l to i bym 2 l wydoila ehhh !

Pipka boli ,hymm ciezko sie szlo mimo ze to zaledwie 10 minut drogi ode mnie !
Ale gorzej niz pipka bolały plecy ,doslownie w polowie drogi mialam dosc !!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
 
Kurde jeszcze znow 2 kg przytylam w 3 tygodnie super!!!!!!!
Jeszcze mam dzis stresa bo bede miala cytologie bo ostatnio mi wyszly jakies nieprawidlowe nieokreslone komorki i wskazanie ze za pol roku musze powtorzyc ginka mowila ze nieraz tak w ciazy wychodzi bo ma takie pacjentki ale sie strasznie denerwuje dzis chyba bede miala cisnienie 180:( NO ale musi byc dobrze nie bede sobie wkrecala:/
Tunia duzo szczescia Wam zycze!!!!!!!!!!
 
marta jak fajnie ze jestes :D i to z takimi dobrymi wiadomosciami !!!

a laski mam prosbe do dziewczyn co fenoterol biora !!
jak wytlumaczyc kolezance ze ma nie pzrestawac barc leku tylko dlatego ze ma po nim napady drgawek, serce jej wyskakuje i wogole mage zle jej jest !!! bo sie dziewczyna martwi ze cos sie dzieje nie tak jak powinno i chce odstawic lek do czasu jak sie nie skontaktuje z lekarzem a z tego co wy opowiadalyscie to tkie rzeczy na poczatku barnia feneterolu sa normalne !!!!

Mea Feneterolu raczej nie mozna juz odstwaiac bo wtedy to moze miec dopiero jazdy.Ja czasami do tej pory mam straszliwe kol;atanie serca dzieje sie to glownie nad ranem no i doszlam do wnisku ze to przez niskie cisnienie tak wie` teraz mam sposob zanim wezme tabletke mierze cisnienie i jak jest niskie to wstaje pochodze troszke robie sobie malutka kawke no i po tym juz jest oki i serce mi nie wali. A co prawda to prawda ze do tego leku trzeba sie przyzwyczaic
 
reklama
Do góry