reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja mam 8+ i waze juz 66kg. ale dopiero teraz zaczynam jesc wiecej. do tej pory apetyt byl prawie zaden. az sie boje myslec co to bedzie.
w ciazy z Rozalka przytylam 10kg!!!i od 20 tyg lezalam plackiem. teraz przytyje 20!

Ja z Michalinką przytyłam 12 kg, z magulcią 9, a teraz mam już 7 kg na plusie. Załamka! A wydaje mi się, że wcale tak dużo nie jem:zawstydzona/y:

jeżeli o lody chopdzi to słyszałam ze po lodach to sie nie tyje ,

To mi się podoba :-) Chociaż ostatnio nawet na lody nie mam apetytu.

Witam Kobietki.
Mmmm mowa o jedzonku... my dzis do chinskiej restauracji na kolacyjke sie wybieramy... a ze to bufet to na pewno wroce wypelniona po same brzegi. Raz nie zawsze ;-)Do tego dzis moje urodziny i imieniny wiec musimy poswietowac.Wytlumaczenie jest :tak:

Kulaszusza, najlepsze życzenia! My dzisiaj zamówiliśmy chinola do domu, ale ja nie przepadam.

Jestem po USG połówkowym, ale czuję pewien niedosyt. Krótko, jakoś niezbyt dokładnie, bez szczególnego opisu. Dzidziuś ma śliczny zadarty nosek, nawet doktorek mówił, że fajny profil, serduszko podobno książkowo. Zabroniłam mówić płci, bo lekarz od razu zauważył. Miałam potem obrażonego męża, ale już mu chyba przeszło.
 
reklama
Kulaszusza wszystkiego, co najlepsze!!!
Lilijko wszystko będzie dobrze! Bądź dobrej myśli i nie zamartwiaj się. Wiem, ze to nie takie proste, ale pomyśl o synku, że on tak samo odczuwa Twoje zmartwienia. A jestem pewna, że ułoży się po Twojej myśli :tak:
 
jestem po kolacji:-)
ładnie to ujęłaś-ja biorę w celu zmniejszenia efektów ubocznych:-Do ile jest to możliwe-serducho nie wali mi jak biorę isoptin tylko na drżenie rąk jakoś to nie działa:tak::-)
ja juz nie biore tego na serducho przed fenoterolem, bo juz sie przyzwyczailam i lekarz powiedzial mi ze jak dam rade bez to zebym odstawila, teraz nawet nie czuje ze biore ten fenoterol, a to dopiero tydzien. Tylko ja bralam metocard a nie isoptin
 
Ostatnia edycja:
:-(
i dalej nic nie wiem... dzidzia się na mnie wypięła dupką :szok::dry:

ale...

w poniedziałek mam zaproszenie od mojego prowadzącego na jego dyżur do szpitala :-) i będę mieć usg 3d za darmo. czasem znajomości się przydają.

czekając w kolejce na wizytę byłam świadkiem wielkiego nieszczęścia... przede mną czekała młodziutka kobietka z dużym brzusiem i córeczką na kolanach. porozmawiałyśmy sobie, kończyła 6 miesiąc. martwiła się, że od kilku dni nie czuje ruchów swojego synka...
z gabinetu wybiegła z płaczem. okazało się, że jej synek nie żył od tygodnia. tak strasznie było mi przykro, tak strasznie się bałam wejść do ginekologa... ale jak tylko zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa to się uspokoiłam.
szkoda mi tej kobietki :-(

BARDZO podobna sytuacja do tej mojej znajomej:-(jakie to musi byc bolesne i ciezkie do przezycia,nawet czlowiek nie jest w stanie sobie tego wyobrazic:-(
 
witam w ten pochmurny porane ja dziś pierwsza ale to dlatego że wczoraj mi wyszła opryszczka na ustach a dziś w nocy pekła kórde nie wiem ale taka opryszczka to chyba nie wpływa na dzidzie bo wiem że opryszczka taka no wiecie gdzie to jest niebezpieczna:szok::wściekła/y:
 
no nie napisałyście wczoraj za dużo tak wiec nadrobione
CZESC DZEWCZYNY MAM DOLA
wyobrazcie sobie ze od 2 lat jak jestesmy z moim kazalam mu skasowac zdjecia z aparatu foto. jego bylej i tak mi obiecywal.wiedzial ze mnie to bardzo rani bycie razem z nia na aparacie!do dzis tego nie zrobil!wkurzylam sie a nawet wkurwilam(sorry)wymazalam wszystkie zdjecia swoje na aparacie(oczywiscie dalam je do folderu na kompie)
a tej laski zostawiłaś jeśli tak to ja bym jej skasowała a nie swoje
:-(
i dalej nic nie wiem... dzidzia się na mnie wypięła dupką :szok::dry:

ale...

w poniedziałek mam zaproszenie od mojego prowadzącego na jego dyżur do szpitala :-) i będę mieć usg 3d za darmo. czasem znajomości się przydają.

czekając w kolejce na wizytę byłam świadkiem wielkiego nieszczęścia... przede mną czekała młodziutka kobietka z dużym brzusiem i córeczką na kolanach. porozmawiałyśmy sobie, kończyła 6 miesiąc. martwiła się, że od kilku dni nie czuje ruchów swojego synka...
z gabinetu wybiegła z płaczem. okazało się, że jej synek nie żył od tygodnia. tak strasznie było mi przykro, tak strasznie się bałam wejść do ginekologa... ale jak tylko zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa to się uspokoiłam.
szkoda mi tej kobietki :-(
ale nic straconego w poniedziałek pewnie zobaczysz i to na 3D
ja to az mam gesia skorke jak czytam cos takiego... przeraza mnie ze moim dzieciom tez cos jeszcze teraz moglo by sie stac

BARDZO podobna sytuacja do tej mojej znajomej:-(jakie to musi byc bolesne i ciezkie do przezycia,nawet czlowiek nie jest w stanie sobie tego wyobrazic:-(
kochane moje nie zastanawiajcie sie jaki jest ból po stracie dziecka bo wasze dzidxzi też to czuje ale ja niestety wiem sama to przeżyłam w 24 tyg i to w styczniu tego roku ale nie pisze dlatego żebyście sie smuciły z mojego powodu tylko starajcie sie myśleć pozytywnie bo wtedy nasze dzieci wiedzą że je kochamy;-)
 
A ja dziś znów druga ;-) Mam prośbę trzymajcie za mnie kciuki bo ide na usg i mooże zobaczę czy to on czy ona ;-) o ile się nie odwóci, bo ostatnio wariowała tak,że nie dała się nawet zmierzyc:blink:
 
reklama
Do góry