reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
idzie idzie. ale ciagle pranie i prasowanie tez kosztuje :-) a jakie czasochlonne.
no tak a wiadomo że poza takim praniem i prasowaniem samych pieluszek jest jeszcze masa innych rzeczy do zrobienia.. mój B się upiera przy pampach .. bo twierdzi ze chociaż w taki sposób możemy zyskać trochę czasu na inne rzeczy. :-D:-D:-D:-D
 
Tunia też już doszłam do wniosku że Hania jest za mała na nocnik:-:)-:)-( Ale od koleżanki córcia już ładnie się załatwia i myślałam że ja leniwa matka jestem że nawet nie próbuję:-) A teraz postanowiłam że jak siedzimy w domu to zaoszczędzę trochę na pampersach a może kilka razy jej się uda zrobić i tak małymi kroczkami dojdziemy do nocniczka:-)
Co do pieluch jednorazowych z biedronki to ja akurat sobie je chwaliłam! Jak mała się urodziła to wszystkie babki na sali tak je zachwalały że jak tylko mała wyrosła z tych najmniejszych to spróbowałam Da Da ( tak się nazywają)! Tylko póżniej nie pasowała mi rozmiarówka ( bo są tylko 3 rodzaje) i wróciłam do pampersów:-) A niestety jak póżniej chciałam znów kupować da da to okazało się że mała się na nie uczuliła! Innych nigdy nie próbowałam:-)
 
A u mnie jednak nie za ciekawie:-(Serducho nie takie..moje oczywiście..Niemiarowość oddechowa, poza tym skurcze nawet bez skurczy,a akurat jak u lekarza byłam to mnie nie dusiło i nie zatykało..jak wróciłam do domu to się prawie dusiłam...dopiero by EKG wyszło..skurcz co kilka sekund..Dzisiaj muszę jeszcze raz iść na EKG w momnecie kiedy caly czas mnie zatyka i serce przestaje bić..Ponadro mam skierowanie do kardiologa + echo serca..no i w moim stanie moge jedynie magnez barć na czynność skurczową:-(
 
Lilijko nie smuć się, trzeba mieć dobre nastawienie - to na prawdę dużo pomaga.
Trzymam kciuki że Ci przejdzie jak najszybciej, a bąbelek na pewno jest silny i wszystko przetrzyma.
A Ty wcześniej przed ciążą też miałaś problemy z serduszkiem?
 
Aga ja też w późniejszym okresie używałam DADA i bardzo sobie chwalę te pieluszki. 2x tańsze od pampersów i tak samo dobre.

Aga pewnie, że za mała. Nie przejmuj się każde dziecko jest inne. Bartek bardzo długo chodził w pampersie. Jak się zabawiał to zapomniał, że chce mu się sikać. A w nocy jak zapomnę go zanieść do łazienki to do tej pory potrafi się zsikać. Tak skubaniec twardo śpi, że nawet się nie budzi. No ale z drugiej strony się nie dziwię codziennie wstaje ze mną po 6, w żłobku śpi ok 1,5 ( jak czasami 3 godziny w łikend potarafi) i idzie spać o 21.
Tylko teraz tatuś ma przykaz zanoszenia dziecka w nocy do łazienki, bo mamusia czasami wcześniej zasypia niż Synio :-D
 
Cześć dziewczyny. Niestety od wczoraj nic się nie zmieniło i brzuch mam dalej twardy. Idę wieczorem do lekarza jeśli znajdę 100 zł na wizytę. Jeśli nie to jutro rano śmigam państwowo- tylko tego to się akurat boje, bo doktorek jest straszny, krzyczy, jest niemiły i w ogóle porażka. A do pobliskiego miasta nie chce jechać bo to jednak kilkadziesiąt km i trochę się boję. Kurcze, może teściowa mnie stówką poratuję- tylko z czego ja jej oddam...:-( Dół ogólnie
 
Lilijko, no to sie oszczedzaj, a wczesniej nie mialas problemow z sercem? ja mam troche problemow, po przebytym zapaleniu miesnia sercowego nie wiadomo kiedy. prawdopodobniej po jakiejs ostrej grypie. wyszlo na jaw duzo pozniej.tez miewam dusznosci i tak jak opisywalas takie sciskanie tchawicy i skurcze. mialam spokoj z tym jakis czas ale kilka dni temu tak ostro mnie zlapalo, zrobilam ekg i tylko magnez mam brac a co dalej tez czekam na kardiologa. a jak czujesz sie w nocy? mnie najsilniejsze dusznosci biora w nocy wlasnie, czasami az sie budze,lapie oddech, tak jakbym miala jakis bezdech.okropne uczucie.
 
reklama
A u mnie jednak nie za ciekawie:-(Serducho nie takie..moje oczywiście..Niemiarowość oddechowa, poza tym skurcze nawet bez skurczy,a akurat jak u lekarza byłam to mnie nie dusiło i nie zatykało..jak wróciłam do domu to się prawie dusiłam...dopiero by EKG wyszło..skurcz co kilka sekund..Dzisiaj muszę jeszcze raz iść na EKG w momnecie kiedy caly czas mnie zatyka i serce przestaje bić..Ponadro mam skierowanie do kardiologa + echo serca..no i w moim stanie moge jedynie magnez barć na czynność skurczową:-(


Lilijka przykro mi :-(. Ale spokojnie, nie denerwuj się, zapisz się do kardiologa. On na pewno coś pomoże :tak:
 
Do góry