reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
do grudnia tak jak ty :) a ty juz bylas ??

No właśnie ja idę w ten czwartek:-)
Ale pisałaś że daje płytę i zdjęcia! Co do zdjęć to nie wiem bo jak poprzednio byłam to musiałam się upomnieć to dał mi 4! A ja jestem trochę na bakier z częściami komputerowymi ale jak się zapisywałam to babka kazała mi nie zapomnieć o pendrajwie ( czy jak to się tam pisze:-)) I tak doszłam do wniosku nie wiem czy słusznego:-D że płyty już nie dają tylko tam to nagrywają
 
No właśnie ja idę w ten czwartek:-)
Ale pisałaś że daje płytę i zdjęcia! Co do zdjęć to nie wiem bo jak poprzednio byłam to musiałam się upomnieć to dał mi 4! A ja jestem trochę na bakier z częściami komputerowymi ale jak się zapisywałam to babka kazała mi nie zapomnieć o pendrajwie ( czy jak to się tam pisze:-)) I tak doszłam do wniosku nie wiem czy słusznego:-D że płyty już nie dają tylko tam to nagrywają

film dostaniesz na plycie a na pendriva wrzuca zdjecia 3d :) poprzednio dal mi tylko zdjecia te z usg na papierze :) a teraz maja byc te 3d w wersji cyfrowej
 
cześć dziewczyny sory ze sie tak długo nie odzywalam ale nie mam internetu teraz i jak jestem u mamy to nadrabiam zaleglości teraz jestem na bieżąco ale już zaraz moj moż przyjedzie i znowu znikne ale prawdopodobnie jutro bede tez u mamy to pogadamy tylko nie piszczcie tak dużo.
Kopciuszku przykro mi że jakaś idiotka tak ci zapsuła chumor ale nieprzejmuj sie, uwież mi ja wiem co mogłaś poczuć, ale musimy trzymać sie i myśleć pozytywnie
 
reklama
ja narazie wybieram sie na usg genetyczne w środe ale to jest chyba 2D tak mi sie wydaje a o 3D jeszcze z mężem nie rozmowiealam ale pewnie sie wybiezremy może kolo 30 tyg ciąży
 
Do góry