reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
karolak tutaj raczej wchodzą indywidualne predyspozycje organizmu. Ja na przykład kończę dziś 23 tydzień i wydaje mi się, że brzuch ma raczej mały. Chyba jeden z mniejszych na forum, choć ciąża prawie najstarsza. W końcu wkleję zdjęcie to sobie obejrzycie.
 
Dużo nadrabiania miałam. Od rana zajmujemy się podkładami pod panele i płytami OSB. Masakra. Głupia robota, ale połowa za nami.

Witam nową Koleżankę;)

Ja moją córcię czuję dziennie a wczoraj całą noc kopała sobie co otwarłam oczy;) Łobuzica kochana:) Uwielbiam jak kopie, jak się rusza, bo wiem, że wsjo gra;)
 
kopciuszku najtrudniej jest jak zawodzą nas osoby, którym ufamy. Pomimo że ta dziewczyna też jest po przejściach, to nic nie usprawiedliwia jej słów. Postaraj się tym nie przejmować, zawsze możesz napisać tej osobie, że sprawiła Ci dużą przykrość i nie spodziewałaś się tego po niej. Albo po prostu zostaw to bez komentarza, bo może i szkoda Twoich słów.

Chyba szkoda wiec juz sie nie wypowiadam.

KAROLAK brzusio rzeczywiscie duzy ale czasmi jest tak ze wyskoczy jak z prcy a potem dlugo sie nie powieksza,pozatym ty nosisz w sobie blizniaki a one potrzebuja wiecej miejsca.
A co do glukozy to pytalam dzis i kosztuje u mnie 5 zł wiec groszowe straty;-)ja robie wszystie badania prywatnie i nie narzekam.
 
reklama
Do góry