reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dziewczyny dzieki za wyjasnienia dzisiaj sie go zapytam.

Marta powiem ci ze za duzo czasu nie mam bo jutro sie zaczyna 22tc no ale zobacze co on mi dzisiaj powie jak ci nie wspomni to mu sama powiem i pomysle nad zmiana lekarza
 
reklama
Dziewczyny dzieki za wyjasnienia dzisiaj sie go zapytam.

Marta powiem ci ze za duzo czasu nie mam bo jutro sie zaczyna 22tc no ale zobacze co on mi dzisiaj powie jak ci nie wspomni to mu sama powiem i pomysle nad zmiana lekarza

zawsze mozesz sama isc do labo i zrobic badania ... zaplacisz za to ale jak masz sie dzieki temu lepiej czuc to czemu nie ... a jak lekarz dobry to lepiej zostac przy swoim ... moj np zleca bardzo malo badan ... wrecz przerazajaco malo !!!!
 
Dziewczyny wejdzicie na moj album to zobaczycie jaki wieloryb jestem az sie boje stawac na wage moze mnie gin opieriniczy ze az taka duza jestem.Pani mnie zaczepila nad morzem i myslala ze jestem tuz przed rozwiazaniem
 
kopciuszku najtrudniej jest jak zawodzą nas osoby, którym ufamy. Pomimo że ta dziewczyna też jest po przejściach, to nic nie usprawiedliwia jej słów. Postaraj się tym nie przejmować, zawsze możesz napisać tej osobie, że sprawiła Ci dużą przykrość i nie spodziewałaś się tego po niej. Albo po prostu zostaw to bez komentarza, bo może i szkoda Twoich słów.
 
Ostatnia edycja:
zawsze mozesz sama isc do labo i zrobic badania ... zaplacisz za to ale jak masz sie dzieki temu lepiej czuc to czemu nie ... a jak lekarz dobry to lepiej zostac przy swoim ... moj np zleca bardzo malo badan ... wrecz przerazajaco malo !!!!

Mea to tak jak moj w sumie to mi nic nie zlecil tylko jak bylam w szpitalu to mi robili. Lekarz podobno najlepszy w Trojmiescie ale troche malo z nim kontaktu bo ciagle zalatany jakies sympozja wyjazdy i od cholery pocjentek
 
reklama
Do góry