reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
hej dziewczyny,
W koncu nadrobilam czytanie ale nasmarowalyscie a mi tak nie wygodnie pisac bo ciagle leze na lewej stronie i musze sie wysilac zeby cos napisac jedna reka.
U nas dzisiaj slonce ale nie jest tak duszno.
Mam pytanie odnośnie śluzu w ciąży, już mnie męczy codziennie muszę nosić wkładkę, nawet w nocy, tez tak macie ? Śluz jest przezroczysty i bezwonny ale ... męczący :/ ...


Ja tez mam taka biala wydzieline i czasami to az sie boje czy to normalne bo ciagle mam mokro i musze zmieniac wkladki.A najgorzej mi leci po sikaniu.
 
Panna Młoda powinna mieć białą a jeśli idziesz na ślub to chyba jasne kolory wskazane:-)
ja tam ubrałabym ecru:-D

My wczoraj odebraliśmy autko z przeglądu i wszystko poza ręcznym mamy zrobione tak więc będę mogła bezpiecznie jeździć za niecałe 2 tygle:tak::tak::tak::tak:

Łącznie wydaliśmy w ciągu dwóch miesięcy ponad 2000 na auto:szok:ale teraz mam pewność,że wszystko jest ok:-D

Pocieszylas mnie z ta sukienka, dzieki:-)
 
jaki wózek kupiliście? i za ile ze tak spytam heh, bo ja nie mam pojecia jaki kupic...

Marta ja sie zastanawiam nad modelem Peg Perego Duette SW.Podobno miesci sie do Mercedesa A klasy a ja takiego mam wiec chyba nie bedzie taki wielki a i czytalam kilka pochlebnych opini
Masz juz upatrzone łózeczko bo mi wlasnie brat obiecal zebym wybrala do 1000 dwa to on zaplaci no i zastanawiam sie nad tymi ŁÓŻECZKO KLUPŚ RADEK VII SOSNA+SZUF+MAT G-P-K (691578404) - Aukcje internetowe Allegro
 
jaki wózek kupiliście? i za ile ze tak spytam heh, bo ja nie mam pojecia jaki kupic...

Wiesz co ja nie chcialam drogiego wozka, poniewaz te wymyslate sa straszne w prowadzeniu, manewrach, ze o wlozeniu tego do auta nie wspomne:wściekła/y:

Poza tym to sa ciezkie wozki i na dluzsza mete kiepsko bedzie z ich prowadzeniem i uzeraniem sie. Dlatego chcialm wozek zwrotny, na pompowanych kolach, ktory bedzie dobrze sie prowadzil, a przy tym bedzie wygladal i malo kosztowal, bo jak dzieci zaczna siadac to napewno kupimy duzo lzejsza spacerowke typu parasolka.

Kupilismy wiec wozek Tako to masz linka Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...

kosztuje ok 1100 - 1200 zł. Ja kupilam uzywany od innej mamy blizniakow i ona tez radzila, zeby potem zmienic na spacerowke, bo to bardzo ulatwia zycie:tak:
 
To łózeczko to chcialam zeby mial bok wyciagany ale takie to kosztuje ok 600 zl jedno i musle ze to przesada a brat mowi ze mozna odrecic bo oni tak robili tak wiec wybralam troche tansze
 
Marta ja sie zastanawiam nad modelem Peg Perego Duette SW.Podobno miesci sie do Mercedesa A klasy a ja takiego mam wiec chyba nie bedzie taki wielki a i czytalam kilka pochlebnych opini
Masz juz upatrzone łózeczko bo mi wlasnie brat obiecal zebym wybrala do 1000 dwa to on zaplaci no i zastanawiam sie nad tymi ŁÓŻECZKO KLUPŚ RADEK VII SOSNA+SZUF+MAT G-P-K (691578404) - Aukcje internetowe Allegro

Ja wlasnie nie chce wozka typu jeden za drugim, bo moim zdaniem to jest krzywdzace dla jednego dziecka, ciagle ma ograniczona przestrzen widzenia. Poza tym jak to z przodu zasnie to to z tylu ma kompletnie przechlapane:baffled:

Ja tez bym poszla w ecry zreszta w 3 miesiacu bylam na weselu i tez mialam jasna:-)

Dzieki za pomoc:) Jest tylko jeden problem, wlasnie chcialam ja przymierzyc i chyba troszke sie skurczyla!!!! aaaaaa jeszcze przed chwila byla dobra:dry:

To chyba nie mam innego wyjscia, ehhh
 
reklama
Do góry