reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

pij dużo i jedz żurawiny! oczyszcza super.może to tylko bakterie z pęcherza a nie z nerek. jak nie ma białka w moczu i ciał ketonowych, urobilinogenu ponad norme,to powinno być wsio ok.

Dziękuję za info:tak: Jutro się okaże co tam siedzi.

Natalka sliczne buciki.
 
reklama
Mnie dwa dni temu tak bolał że musiałam pierwszy raz nospe wziąc i przeszło mi na szczęście, a dzisiaj malutka jest baaardzo ruchliwa, i wydajemi się że czkawke miała, bo tak śmiesznie sie ruszała;)
 
no to was teraz zastrzele!! na poczatku czerwac moja hemoglobina wynosila 15,6!!!!!!!!!! norma to 16-lekarz juz sie zaczynal martwic!! a dzisiaj po badaniach mam 13,1
 
reklama
Do góry