reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

To ja tez sie pochwale,moja hemoglobina poprzednim razem wyniosła 13,1:-)ciekawe jak teraz wyjdzie,musze isc po pierwszym na badania.Teraz jak pójde to mi da skierowanie na glukoze:-(jejciu jak sobie o tej słodkosci pomysle to juz mi nie dobrze.
Co do prawka to ja zdałam za 2 podejsciem,za pierwszym juz jechałam spowrotem do osrodka i złapało mnie pomaranczowe swiatło-no i co wysiadka.Za drugim razem było wszystko ok.

Mój internet dzisiaj tez pieknie działa:-)był o 18:00 pan z neostrady i załoył jakies nowe kosteczki ale internet działal juz od wczoraj wieczora dez zarzutu.
Ja własnie zjadłam sobie smażone pieczareczki:-)pycha ale troche mało:-(
 
reklama
Straszna jestem co:zawstydzona/y: Ale kurde tak mi sie chce wszystkiego, ze szok! Jeszcze jednego nie przelkne, a juz drugie mam w rece:szok: A co dziwne nie tyje nic a nic:sorry:
Jasne! Witaj znowu;-)
Eeeee, normalka. Kurcze, nie często jest się w ciąży - możemy marudzić i wymyślać i niech ktoś spróbuje coś powiedzić!!! :-D:-D:-D:-D
No właśnie. Kurcze, ja robiłam prawko w wieku 17 lat i zrobiłam za 2 razem. Dużo się pozmieniało od tego czasu. Ale ja zawsze uwielbiałam jeździć autkiem i nigdy się nie bałam ani nic. czasem jak się wkurze to wsiadam i jadę prosto przed siebie. Jakoś się wtedy czuje wolna i uspokaja mnie to.
Dacie radę Dziewczyny, tylko właśnie nie możecie się denerwować i musicie być pewne tego co robicie. ;-):tak:


Oj chyba zaraz serek wiejski pójdzie w ruch - mniam
 
To ja tez sie pochwale,moja hemoglobina poprzednim razem wyniosła 13,1:-)ciekawe jak teraz wyjdzie,musze isc po pierwszym na badania.Teraz jak pójde to mi da skierowanie na glukoze:-(jejciu jak sobie o tej słodkosci pomysle to juz mi nie dobrze.
Co do prawka to ja zdałam za 2 podejsciem,za pierwszym juz jechałam spowrotem do osrodka i złapało mnie pomaranczowe swiatło-no i co wysiadka.Za drugim razem było wszystko ok.

Mój internet dzisiaj tez pieknie działa:-)był o 18:00 pan z neostrady i załoył jakies nowe kosteczki ale internet działal juz od wczoraj wieczora dez zarzutu.
Ja własnie zjadłam sobie smażone pieczareczki:-)pycha ale troche mało:-(

narobiłas mi smaka na pieczarki... takie z grilla, z masełkiem czosnkowym :rolleyes2:

wreszcie Ci ta neo chodzi, jak powinna.
 
reklama
Do góry