reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jejku dziś zaszalałyście:-):-):-) Zanim zdążyłam wszystko przeczytać to już zapomniałam na co chciałam odpowiedzieć!
Więc chyba tak;-)
Rozmiar biustu znów mi się nie zmienia 80 F!!!! Ale zrobiły się pełniejsze , takie jak przed pierwszą ciążą! Wiem że pożałuję po tej ciąży takiego biustu bo na pewno grawitacja już da o sobie znać:no::no::no:
Któraś pisała że nie je kapusty bo ma straszne wzdęcia! Ja też tak mam ale mam taką ochotę na fasolkę jutro że choćby mnie miało rozerwać to sobie zrobię:-):-):-) aespumisan doktor pozwolił mi brać bo się nie wchłania więc będę go jadła razem z fasolką!

I najgorsze !!! prawko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja będę zdawać 7 raz jak tylko pójdę zapisać się na testy które mi znów przepadły:wściekła/y: a moja siostra niedawno zdała za 12 razem!!!!!!! Więc mamy to chyba rodzinne:-) Mnie osobiście zżera stres egzaminowy! Może warto iść teraz?? Biedną ciężarną może potraktują ulgowo:-):-):-)
 
reklama
Witam! Właśnie wróciłamz urlopu, internet już tez działa, i mam więcej czasu żeby pisać (np. w pracy) ;) czy mogę znowu się do Was przyłączyć? Termin: 18.12 ;)))
 
Jejku dziś zaszalałyście:-):-):-) Zanim zdążyłam wszystko przeczytać to już zapomniałam na co chciałam odpowiedzieć!
Więc chyba tak;-)
Rozmiar biustu znów mi się nie zmienia 80 F!!!! Ale zrobiły się pełniejsze , takie jak przed pierwszą ciążą! Wiem że pożałuję po tej ciąży takiego biustu bo na pewno grawitacja już da o sobie znać:no::no::no:
Któraś pisała że nie je kapusty bo ma straszne wzdęcia! Ja też tak mam ale mam taką ochotę na fasolkę jutro że choćby mnie miało rozerwać to sobie zrobię:-):-):-) aespumisan doktor pozwolił mi brać bo się nie wchłania więc będę go jadła razem z fasolką!

I najgorsze !!! prawko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja będę zdawać 7 raz jak tylko pójdę zapisać się na testy które mi znów przepadły:wściekła/y: a moja siostra niedawno zdała za 12 razem!!!!!!! Więc mamy to chyba rodzinne:-) Mnie osobiście zżera stres egzaminowy! Może warto iść teraz?? Biedną ciężarną może potraktują ulgowo:-):-):-)

mnie tam póki co nikt nie potraktował ulgowo:-(
a jak teraz nie zdam to następnym razem testy
u mnie tez jest problem bo jak się zestresuje to mam biegunkę,ręce mi się trzęsą i nie mogę złapać oddechu a do tego dziecko chce mi wyjść gardłem-czyli fajnie nie jest.

Zielona zakupiła w tym miesiącu 12 nowych grande i 6 clio więc wiecie-zdaje 1 z 20:-):-):-):-)
 
No nie :-D:-D:-D jutka :) rządzisz

Straszna jestem co:zawstydzona/y: Ale kurde tak mi sie chce wszystkiego, ze szok! Jeszcze jednego nie przelkne, a juz drugie mam w rece:szok: A co dziwne nie tyje nic a nic:sorry:

Witam! Właśnie wróciłamz urlopu, internet już tez działa, i mam więcej czasu żeby pisać (np. w pracy) ;) czy mogę znowu się do Was przyłączyć? Termin: 18.12 ;)))

Jasne! Witaj znowu;-)
 
reklama
Do góry