reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Spokojnie tak naprawde to wcale nie musisz czuc dzidzi codziennie ,jeszcze jest malutka :) Ja tez nie czuje codziennie ,tylko do czasu do czasu :) A jestem w drugiej ciazy ( gdzie powinnam wyczuwac ruchy szybciej ) i no jestem w troszke "starszej" ciazy niz ty :) Wiec spokojnie kochana ! Jeszcze bedziesz czuła dzidzie codzinnie :p Az nie raz zaboli hi hi hi :-D

Wiem, wiem, nie rozpaczam, ale dała palec to ja chcę rękę:-) Wiadomo o co chodzi:-)
 
reklama
A ja wracam do Was po przygodzie ;)) Zlądowałam w szpitalu wczoraj po utracie przytomności ale dziś już ok.. Jedno co dobre z siedzenia z tyłkiem w tym okropnym miejscu to to, że po usg lekarz powiedział że widzi płeć... Dziewczynka.. :-D Dziś zaczynam 17 tydzień i wczroaj też poczułam moje małe kopniaczki ..

Super, że dziewczynka:-):-) Ja kopniaczków nie czułam tylko ruchy, ale jakie to piękne przeżycie!!:-)
 
A ja wracam do Was po przygodzie ;)) Zlądowałam w szpitalu wczoraj po utracie przytomności ale dziś już ok.. Jedno co dobre z siedzenia z tyłkiem w tym okropnym miejscu to to, że po usg lekarz powiedział że widzi płeć... Dziewczynka.. :-D Dziś zaczynam 17 tydzień i wczroaj też poczułam moje małe kopniaczki ..

No to przygode miałaś kochana nie zaciekawa!!! Ale Dzieki Bogu ze u Was wszystko wporzadku! NO i jak to super ze znasz juz płeć dziecka !!!!!!!!! Jak ja bym chciala juz widziec kto siedzie u mnie w brzuszku !!!
 
OOO fajnie, że płeć już znana:tak:
ja dzisiaj po wizycie u lekarza i niestety dostałam skierowanie do szpitala, mam złe wyniki badań a poza tym ciąglę jakies plamy na łożysku sa:-( Ale nie muszę się spieszyć, wystarczy, że w poniedziałek lub niedziele się położę.
 
ja też chorowałam już na ospę, bo półpaśca przechodzą osoby, które już na nią chorowały, ale czy byłam szczepiona :szok: nie wiem

Asia na pewno byłaś, wszyscy kiedyś byli w szkole szczepieni a niektórzy nawet po kilka razy :-).

...
Też od samego początku biorę luteine dopochwowo, ale powiem Ci ,że cena jest tak niska , bo jest to lek refundowany w ciąży ...normalnie kosztuje ok. 30zł.

No właśnie wiem, że dlatego że jest refundowana jest taka tania i dlatego też się cieszę :tak:. A ile tego bierzesz? Ja mam brać 2 razy dziennie po 2 tabletki.

Mnie coś kochane ostatnio bardzo regularnie boli głowa (jakoś od popołudnia zawsze i długo do wieczora).Nie jest to ból straszliwy ale jest w przedniej części zawsze..No i bardzo często zdarzają mi sie stany przedomdleniowe (gdybym szybko nie reagowała juz 3 razy bym zemdlala...)..Dzisiaj kolejny raz w sklepie..zawsze jest panika, że nie mam gdzie usiąść na chwilę, żeby mi się poprawiło..ale szybko się rozebrałam, przechłodziłam i było lepiej...Mam nadzieję, że to wszystko nie oznacza czegoś złego...I zaczęły się..nocne pielgrzymki do toalety na siusiu...jak ja tego nie lubię!:-)

Mnie też wczoraj dość bolała głowa. Musiałam się zdrzemnąć, potem było trochę lepiej, ale i tak wcześniej poszłam spać.
Co do nocnego sikania, to mnie to niestety też dotyczy- a ja tak uwielbiam spać :wściekła/y:. Zdarza się, że i ze 3 razy idę w nocy, a pierwszy raz obudzę się już z godzinę po zaśnięciu. Masakraaaaa. Na szczęście już w 2 trymsetrze to mija, ale znowu wraca w 3 :baffled:.

Heh jeszcze niziutko są nasze dzidzie:tak:
.

Macie rację. U mnie wygląda to tak, jakby dzidzia była wysoko, a tak na prawdę póki co ten odstający brzuszek to są wypchnięte jelita a dzidzia siedzi duuuuuuużo niżej. Aż się zdziwiłam, że taaaak nisko, jak mi wczoraj lekarz robił usg :szok:.

Ja też chciałabym przenosić do stycznia, ale nie wypali, bo mam termin na 2 grudzień :p

A ja mam bardzo realną szansę na styczeń- bo termin mam m-dzy 28.12. a 3.01. Ale ja bym z kolei wolała chyba grudzień. :-)
 
z jednej strony fajnie by było zobaczyć dzidzię jak najszybciej, ale z drugiej, jak np pójdzie do przedszkola, to będzie miało już 3 latka rocznikowo, a rozwojem będzie jak dwulatki z początku następnego roku, zresztą zawsze koleżanki w szkole narzekały, że muszą aż do listopada, czy grudnia czekać na urodziny :D hehehe
 
arabella trochę daleko od mojego Portsmouth, ale też blisko morza :D Milo wspominam to piękne miasteczko :) A jak pogoda? no i jak opieka ginekologiczna?
wiejeeeeeeeeeeeeeeeee
Ja tu tylko na dwutygodniowe wakacje. Za tydzien niestety wracam.

grudnioweczko, gratuluje coreczki! A ja nie chce wiedziec kto siedzi u mnie w brzuszku. Chcialabym niespodzianke przy porodzie. Ale czy wytrzymam...?
 
Witajcie kobietki:biggrin2::biggrin2::biggrin2:


Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie, przepraszam ze nie pisze czesto, ale powiem szczerze, ze nie mam czasu na neta:-DMoj maz sie tez troszczy o nas, wiec pilnuje mi czasu:-D. Nie pisalam rowniez dlatego, bo plamilam. Bylam w szpitalu, zrobili mi usg i okazalo sie, ze wszystko jest oki i nic wiecej ( Przypominam mieszkam w UK). Pozniej bylam na zwolnieniu tydzien, brzuszek mnie pobolewal, wiec duzo sie martwilam i nie chcialam o tym pisac.:-(No ale we wtorek 16 czerwca bylam na tym pierwszym glownym USG:tak::biggrin2:Widzialam dzidzie, ktora tak ladnie sie ruszala podczas badania - niesamowity widok, ma ok 8cm, wszystko jest oki, no i brzuszek zaczyna byc bardziej widoczny. Wg USG wlasnie zaczal mi sie 13 tydz, termin mam na 25 grudnia:-D:-D Wstawilam zdjecie do mojej galerii, wiec tam mozecie ja podgladnac:-D. W koncu uwierzylam, ze wszystko jest oki i staram sie juz niczym nie przejmowac:tak:
Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie:tak::tak::tak:.
 
reklama
a ja dzis bylam na tym usg genetycznym :) z naszym malenstwem wszystko w najlepszym porzadku !! NT wyszlo 1.16 slicznie widoczna kosc nosowa i nawet maluch pomachal nareszcie do tatusia :)
 
Do góry