reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mnie coś kochane ostatnio bardzo regularnie boli głowa (jakoś od popołudnia zawsze i długo do wieczora).Nie jest to ból straszliwy ale jest w przedniej części zawsze..No i bardzo często zdarzają mi sie stany przedomdleniowe (gdybym szybko nie reagowała juz 3 razy bym zemdlala...)..Dzisiaj kolejny raz w sklepie..zawsze jest panika, że nie mam gdzie usiąść na chwilę, żeby mi się poprawiło..ale szybko się rozebrałam, przechłodziłam i było lepiej...Mam nadzieję, że to wszystko nie oznacza czegoś złego...I zaczęły się..nocne pielgrzymki do toalety na siusiu...jak ja tego nie lubię!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnie też ostatnio boli głowa pod wieczór :/ dziś też:-( tak lekko, ale to uciążliwe...
co do siusiania to biegałam w nocy zaraz na początku, koło 6 tc, teraz już przestałam w nocy, tylko przed snem i rano jak się obudzę... ale za to w dzień, szczególnie pod wieczór to co pół godziny nawet:szok:
 
Witajcie Kobietki! Wczoraj nie miałam czasu po wizycie się odezwać bo mój mąż oblegał komputer w poszukiwaniu nowego auta, stare po stłuczce nie nadaje się do użytku. Z dzidzią wszystko dobrze posłuchałam sobie po raz pierwszy serduszka pięknie biło, szybciutko, a tak to wszystko bardzo dobrze, przytyłam 2kg, szyjka czysta rozwarcia żadnego nie ma. Moja gin zabroniła mi jednak farbować włosy :-( no cóż zostaje mi jakieś modne obcięcie i szampon koloryzujący. Następna wizyta 16.lipca a pod koniec lipca po 20 tyg mam mieć USG genetyczne. Pozdrawiam was cieplutko! :-)
 
A ja jestem taka szczęśliwa!!!!:)
Dziś rano podczas oglądania powtórek ulubionego serialu poczułam, że mi się coś rusza nad wzgórkiem. I tak co chwilę. Przyłożyłam dłonie i dalej czuję, bardzo wyraźnie!! Popatrzałam na to miejsce i mi się ruszało!!:)))) To na pewno Dzidzia!!!!:))
 
Georgina już?:szok: podobno ruchy czuć od 5 miesiąca
arabella trochę daleko od mojego Portsmouth, ale też blisko morza :D Milo wspominam to piękne miasteczko :) A jak pogoda? no i jak opieka ginekologiczna?

A co do siusiania, to też w pierwszych tygodniach biegałam w nocy, a teraz tylko rano i wieczorem.

Marzka zabroniła? a co powiedziała?
 
Napisałam to mojej gince, z którą mam świetny kontakt i powiedziała, że to na pewno Dzidzia:) Myślę, że się nie pomyliła. A ruchy dziecka myślę, że to sprawa indywidualna, nie każda dzidzia i nie każda kobieta są takie same.
Też byłam zaskoczona tymi ruchami bo się ich w ogóle nie spodziewałam:)
 
reklama
To mnie szczerze mowiąc zaskoczyłaś...:-)
Mój T. zawsze przykłada glowę do brzuszka, ale słyszy przewracające sie flaki, chociaż mi powtarza, że dzidzia mu bulgocze: kocham Cię Tatusiu :)
 
Do góry